Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha egy lánynak se kellek és vagy 100 visszautasítást kaptam? 25F

Figyelt kérdés

Sok lánynál próbálkoztam, de mind elutasított, pedig normális , tisztelettudó, segítőkész vagyok. Még nem csókolóztam és pár hónap és 25 leszek.


Pedig, el tudok beszélgetni a lányokkal akár órákig, sok különféle dologról ez nem gond. Utána elhívom őket valahová akkor mindig bukfenc van.


Mi a teendő ilyen esetben, én már arra gondolok jófiú vagyok, és azért nem kellek senkinek.



2022. ápr. 19. 15:04
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
52%
Én?
2022. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
1%
Te vagy a kérdező? Hát, csak veled van valami, azért 25 évesen tud csajozni az ember, mindenki tud. Ha te nem tudsz, akkor bizonyára nem is akarsz, ergo meleg vagy.
2022. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
59%
Nem, én válaszoló vagyok.
2022. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
70%
#32: Na persze, minden férfi meleg, aki nem tetszik a nőknek. Az egyedül maradt nők pedig eszerint a logika szerint egytől egyig mind leszbikusok, ugye? Nem is értem, hogy írhat le valaki ekkora oltári nagy butaságot. Egy 25 éves, valóban meleg férfi már ilyen idős korára régesrég rájött volna arra, hogy meleg, és nem vesztegetné az idejét sorozatosan nőkkel.
2022. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
24%
34: valami baja csak van.
2022. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 NTBS ***** válasza:
94%
Fejlesztő tréning, önbizalom növelése hobbi által. stb.
2022. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
97%

A külsődről semmit sem írtál. Arról sem, hogy milyen külsejű lányokhoz mész oda.


Az jó, hogy kérdezgeted őket és beszélgetsz velük, bár én egy ilyen kérdezgetős fiút abszolút friendzone-ba raknék.

2022. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
0%

34: "Az egyedül maradt nők pedig eszerint a logika szerint egytől egyig mind leszbikusok, ugye? "


Nők nem maradnak egyedül önszántukból.

2022. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
95%
Azért vigyázz mert a társas magány az ugyanúgy egyedüllét
2022. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
97%
#35: Az az egyszerű "baja" van a kérdezőnek, hogy a fellépése nem elég magabiztos, megnyerő. A nők az ilyen férfiakat ösztönösen nem érzik vonzónak. De ettől még ezek a férfiak nem melegek. A vonzóerőnek semmi köze nincs a melegséghez. Sőt, sok heteroszexuális nő kimondottan vonzónak tart egyes meleg férfiakat (pl. színészeket). S fordítva is igaz: én például férfiként egyszer szerelmes lettem egy nőbe, akiről később kiderült, hogy teljesen leszbikus. A nő viselkedéséből és külsejéből az égvilágon semmi jele nem volt ennek.
2022. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!