Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni,hogy végleg le tudjak mondani a nőkről?

Figyelt kérdés
Minden nap próbálom elterelni a figyelmemet erről a témáról de sajnos nagyon nehezen megy. Nap mint nap rengeteg lányt látok és mindig az lesz a legelső gondolatom,hogy nekem úgysem lenne esélyem senkinél sem hiszen visszataszító vagyok. Gyeremekkoromtól kezdve nem tudtam velük beszélgetni és inkább messziről elkerültem őket. Próbálom a külvilág felé nem mutatni,hogy állandóan szomorú vagyok. Persze nem értem,hogy miért hiszen mindig is világos volt számomra,hogy a nők nem az én világom. Ha nagyon ritkán a nők hozzám szólnak nem tudom megfelelően kezelni a helyzetet. Nem vagyok hozzászokva,hogy nők vagy inkább emberek társaságában vagyok. Az egyetemen is inkább mindig az utolsó sorba ülök. Nem azért mert bárkivel is problémám lenne hanem inkább azért,hogy ne zavarjak másokat a jelenlétemmel.

2022. márc. 24. 13:00
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ezt nem szeretnék. Nem áll jól nekem,ha fényképeznek.
2022. márc. 24. 13:32
 12/59 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te csak azt gondolod hogy rajtad nevetnek, mert nem vagy magaddal megelégedve. Szociális fóbiád is van, ezt pedig kezelni kell.
2022. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Szerintem nem képzelem. Rám néznek után pedig a lányok egymásra néznek és elkezdenek nevetni.
2022. márc. 24. 13:37
 14/59 anonim ***** válasza:
53%

Na, a napi "Nincs nőm micsinájak he?" kérdés.


Kasztráltasd magad!

2022. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
81%
13# Valamivel mégiscsak megfogod azokat a lányokat, még ha negatív előjellel is. Szerintem ennél hatványozottan szarabb létállapot, amikor mint egy szürke kisegéren néznek át valakin.
2022. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
Az átnézés is szinte mindennapos.
2022. márc. 24. 13:49
 17/59 anonim ***** válasza:
61%
Kérlek küldj képet magadról privátban. Nem nevetlek ki, nem kürtölöm szét. Szeretnék segíteni!
2022. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
82%

És mi tart vissza, hogy kompenzálj? Jó frizura, öltöny, stílus,...?


Keress rá! PETE DAVIDSON. Drogos, piás, undorító külső, ZS, és mégis milyen nőket kúr!!!

2022. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
Nekem nem áll jól semmilyen frizura. Ezért szoktam teljesen leborotválni minden héten.
2022. márc. 24. 14:51
 20/59 anonim ***** válasza:
95%

19.-re.


ÁLLJ!


A kopaszhoz FÉRFI kell!!! Ha nem vagy The Rock, Jason Statham,..., akkor NE!!!

Jó azaz JÓ, fodrászt keress!


Meg vegyél felnőtt ruhákat! Pl.: [link]


És járj normális helyekre! Kiállítások, megnyitók, kamarai konferenciák,... SOK érett, elegáns, unatkozó nő van ott. MILF-ek.

2022. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!