Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan ember, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, akinek a Gyakori ezen csoportjában olvasott fäszságok, sztereotípiák hatására teljesen eltolódott a realitásérzéke?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 21:26
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
2%

40: 185 centi a megfelelő, a 35+-os pasas meg tényleg papi. Ennyi idősen egy csaj már kétszer férjhez ment, ne csináld már.


19/L

2022. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
22%

41.-re.


De 1.: A csajnak ketyeg az óra. Szülnie kell, mert kiöregszik. 2.: A csajnak könnyű anyagilag, tőle nincs elvárás, csak legyél csinos. De szerinted a valódi világban, nem a Gyakoris hazudozók álmaiban, hány év kell, mire egy férfi lakást, kocsit, stabil melót szerez? És nem albi + 32 éves Opel Astra + 4. éve fő krumplisütő a Vérhas büfében szintről beszélek!


Te, 19 évesen, ha csinos és engedelmes vagy, beülhetsz a jóba, egy férfi mellett, de fordítva? 100000-ből hány olyan srác van, aki kifoghat egy pénzes nőt/pasit?

2022. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
94%
Te minek jöttél ide okoskodni? Nem bírod ki még egy ilyen kérdés alatt sem hogy rólad szóljon minden? Senki nem kíváncsi rád meg cm-es téveszméidre.
2022. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
87%

42: "albi + 32 éves Opel Astra + 4. éve fő krumplisütő"


Jujj, én olyanokat szerencsére nem ismerek...:D Figyelj, itt Pesten amit én látok az az, hogy a legtöbb lánynak (a munkatársaimnak) van vőlegénye. Én a párommal egy esküvőn ismerkedtünk össze két éve, azóta vagyunk együtt. Én jogot hallgatok, mellette dolgozom, ő most végez. A barátnőimnél is hasonló a felállás, szóval azért nem olyan nehéz ilyen férfit találni. Persze, vannak másfajta emberek, különbözőek vagyunk. Mindenkinek megvannak a maga elvárásai. Nekem pl ezek. Más lányoknál azért lehet más.

2022. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%

44.-re.


" Én a párommal egy esküvőn ismerkedtünk össze két éve, azóta vagyunk együtt. Én jogot hallgatok, mellette dolgozom, ő most végez."


Azaz 2 diák együtt lakik. De én a valódi kapcsolatokról beszélek.

2022. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk diákok, a páromnak már 8 órás bejelentett állása van és én is dolgozom.
2022. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
84%

#45

Akkor itt a valódi kapcsolatod: párom 29 éves, közgazdász, én 25 éves vagyok, fejlesztőként dolgozom.


Nem öregszem ki, mivel nincs miből, ugyanis nem akarok gyereket. Nekem van házam, a páromnak nincs. Ilyen, mikor örököl az ember. Nem rohanok én már sehova, egyben van az életem. Ennek ellenére van annyi megtakarításunk, hogy mire 30 leszek, vegyünk egy nagyobb, közös otthont úgy, hogy nem teszem bele az örökségem sem. Én ezt hívom valódi kapcsolatnak: korombelivel felépíteni dolgokat együtt, nem egy vén kéjenc csorgó nyálát nézni csak azért, mert még fiatal vagyok, mindezt annyi pénzért, amennyit én is megkeresek (és még tanulok is általa). Mi nők általában praktikus okokból várunk hasonló kaliberű párt, ti meg azért, mert a szátokba köptek középiskolában az osztály bántalmazó nagyfiújai és most úgy akarjátok ezt megtorolni, hogy megmutatjátok mindenkinek, ki a jampi és a satnya kis életetekbe mutogatható, de hozzátok nem illő holmikat (nőket) akartok összebugázni. Kár, hogy ezt mindenki leszarja és senki sem partner ebben csak úgy a semmiért. Az ilyen férfi nem minőségi, olyan, mint a kínaiban vett cipők, ki kell dobni a következő szezonra, ha nem akarod magad vele égetni (különben ő fog) ráadásul szar is az értékrendje, nekem meg mindenem megvan ahhoz, hogy ne fanyalodjak csak úgy valakire, hanem jóvágású, nem agybeteg hapsit találjak magamnak.

2022. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

Na jó, én töröltem magam erről az oldalról, mert vicc, ami itt folyik...

Csá köcsögök! :D

2022. ápr. 10. 20:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!