Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan ember, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, akinek a Gyakori ezen csoportjában olvasott fäszságok, sztereotípiák hatására teljesen eltolódott a realitásérzéke?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 21:26
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
92%

Sok férfinek van itt az tanácsolva, hogy menjen el mozogni, meg egy jó fodrászhoz.

Esetleg vegyen magának pár előnyös ruhát.

Na most akinek ez is akkora dolog, hogy képtelen rá az mondjuk párkapcsolatban felmerülő problémákat hogyan fog megoldani?

2022. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként tényleg csak a statisztika miatt is érdemes ide járni, én abban a hitben élek, hogy azok a huszon-harmincas emberkék, akik ezeket a kérdéseket írják csak trollok, nem gondolják komolyan az egészet. Ugyanis ha igen, akkor az ország NAGYON nagy sz*rban van.


Persze ismerem a helyzetet, én is voltam "incel", de a közvetlen környezetemben azt láttam, hogy ilyen problémáim csak nekem vannak/voltak, de ez felróható a testi adottságaimnak. Ugyanis azért mindenki körülöttem megtalálta a párját és olyan sokat nem kellett tenniük érte. Egyszerűen ez az élet rendje, persze vannak akik kimaradnak, de hát ez ilyen. Akik kimaradnak azok általában elfogadják a sorsukat, a többiek meg élnek tovább. Ami meg itt megy az simán trollkodás, mert ez a két kategória létezik, legalább is én ezt látom.

2022. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
94%

20-as: nem ezt mondom. De folyamatosan azzal a "tanáccsal" jönnek a férfiaknak, hogy "menjéééé ee pszihólógussshóóó" és ennyi. Itt minden problémára KIZÁRÓLAG ez a megoldás lehetséges! Pontosabban van még a "gyúrjááá" vagy "eddddzé".

És mindig az jön ki minden hasonló kérdésekből, hogy BIZTOSAN a férfi a hülye, a debil, aki csak otthon ül, nem csinál semmit, soha nem próbálkozik. Még akkor is ha a kérdező leírja, konkrét eseteket is elmesél, hogy próbálkozik, megpróbált szinte mindent de mégis sikertelen.

Egy nő ha kérdez akkor pedig SOHA nem az ő hibája lesz, ha sikertelen.

Ez a durva kettős mérce.

ha egy férfinek valami nem megy az CSAK és KIZÁRÓLAG az ő hibája, ha egy nőnek nem megy valami akkor MINDENKI hibás, csak ő nem.

2022. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
36%

22: Nem tudom, milyen környezetben élsz, de amit én látok, az nagyon nem ez. A középsulis ismerőseim incelek, a munkahelyen a 30 alattiak fele incel.


Viszont 30 felett meg mindenki párkapcsolatban van, viszont ők nem ma ismerték meg a barátnőjüket, hanem 10 éve.

2022. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
0%

24.-re.


És ez milyen melóhely? Tippelek! Valami ÁjTí koca semmittevés?

2022. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 Laylah ***** válasza:
82%
A szingli nem jelenti azt, hogy incel.
2022. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Én azok halok be amikor leírják hogy a nettó 450-500k fizu az TELJESEN ÁTLAGOS fizetés. Anyátokat, azt😂
2022. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
83%

27.-re.


És a férfiak 185 cm alatt nem emberek! :)

2022. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondanám, megkérdőjeleződik... néha kicsit gyanakodva "közeledtem" újonnan megismert férfiak felé, amiért arányaiban ennyi nőgyűlölő hímsoviniszta incel van itt... de hála a jó égnek a való életben messze nem ilyenek az arányok, és rengeteg a normális, tisztelettudó, nőket egyenrangú félként kezelő, nem p...amániás és azt alanyi jogon bárkitől elváró FÉRFI.
2022. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

27: ja, azon én is szoktam pillogni... még Budapesten sem az az átlagfizetés...

meg amikor megpróbálják emberek elhitetni azt, hogy a normális gyereknevelés ÉPPHOGYCSAK kijön 2 x 400e-s fizetésből... (nyilván száraz kenyéren és vízen nem lehet tartani a gyereket... de amikor kiderül, hogy őnagyságának a kétnyelvű ovi létszükségletnek számít...)

2022. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!