Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hátrány ,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hátrány ,hogy egy pasi nagyon keveset keres, és nem tudja magát eltartani?

Figyelt kérdés
MÁVnál dolgozik diplomás munkával keres 220 nettót, Budapesten egy mekiben többet lehet keresni. Ez hátrány-e nektek, albérletben többed magával lakik. Így természetes alig van spórolt pénze, 26 éves. Valószínű nem fog emelkedni a fizetése, 10 év múlva is hasonlóan keveset fog keresni. Egy betanított munkás előzi a fizetését.

2022. ápr. 13. 10:25
 71/107 anonim ***** válasza:
21%
Ha nő vagy miért zavar, hogy más nők mit várnak el a pasiktól? Nem tőled várják. Max nem találnak olyan pasit, aki megadja nekik, amit akarnak. Téged egyáltalán nem érint. Vagy pasi vagy, és azért zavar?
2022. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 anonim ***** válasza:
55%
71, azért zavar, mert egyik másik csak elvár de semmit sem akar a kapcsolatba tenni. Nem vagyok pasi. Plusz ezek miatt hiszik azt h a nők a pénzre mennek.
2022. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 anonim ***** válasza:
24%
De téged akkor sem érint. Én sem értek vele egyet, ne érts félre, de én annyit tudok tenni, hogy reális elvárásokat támasztok a másikkal, és magammal szemben is. A többi nem az én dolgom. Más úgy csinálja, ahogy neki tetszik, én meg úgy ahogy nekem. Ennyi.
2022. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/107 anonim ***** válasza:
55%
73, de sokszor engem néznek furának, pedig sztem én vagyok a normalis
2022. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/107 anonim ***** válasza:
84%

Továbbra sem értem, hogyan nem tudsz megélni ennyi pénzből... Kisebb albiba kell menni, ha szingli vagy, úgysincs szükséged másfél szobára.


Én eléggé odafigyelek az étkezésemre, húsokat, zöldségeket szoktam enni, nem valami tápanyag szempontból nulla szemetet, néha rendelek is kaját. Illetve a fűtéssel sem spórolok. A kaja kijön havi 70-ből, a rezsi 30-ból.


Hiába keresek 400 nettót, praktikusan 150-ből megvagyok mindennel együtt akkor is, ha veszek ruhákat a hónapban vagy költök kozmetikumokra is. Ha 220 nettót keresnék, 70 ezrem még így is maradna albérletre. Az Budapesten egy szoba, vidéken egy lakás...


Nem azt mondom, hogy ez jó bér, de azért sokat elmond rólad, ha szűkösen ugyan, de nem tudsz belőle megélni.

2022. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 anonim ***** válasza:
80%

74

Senki nem néz furának! Maximum nem ért veled egyet! Mindenki azt vár el, mit akar! Fuggetlenul attol, hogy kit tud adni! Max nem talalok olyat, aki megfelel az egzisztenciális elvárásaimnak!

2022. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 anonim ***** válasza:
55%
76, hát, ja, azert jó h nem egyedül vagyok a véleményemmel
2022. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/107 anonim ***** válasza:
84%

77

Nem vagy egyedül! De én akkor is elvárom, hogy egy féri jól keressen, mert másképp nem tudok rá férfiként nézni! - Függetlenül attol, hogy én mit tudok adni, a "valagamon kívül" ahogy te fogalmaztál!

Ettől egyikőnk sem lesz fura, csak más! Legfeljebb tényleg nem talalok olyat. (Bár eddig egyelőre soha nem volt gondom a társkereséssel)

2022. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 anonim ***** válasza:
55%
78, én is találtam olyat, amilyet kerestem, neki pl nem probléma, ha én keresek többet meg ilyesmik 🙂
2022. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/107 anonim ***** válasza:
44%
Azért az meredek, ha a férfi magát se tudja eltartani. Akkor ki kell hogy tartsa a férfit a nő, és ehhez keveseknek van kedve. Max egy-két gazdag öregasszonynak.
2022. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!