Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen megismerkedtem egy nővel. Ti mire gondoltok? Probléma, lent.

Figyelt kérdés

A kérdésem a szöveg végén lesz.

Szóval volt matchelés egy 2 gyermekes nővel. Elkezdtünk chatelni, és már az elején kiderült, hogy mások a céljaink (nekem gyerek vállalás, neki nem, mert már van 2). Ennek ellenére bedobtam neki, hogy mi lenne ha csak úgy beszélgetnénk cél nélkül, amibe bele is ment. Ennek az lett a vége, hogy olyan jól megértettük egymást, hogy rá 5-6 napra randiztunk. A randi nagyon jól sikerült, és a végén volt néhány hosszabb szájra puszi. Másnap megírta, hogy nem érzi a kémiát köztünk, így ennél több nem megy neki. Az lett a vége, hogy a kifejezett kérése ellenére nem maradtunk meg beszélgetőpartnereknek.

Az a gond, hogy ennek a nőnek a természete és a külseje sokkal jobban megfogott mint kéne, és hétvége óta nem tudom kiverni őt a fejemből. Alig tudok enni, aludni. Sokkal könnyebb elfelejteni valakit, ha ismerjük a rossz tulajdonságait, de nála ilyenre nem került sor, mert durván 6 nap alatt lezajlott az egész. Volt valaki hasonló helyzetben? El fog múlni ez az egész, ha csak jó dolgok történtek velünk és rossz nem?

Totál készen vagyok, és ahogy telnek a napok, nem csillapodik a dolog bennem...

Köszi a korrekt válaszokat még egyszer, ha valaki írna...

A válaszokat előre is köszönöm mindenkitől.



2022. ápr. 26. 16:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%

#10


Kérdező is leírta implicite, hogy jól néz ki a csaj. Azok válogathatnak akárhány gyerekük is van.

2022. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
Attól mer gyerekei vannak miért ne válogathatna..? 🙄
2022. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
95%

5


Honnan tudod, hogy erőszakos volt? Miből szűrted le? Írtál egy hülyeséget a kérdezőnek. A leírtak alapján nem volt, erőszakos.

Kérdező, értem mire gondolsz. Voltak szakításaim, és tényleg gyorsabban ment a felejtés, ha a negatív dolgokra gondoltam csak. Sajnos te belefutottál egy rövidebb dologba ahol ezek nem derültek ki. Nem lehúzni akarlak, de fogsz felejteni, csak lassabban mert semmi negatívumot nem éltél át vele. Csináld a szokásos dolgokat amiket kell: társaság, sport. Az mindenesetre jól tetted, hogy nem beszéltek többé.

2022. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a dolgot kérdező, de ő korrekten leírta amit gondol, még akkor is, ha ez neked fáj. Részedről volt kémia, részéről nem. Szar helyzet, tudom mert velem is volt ilyen. El kell fogadni.
2022. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
40%

Csak azt nem értem a nőkben, hogyha nem jön be nekik a férfi, akkor minek mondta a kérdezőnek, hogy ölelje meg, meg kért 2 hosszabb szájra puszit? Az már egy lightos csók. Na de olyannal aki nem is tetszik? Ennek mi értelme?

ha nekem nem jön be egy nő, max arcon puszilom, de azt is azért mert köszönés.

2022. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, en is igy voltam egy pasival. Elso latasra szerelem kotodes, aztan kudarc. Joforman nem is ismerem, csak magamrol beszeltem. Es kinzo hiany. Ez nalam a magany, szeretethiany erzese es persze az elutasitas fajdalma, hogy megint nem voltam eleg jo.
2022. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert hazament, jobban átgondolta ami történt, és rájött, hogy neki ez nem kell. Na bumm, el kell fogadni menni tovább.
2022. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

"Kérdező is leírta implicite, hogy jól néz ki a csaj"



Jol nezett ki 20 eve :)



37F incel

2022. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
97%

Ő kérte a szájrapuszit. Szuper.

Csak lecsekkolta a puszidat, amiből világos hogy nem kíván téged mint pasit.

Ő nondta, nincs kémia.

Tényleg hagyd ezt a nőt.

2022. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
35%

Abból szűrtem le, hogy egyértelmű, hogy semmi empátiája nincs a kérdezőnek, nem tudja magát a másik helyébe képzelni. Eleve a hosszabb szájrapuszi felnőtteknél ciki, másrészt volt puszi(nem csók), a kérdező szerint jól sikerült a randi, a csaj szerint nincs kémia.


Általában az ilyenek igazi tahók, akikkel csak kibírják a nők, és ezt ők nem értékelik. A mulya típusra nem gondoltam, akinek felnőtt férfi létére mondani kell, hogy puszilja meg, majd külön kérni kell egy ölelést is..


Így már egész világos, hogy "férfiatlan"a kérdező, irányításra szoruló mulya, ez meg nem jött be a csajnak. A csókig meg reménykedett, hogy hátha lesz itt szenvedély, irányítás, de nem lett..


Most komolyan felnőttek közt, ha a férfit meg kell kérni, hogy ölelje meg, és szájrapuszikérésnél nem vált csókra, akkor az barát kategória.. Irtó ciki lehetett. Szerintem férfiasan rá kellett volna hajtani, hogy lássa, hogy testileg is kívánod, hogy számíthat rád, és nem kell külön kérni.


Kétfajta típus béna szociálisan, az egyik a nyomulós(belőlük van több), aki nem érti miért túl sok, a másik meg a félős mulya(ők általában nem jutnak el randikig).

2022. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!