Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hátrány ,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hátrány ,hogy egy pasi nagyon keveset keres, és nem tudja magát eltartani?

Figyelt kérdés
MÁVnál dolgozik diplomás munkával keres 220 nettót, Budapesten egy mekiben többet lehet keresni. Ez hátrány-e nektek, albérletben többed magával lakik. Így természetes alig van spórolt pénze, 26 éves. Valószínű nem fog emelkedni a fizetése, 10 év múlva is hasonlóan keveset fog keresni. Egy betanított munkás előzi a fizetését.

2022. ápr. 13. 10:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 anonim ***** válasza:
72%

100

Ja látom igények vannak! 😂

Nos! Ezek többsegeben 40 orás munkák! (A többi órában hol vagy?)

Mint írtuk, angol nyelvtudás a minimum! A netto 650 nekem is ugy van meg, hogy 4 nyelven beszélek, és 12. éve vagyok a szakmában, és persze erősen jobhopper magatartást folytatok!

2022. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/107 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen helyekre egyszerre max angol +1 idegennyelv kell, úgy van szervezve a munka. Ezért nem értem, hogy hogy tudnál 4 idegen nyelvet kihasználni, és miért fizetnék meg azt, amit nem használsz az adott munkakörben.
2022. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/107 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk az ügyfélszolgálatos kollégák közül vannak, akik egyszerre több nyelvet beszélnek, és őket bizony fel is használják az adott ország vevőkezeléséhez is. Régebben ültem az egyikük mögött, imádtam hallgatni, amikor elkezdett vikingül (svédül) beszélgetni az egyik ügyféllel, aztán a másikkal németül, majd megküldött nekem angolul egy e-mailt, majd kávézáskor magyarul megbeszéltük, hogy van a család. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy ki tudják használni a többnyelvű kollégák tudását, jellemzően nem csak egy ember-egy ügyfél párosítással dolgoznak, ha egy multiról beszélünk, aki azért globálisan jelen van, akkor igenis hasznos tud az lenni. És biztos vagyok benne, hogy főleg a ritkább nyelvek esetében, amit azért nem beszélnek tömegével az országban (pl svéd) kiemelkedően jó fizetés is jár, hiába, hogy a cég (nálunk legalábbis) csak az angol nyelvet várja el. Mondjuk mi kapunk extra pénzeket (ún. nyelvi pótlék) a németért is, szóval ha már 2 nyelven tudsz beszélgetni a beszállítókkal, raktárakkal, szállítmányozókkal, ügyfelekkel, akárkivel, akkor már alsó hangon minimum 10%-al többet kapsz, mint az, aki csak angolul makog.


A nyelvtudás az alapja mindennek. Ha az megvan, az egész világ a lábad előtt hever.

2022. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/107 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem ez a tapasztalatom. 2 ritka nyelvet beszélek angol mellett és mindig csak az egyiket tudtam hasznalni mert úgy van felosztva a munka mindenhol. Egyszerűen nincsenek olyan csapatok ahol mondjuk lengyel+japán párosítás kellene (nem ezek a nyelveim) emiatt csak egy plusz nyelvet fizetnek meg és közel sem érem el a 650-700 nettót, max team leaderként kereshetnék ennyit, rengeteg felelősséggel.
2022. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/107 anonim ***** válasza:
70%

104

Én már csopvezhelyettes vagyok! (Ha nincs csopvez, én viszem a szaros dolgokat, meg esetleg én döntök) és itt ennyi a bér! 5. éve vagyok ugyanannál a cégnél! (Eddig ugráltam 1-2 évente)

Francia, olasz, német lokációk problémáit kezelem, az adott ország nyelvén! Ennyi nyelven egyedül en beszélek! (Meg nyilván az angol, ha valamit közösen kell megbeszéljünk)


Nem tudom, milyen munkát végzel, de azt elárulom, hogy a franciáknak derogál angolul megszólalni. Tudnak, de nem akarnak angolul! Ha angolul irsz neki, képes franciaul válaszolni! Lusták, beképzeltek, és MINDEN esetben te vagy a hülye! Abba már bele sem megyek, hogy ez mennyire szar, mert ha van egy issue, es esetleg rakerül olyan ember is a levelezésre, aki nem beszéli az adott nyelvet, de szükseges a probléma megoldásához, akkor fordithatok neki is...mert a paraszt nem volt képes angolul írni!


Egy SSC az SZOLGÁLTAT!!! ha tetszik, ha nem! És ha a francia lokacióban b*sznak megszólalni angolul, akkor bizony kell az idegennyelves, és minél ritkább, annál kelendőbb vagy!

Nyilván, hiaba beszelsz vikingül, ha olyan helyen nincs gyára az adott cegnek, akire szolgáltatni kell! Megkerdezhetem, mi az a két rika nyelv? Csak mert akkor érdemes ilyen anyavállattal rendelkező multit keresgélned!

2022. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/107 anonim ***** válasza:
58%

Tudtommal össz 2en vagyunk az országban ilyen nyelvpárosítással ezért nem szeretném elmondani.

Nálunk van mind2 országban vállalatunk de akkor sincs ilyen pozi. Előző munkahelyeimen sem volt. Ha tl helyettes vagy akkor valahol indokolt ez a pénz. Én is voltam ilyen poziban de nem érte meg a stresszt. Mondjuk így sem fizettek ennyit mint neked.

2022. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/107 anonim ***** válasza:
72%
Hát, a főnökömnek, osszesen 28 nap szabadsága van! 🙂 vagyis a 260 munkanapból, nekem összesen 28on kell helytállni, ami az összidő kb 10%a. Ami nudli! Vezető nem lennék allandóra! Nyilván a fenti nyelvtudásaim, semmit nem érnének, ha nem kellenének az adott pozihoz! Ugyanakkor van nálunk pl román nemzetiségü. Customer Services, angolokra. - Angolul beszél! Nyilván nem fizetnek neki többet, mert tud románul. Ha lenne román érdekeltség, már más lenne a helyzet! És ez igaz a te két rika nyelvedre is.
2022. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!