Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha egy lánynak se kellek és vagy 100 visszautasítást kaptam? 25F

Figyelt kérdés

Sok lánynál próbálkoztam, de mind elutasított, pedig normális , tisztelettudó, segítőkész vagyok. Még nem csókolóztam és pár hónap és 25 leszek.


Pedig, el tudok beszélgetni a lányokkal akár órákig, sok különféle dologról ez nem gond. Utána elhívom őket valahová akkor mindig bukfenc van.


Mi a teendő ilyen esetben, én már arra gondolok jófiú vagyok, és azért nem kellek senkinek.



2022. ápr. 19. 15:04
1 2 3 4 5 6
 41/54 Mindentudó Tódor válasza:
76%
100 viszautasítás - nagyon imponáló eredmény! Ilyen jelentős tapasztalatmennyiség birtokában az ember gyakorlatilag randigurunak számít. Randiszakértőként rengeteg mindent lehet csinálni: tanácsadó céget létrehozni, tréningeket szervezni, youtube-csatornát indítani, könyvet, képregényt, színdarabot írni, standup műsort összeállítani stb. A fontos, hogy az egészséges mértékű öniróniát soha ne írja felül semmilyen sekélyes sikerélmény vagy betelejesülési tapasztalat. Woody Allen is így kezdte, szerintem szép jövő áll előtted! Hajrá!
2022. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
#38: Dehogynem maradnak a nők egyedül. Én is ismerek ilyen nőt. Hármat is! Próbálkoztak fiatalon, nem sikerültek a kapcsolati kezdeményezéseik, vagy ha voltak, csak rövidek lettek, s végül, mondjuk 35 évesen egyszer csak feladták, s úgy döntöttek, inkább megvannak jól egyedül is. Manapság már rengeteg a magányos középkorú nő. S egyáltalán nem mind bányarém, hogy ne találhatna társat, ha nagyon akarna. Eljárnak a barátnőikkel ide-oda csevegni, vesznek maguknak egy kutyát vagy cicát, akit lehet otthon dédelgetni. Nyugisan élik a szép kis életüket.
2022. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
16%
42: Elég nehéz elhinni. Itt a GYK-n jópárszor leírták, hogy egy nőnek huszon-iksz éves koráig több "tíz" partnere van/volt. Azok közül azért csak tud választani egyet, vagy már ennyire magasak a nők elvárásai, hogy az egyéjszakás chad bulipartnerek sem ütik meg a mércét?
2022. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Oké, tegnap is ugyanez volt, elbeszélgettem jól egy lánnyal, de utána elhívtam randira nemet mondott. Hogy kéne csinálnom legyen valami folytatása a dolognak?
2022. máj. 7. 14:03
 45/54 anonim ***** válasza:
19%

#43: Pedig hidd el, vannak szép számmal ilyen magányosan maradt nők. Alapvetően 5 csoportra oszthatók aszerint, hogy miért nem találnak társat.


1. Nagyon csúnyák.

2. Olyan csélcsap, megbízhatatlan, vagány férfiakat találnak csak vonzónak, akik senki mellett nem maradnak meg fél évnél tovább.

3. A szülők befolyása vagy lelki terrorja alatt maradnak felnőtt korukra is, és a szüleik minden potenciális partnerről lebeszélik őket, mert maguk mellett akarják tartani öregkorukra ápolónak.

4. Önmaguktól teljesen elszálltak, azaz csak a herceg jöhet szóba fehér lovon, mással szóba sem állnak.

5. Munkamánok vagy pénzhajhászok, akik napi 12 órát dolgoznak, és hétköznap csak aludni járnak haza, s ezt hosszabb távon egy férfi sem tolerálja.

2022. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
97%

"Hogy kéne csinálnom legyen valami folytatása a dolognak?"

Ha összeilletek, minden megy természetesen. Ha nem, akkor nem.

2022. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
70%
Az órákig jól elbeszélgettek az mit jelent? Te monologizálsz, a nő meg bólogat?
2022. aug. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Mindenről ő is meg ,én is beszélek mindenről. De aztán ennyi többet nem akarnak.
2022. aug. 1. 06:21
 49/54 anonim ***** válasza:
54%

Szia.

Írj rám privátban, szívesen adok tippeket. :)

22/N

2022. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
9%
Menj el harcolni az ukrán oldalra, legalább hasznosan töltöd életed utolsó napjait. :)
2022. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!