Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni,hogy végleg le tudjak mondani a nőkről?

Figyelt kérdés
Minden nap próbálom elterelni a figyelmemet erről a témáról de sajnos nagyon nehezen megy. Nap mint nap rengeteg lányt látok és mindig az lesz a legelső gondolatom,hogy nekem úgysem lenne esélyem senkinél sem hiszen visszataszító vagyok. Gyeremekkoromtól kezdve nem tudtam velük beszélgetni és inkább messziről elkerültem őket. Próbálom a külvilág felé nem mutatni,hogy állandóan szomorú vagyok. Persze nem értem,hogy miért hiszen mindig is világos volt számomra,hogy a nők nem az én világom. Ha nagyon ritkán a nők hozzám szólnak nem tudom megfelelően kezelni a helyzetet. Nem vagyok hozzászokva,hogy nők vagy inkább emberek társaságában vagyok. Az egyetemen is inkább mindig az utolsó sorba ülök. Nem azért mert bárkivel is problémám lenne hanem inkább azért,hogy ne zavarjak másokat a jelenlétemmel.

2022. márc. 24. 13:00
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
Ha mindig mindenhol kivétel nélkül mindenki levegőnek nézett, ha próbáltam nyitni a magam módján folyamatosan azt tapasztaltam,hogy rám nem kíváncsiak az emberek. Kivétel nélkül visszautasításban volt részem.
2022. márc. 25. 17:16
 52/59 anonim ***** válasza:
Anno Balázs is küldött képet többször is! Őt sem nevettem ki, próbáltam neki segíteni, esetleg min változtasson, pl. frizura, vagy csak másik pólót vegyen fel, ne "otthoni" ruhában készítsen képeket, stb. De ha nem hát nem, nyilván megértem, hogy nem akarja magát mutogatni. Csak sajnálom szegényt, mert egyébként úgy gondolom, egy jó szívű ember lehet a kérdező.
2022. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
A 30 éves Balázsra gondolsz vagy arra aki 24 év körüli lehet?
2022. márc. 25. 18:33
 54/59 anonim ***** válasza:

50-es kérdező


Nem is hallottam erről a blackpillről, így utána kellett, hogy olvassak. Én tehát azt, amit írtam, csupán saját élettapasztalataim alapján fogalmaztam meg.

2022. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
30 éves, nem tudtam hogy van egy másik is.
2022. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
Van egy fiatalabb is. Neki volt évekkel ezelőtt olyan kérdése amire közel 10 ezer válasz érkezett. És többször is sikerült neki összehoznia.
2022. márc. 25. 19:07
 57/59 anonim ***** válasza:
Az igen. Nem emlékszem rá.
2022. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
50%
Ki az a Balázs? 🙈
2022. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
2022. márc. 26. 08:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!