Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni,hogy végleg le tudjak mondani a nőkről?

Figyelt kérdés
Minden nap próbálom elterelni a figyelmemet erről a témáról de sajnos nagyon nehezen megy. Nap mint nap rengeteg lányt látok és mindig az lesz a legelső gondolatom,hogy nekem úgysem lenne esélyem senkinél sem hiszen visszataszító vagyok. Gyeremekkoromtól kezdve nem tudtam velük beszélgetni és inkább messziről elkerültem őket. Próbálom a külvilág felé nem mutatni,hogy állandóan szomorú vagyok. Persze nem értem,hogy miért hiszen mindig is világos volt számomra,hogy a nők nem az én világom. Ha nagyon ritkán a nők hozzám szólnak nem tudom megfelelően kezelni a helyzetet. Nem vagyok hozzászokva,hogy nők vagy inkább emberek társaságában vagyok. Az egyetemen is inkább mindig az utolsó sorba ülök. Nem azért mert bárkivel is problémám lenne hanem inkább azért,hogy ne zavarjak másokat a jelenlétemmel.

2022. márc. 24. 13:00
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező küldj képet annak a nőnek aki segíteni akar és képet kért. Írásából ítélve őszinte.
2022. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
82%

Most nem akarok a kérdező védelmére szállni, mert sajnos igen rossz irányba halad az alapján amit elmondott. Viszont, azt ne felejtsük el, igen ritka, hogy valaki aki daliás és helyes (azaz jól néz ki, vonzó) depressziós és magányos lenne. A társadalom úgy állítja be ezeket a panaszkodó embereket, mintha tényleg csak a fejükben létezne valami defekt és egyébként bredpitek és andzselinadzsolik lennének külső szemlélő számára. Akármilyen fiút vagy lányt látok a környezetemben, akiről tudom, hogy tartósan szingli, azok majdnem mind csúnyák, és akkor is azok lennének, ha talpig gucciban járnának, mercedesben ülve. Lehet, a csúnya jelző kicsit erős volt, ezért azt mondanám inkább, hogy nem néznek ki jól. Egyszerűen nem vonzóak, és akkor se kellenének senkinek, ha meglenne a jó duma, a csontig lerágott "sárm". Az emberek azt gondolják, a világ igazságos, és az emberek tehetnek róla, ha nem kívánatos helyzetbe kerülnek. Persze a empátia kivételes esetekben megjelenik, de az ilyen tipik társkeresési problémák tekintetében mindig az alany a hibás. Ismételni tudom magam: szinte soha nem látok szép/helyes nőket/férfiakat egyedül koslatni az életben. A magányosság ténye és az objektív (direkt nem szubjektívet mondtam) szépség korrelál egymással, ha tetszik, ha nem.

Na és mit tehet a kérdező? Gyúrd ki magad, öltözz jól, ne szégyenkezz. Aztán majd lesz valahogy.

2022. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Fényképet nem küldök magamról.
2022. márc. 25. 15:56
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
Ne is küldj képet senkinek. A képkéregetők nem segíteni akarnak, szimplán megöli őket a kíváncsiság.
2022. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
Nem maradnak le semmiről sem. Teljesen világos,hogy visszataszítóan nézek ki.
2022. márc. 25. 16:07
 46/59 anonim ***** válasza:
58%
Én meg egyre inkább azt érzem kényelmesebb az önsajnáltatás, mint az hogy tenni is akarjon a kérdező. Nyilván könnyebb bele törődni, meg rá fogni arra, hogy jaj nem nézek ki jól, úgyse kellek a kutyának se, mint tényleg odaállni és változtatni. Ha van pszichológusra lehetőség adj neki egy esélyt. Úgy értem ne egy alkalmat persze, hanem mondjuk félévet, hátha ki tud rángatni a gödörből. Mert az világos hogy te nem fogod tudni, főleg ha nem is akarod. Mellesleg nem igazán értek egyet a korábbi válaszolóval, mert én igenis látok nem túl attraktív embereket is boldog kapcsolatban, ducik vagy épp deszkák, sörpocak stb. És mégis sikerül. Sőt sok esetben látom azt is hogy aki kívül belül rendben van, az keresi leginkább a párját és szingli már évek óta.
2022. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
#42: Teljes mértékben egyetértek mindazzal amit leírtál. Nem ok nélkül néztek engem mindig is levegőnek. Így belegondolva még, ha kissé fájó is ezt írni valóban visszataszító lehetek.
2022. márc. 25. 16:52
 48/59 A kérdező kommentje:
Egy pszichológus mégis mit tudna rajtam változtatni? Ugyan úgy visszataszító maradnék mindenki szemében. Maximum annyi változna szerintem,hogy elfogadtatná velem,hogy nekem ez jutott.
2022. márc. 25. 17:00
 49/59 anonim ***** válasza:
92%
Például lehet feltudná nyitni a szemed, hogy nem vagy visszataszító ha már így rá vagy kattanva erre a kifejezésre. Lehet nem is vagy az csak te magad akarod annak láttatni magad és ennek az okára kéne rájönni. De mint írtam, könnyebb elmerülni az önsajnáltatás mocsarában..
2022. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

42 és kérdező.


Persze, ez a blackpill. Már egy ideje meg van alkotva tehát csak át kell tanulmányozni. A blackpill alapján a minden a külső. Az egész életed, élettapasztalataid, hobbid, társas életed de még a munkád is nagyban meghatározza a külsőd. Csak egy példa. A szép embereket mindenhol befogadják, keresik társaságukat ezért nyilván olyan hobbiik lesznek amelyek társasági hobbik. A csúnyákat már kis koruk óta kiközösítik, az önbizalmuk, magabiztosságuk gyenge lesz, nem érzik kényelmesen más emberek mellett ezért magukat, inkább magányosan végezhető hobbijaik lesznek.

A blackpill egy nagyon kegyetlen valóságra világít rá, és nem is tudom, hogy jobb megismerni vagy inkább fals reményekkel leélni egy életet. Én mindenesetre megismertem, összeállt a kép, brutális motivációvesztés követte, depresszió. Talán még rosszabb lett a helyzetem összben mint előtte. De az igazság fáj, szokták mondani.

Az emberek pedig elég igazságtalanok, elcseszettek, de mit lehet tenni?

2022. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!