Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni,hogy végleg le tudjak mondani a nőkről?

Figyelt kérdés
Minden nap próbálom elterelni a figyelmemet erről a témáról de sajnos nagyon nehezen megy. Nap mint nap rengeteg lányt látok és mindig az lesz a legelső gondolatom,hogy nekem úgysem lenne esélyem senkinél sem hiszen visszataszító vagyok. Gyeremekkoromtól kezdve nem tudtam velük beszélgetni és inkább messziről elkerültem őket. Próbálom a külvilág felé nem mutatni,hogy állandóan szomorú vagyok. Persze nem értem,hogy miért hiszen mindig is világos volt számomra,hogy a nők nem az én világom. Ha nagyon ritkán a nők hozzám szólnak nem tudom megfelelően kezelni a helyzetet. Nem vagyok hozzászokva,hogy nők vagy inkább emberek társaságában vagyok. Az egyetemen is inkább mindig az utolsó sorba ülök. Nem azért mert bárkivel is problémám lenne hanem inkább azért,hogy ne zavarjak másokat a jelenlétemmel.

2022. márc. 24. 13:00
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
#29: Vannak tőlem sokkal különbek is. Nekik is szinte alig sikerül bármit is elérniük. Akkor majd pont nekem fog sikerülni mikor beszélgetni sem tudok a nőkkel.
2022. márc. 24. 16:12
 32/59 anonim ***** válasza:
69%

31.-re.


Akkor mi a fenének írtad ki a kérdést? Meg minek jársz egyetemre? Minek élsz?

2022. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
82%

29

Te tényleg azt hiszed, hogy azért, mert egy férfi magas és mittómén, nem 500 kiló hozzá, meg egyetemre jár, azért még nem lehet ronda? Borzalmas vonásokkal, ronda fogakkal, pattanásos arcbőrrel, stb.?


Akkor ez nőknél is így van egyébként? Hogy ha elfogadható alakja van és egyetemre jár, akkor bizti lesz pasija?


Nőként érdekel.

2022. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
#32: Sokszor feltettem már magamnak a kérdést,hogy a szüleim hosszú évekkel ezelőtt miért nem vetettek el engem.
2022. márc. 24. 17:02
 35/59 anonim ***** válasza:
51%

34.-re.


Tudod mi rakna helyre? Vonulj be katonának! Beléd vernének egy kis önbizalmat.

2022. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
Valószínű,hogy rám fért volna. Lehet,hogy teljesen más ember vált volna belőlem.
2022. márc. 24. 17:38
 37/59 anonim ***** válasza:
95%

36.-ra.


Hajrá: [link]

2022. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
A középiskola befejezése után jelentkeztem, de az egészségügyi vizsgálaton elbuktam. Belügyi rendészetet tanultam a középiskolában és mivel rendőr nem akartam lenni így úgy gondoltam,hogy megpróbálom. De nem jött össze.
2022. márc. 24. 18:53
 39/59 anonim ***** válasza:
94%
Nézd én mindenképp megpróbálnám a helyedben a pszichológust. Egyrészt az egyetemen lehet van iskola pszichológus, de ha nincs is, akkor se sajnáld rá a pénzt, mert hosszútávon tényleg megtérül. Ne kifogásokat keress, hanem változtass a szemléleteden. Ha nem tetszik a tested kezdj el edzeni. Ha az arcoddal van probléma, lehet segíteni a legcsúnyább pattanásos bőrön is. De ha nincs önbizalmad és egy rakás szerencsétlennek látod magad az kivetül az egész lényedre és ezt sugárzod mások felé is, ezért fognak ők is ilyennek látni.
2022. márc. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,hogy van az egyetemen is pszichológus.
2022. márc. 25. 10:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!