Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hátrány ,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hátrány ,hogy egy pasi nagyon keveset keres, és nem tudja magát eltartani?

Figyelt kérdés
MÁVnál dolgozik diplomás munkával keres 220 nettót, Budapesten egy mekiben többet lehet keresni. Ez hátrány-e nektek, albérletben többed magával lakik. Így természetes alig van spórolt pénze, 26 éves. Valószínű nem fog emelkedni a fizetése, 10 év múlva is hasonlóan keveset fog keresni. Egy betanított munkás előzi a fizetését.

2022. ápr. 13. 10:25
 61/107 anonim ***** válasza:
63%

Nemhogy hátrány, hanem kizáró ok.

Nyugodtan le lehet pontozni.

2022. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 anonim ***** válasza:
26%
61, és te hogy állsz anyagilag? Mert elvárások látom vannak, de te mit tudsz nyújtani?
2022. ápr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/107 anonim ***** válasza:
59%

61

Pontosan! Mit kezdjek egy csóró pasival?

2022. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim ***** válasza:
30%
63askát is meginterjúvolom, ő a csupasz hátsó felén kívül mit tud tenni a kapcsolatba?
2022. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 anonim ***** válasza:
22%

@64

Pontosan azt! Azt értem, hogy neked ez nem elég, de szencsére rengeteg férfinak bőven elég a "csupasz hátsó felem"

2022. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 anonim ***** válasza:
81%
65, nem vagyok pasi, te böcce. Am meg ha már egyszer ott pijjogtál, hogy egyenjogú akarsz lenni a pasikkal, akkor nem gondolod, hogy anyagilag is oda kéne tenni magadat? Vagy te ilyen csicskafélének vagy tartva?
2022. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 anonim ***** válasza:
21%

De amúgy nem totál mindegy, mit ad a #61 meg #63 szerintetek a kapcsolatba anyagi szempontból, ha a pasik, akikkel összeállnak, nem tartják ezt fontosnak? Nehogy már normalizáljuk az önmagukat eltartani képtelen felnőtteket.


Én nem a csupasz alfelem adtam soha egy kapcsolatba sem, és a kérdezővel ellentétben én el tudom tartani magam, mégis annyira irrelevánsnak tartom ezt a "és te mit adsz cserébe" kérdést. SENKINEK sem kéne összeállnia olyannal, aki felnőtt létére képtelen magát eltartani (és még csak nem is tesz ellene semmit, hanem mossa kezeit "ebben az országban ennyi jár" alapon megül a langyos húgyban), legyen az férfi vagy nő, függetlenül attól, hogy ő maga mi mindent hoz a kapcsolatba.

2022. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 anonim ***** válasza:
73%
67, én is pont ezt mondom h a nő ne a csodát várja, hanem tanuljon, dolgozzon aztán lesz pénze is
2022. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 anonim ***** válasza:
19%
Jól van 68, mindenki eldönti hogy milyen társkeresési stratégiát alkalmaz, ne másokat kritizáljunk. Te tanulj, a másik meg ha neki úgy tetszik, akkor legyen kitartott. Miért érdekel ennyire?
2022. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 anonim ***** válasza:
61%
69, csak zavarnak az elváráshegyek amiért cserébe semmit nem akarnak afni egyes nők
2022. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!