Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha egy lánynak se kellek és vagy 100 visszautasítást kaptam? 25F

Figyelt kérdés

Sok lánynál próbálkoztam, de mind elutasított, pedig normális , tisztelettudó, segítőkész vagyok. Még nem csókolóztam és pár hónap és 25 leszek.


Pedig, el tudok beszélgetni a lányokkal akár órákig, sok különféle dologról ez nem gond. Utána elhívom őket valahová akkor mindig bukfenc van.


Mi a teendő ilyen esetben, én már arra gondolok jófiú vagyok, és azért nem kellek senkinek.



2022. ápr. 19. 15:04
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
97%
Akkor itt vagyok én!
2022. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
Hogy beszéljek érzéki dolgokról?
2022. ápr. 22. 21:41
 23/54 anonim ***** válasza:
32%

Vannak férfiak, akik a kisugárzásuk miatt nem tudnak vonzerőt kelteni a nőkben. Egyébként semmi gond velük, de nincs bennük meg az a valami, ami egy nő számára egy férfit vonzóvá tesz. Úgy látszik, te is ezek közé tartozol. Az ilyen férfiak a spontán ismerkedésekkor mindig falakba ütköznek. Mondhatnám, hogy játszd meg magad, és próbálj magabiztos, férfias, szellemes, könnyed és humoros lenni a randikon; de az efféle próbálkozások hosszabb távon általában sehova sem vezetnek, mert a lepel előbb-utóbb lehullik, a nő rájön, hogy valójában ki vagy, és azonnal ejt. Az pedig még fájdalmasabb bukta, mint ha az első randi után teszi veled ezt meg.


Az egyetlen komoly esélyed szerintem a netes társkeresőzés. Ott sokkal nagyobb eséllyel találhatsz olyan nőket, akiknek nem gond annyira a férfias kisugárzás-hiány. De arra számíts, hogy nem 100, hanem akár 1000 nőnél is kezdeményezned kell, hogy egyáltalán egyvalakivel eljuss az első randiig. Lehet, hogy egy fél évig hiába próbálkozol, és úgy sem fog sikerülni. De mivel a spontán ismerkedésnél a tapasztalatok alapján nincs reális esélyed, ez az esély maradt, ezzel kell beérned.

2022. ápr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
92%

Miről beszélgettek?

Teljesen mindegy, hogy üzleti, vagy párkapcsolatról van szó, a legvonzóbb tulajdonság egy emberben, ha a másikra odafigyel. Az emberek imádnak önmagukról beszélni. Ez nem önzőség, hanem azt szeretnék, ha valaki megismerné őket és odafigyelne rájuk.

Kérdezd meg, hogy mi a kedvenc tevékenysége, hobbyja, és hagyd, hogy beszéljen róla! Inkább kérdezz, mint belekezdj egy "igen, én meg a <valami más téma> szeretem csinálni".

A lényeg, hogy hagyd önmagáról beszélni!

Nekem ez az üzleti életben is nagyon jól bejött, és a magáneletben is igen hasznos.

Sok sikert!

2022. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
97%
Jót mond a 24-es.
2022. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 Kattoryory ***** válasza:
100%
20-as: a lányoknak is egyik elsődleges szempont a vizualitás, de ezt valamiért nehéz belátni. Helyette agyaljunk rajta, hogy mi lehet az a nagyon rejtélyes ok ami miatt nem jön be senkinek az illető.
2022. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
26. Ennyi!
2022. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 VincentLaw ***** válasza:
73%

#24

"Kérdezd meg, hogy mi a kedvenc tevékenysége, hobbyja, és hagyd, hogy beszéljen róla!"


Háááát, én a netes pályafutásom alatt hiába kérdezgetek, meg érdeklődöm, ha az illető tőszavas válaszokra képes, vagy képtelen kommunikálni. Plusz egy idő után beleunok abba, hogy csak én viszem a beszélgetést.

2022. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
95%
101
2022. máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
32%
Meleg vagy.
2022. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!