Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen megismerkedtem egy nővel. Ti mire gondoltok? Probléma, lent.

Figyelt kérdés

A kérdésem a szöveg végén lesz.

Szóval volt matchelés egy 2 gyermekes nővel. Elkezdtünk chatelni, és már az elején kiderült, hogy mások a céljaink (nekem gyerek vállalás, neki nem, mert már van 2). Ennek ellenére bedobtam neki, hogy mi lenne ha csak úgy beszélgetnénk cél nélkül, amibe bele is ment. Ennek az lett a vége, hogy olyan jól megértettük egymást, hogy rá 5-6 napra randiztunk. A randi nagyon jól sikerült, és a végén volt néhány hosszabb szájra puszi. Másnap megírta, hogy nem érzi a kémiát köztünk, így ennél több nem megy neki. Az lett a vége, hogy a kifejezett kérése ellenére nem maradtunk meg beszélgetőpartnereknek.

Az a gond, hogy ennek a nőnek a természete és a külseje sokkal jobban megfogott mint kéne, és hétvége óta nem tudom kiverni őt a fejemből. Alig tudok enni, aludni. Sokkal könnyebb elfelejteni valakit, ha ismerjük a rossz tulajdonságait, de nála ilyenre nem került sor, mert durván 6 nap alatt lezajlott az egész. Volt valaki hasonló helyzetben? El fog múlni ez az egész, ha csak jó dolgok történtek velünk és rossz nem?

Totál készen vagyok, és ahogy telnek a napok, nem csillapodik a dolog bennem...

Köszi a korrekt válaszokat még egyszer, ha valaki írna...

A válaszokat előre is köszönöm mindenkitől.



2022. ápr. 26. 16:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
68%

20


Egy igazi tahó vagy. Tudod miért? Mert rengeteg nőtől hallom, hogy első találkozáskor ne nyomuljon a férfi mert idegesítő, főleg ha akkor találkoznak elsőnek face 2 face. Ne feledd, hogy ez Tinderes randi, és 2 feltöltött fénykép nem minden, hogy képet kapj az illetőről kinézetileg. Ha ennek ellenére rányomulsz, és lezavar neked vagy 2 fülest, akkor meg vagy sértődve, igaz, és az anyját az összes nőnek?

Meg ellentmondásba keveredsz: a végén már a nyomulós is béna, meg aki nem nyomul az is.

Minden oké veled?

2022. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
14%
Gyerekes nővel az a max hogy: elölről -hátulról. Nyilván van pár "kémiás" szépfiú akikkel le is feküdt és azt gondolja hogy egyik majd pótapuka is lesz. Itt téved, mert azok az első nem szexuális program során koccolnak
2022. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

21


Ezen ne vesszetek össze :)

Beszéltem vele erről eleget amikor chateltünk, hogy az ilyen nem szereti.

2022. ápr. 26. 18:38
 24/33 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj Kérdező. Nem olvastam végig a kommentáradatot. Bocs, ha ezt már irta valak. Ugyanezt toltam le egy 10-essel korábbi művésszel. A kivétel erősiti a szabályt.. Általában a Tinder-en olyan nőket látok, akik teljesen jól elvannak utánuk füttyentő melósok/merdzsósok körberajongásával. Százasával kedvelnek ezek a fickók bárkit. Aztán vannak a tűk a szénakazalba, akikért érdemes csinálni. Csak az ember megégeti magát.

Viszont!

Kiderül ebből, hogy működik a szived és ez csodálatos! Szerelmesnek lenni jó, ha így sikerül, ha úgy.

2022. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
24%

#5 marhaság, szánalomból ki a bánat csókolózik?

#13 igazad van, ilyenkor nincs alternativa, nem kell lemenni kutyába, tovább kell állni és meg kell szakitani a kommunikációt - főleg, úgy, hogy valaki csókolózik este, reggel meg pont az ellenkezője..

#15 is teljesen korrekt, normális ember nem érint meg a szájával olyat, akit nem akar többször is

#19 fenét, a kémia nem egy csókból derül ki, hanem 3 másodperc a találkozó elején

#20 próbálsz okos lenni, sikertelenül - viszont amit emlitesz, az empátia, az kulcsszó! Lehet a kérdező megúszott egy pszichopatát és most a gyerekeket kell sajnálni. Nem, normális ember nem csinál ilyet, nem tud teljesen kilépni önmagából és úgy viselkedni - csók - mintha vonzódna, ha nem vonzódik. Most nem idevaló az, hogy kik tudnak ilyet.

#21 azt sem tudja hol van :o)

#22 egy 40-es két gyerekes nő nem a 19 éves taktikázó liba kategória az instáról, ha neked ilyewn tapasztalataid vannak, akkor az persze valahol szomorú

2022. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én aztán szégyenlős meg gátlásos (voltam), de életemben nem adtam senkinek "szájrapuszit". Vagy megcsókoltuk egymást, de akkor aztán úgy igazán, vagy semmi nem volt.


Kérdező. Voltam kicsit hasonló helyzetben. Megismerkedtem valakivel, akivel eleve teljesen kizárt volt a kapcsolat (nem azért, mert foglalt volt). Aztán hetek csetelése után találkoztunk személyesen, csókolóztunk, k.rva jó volt. Utána egy-két héttel "szakítottunk". Nem hazudok, nagyon nehezen jutottam túl rajta, már négy és fél év eltelt azóta. De tudom (ésszel), hogy fogalmam sincs, hogy ki ő és milyen ember. Ahogy te is írtad, hogy csak a jót láttad belőle. Nem tudsz róla semmit.


(Az valóban bántó, hogy ő kért szájrapuszit és utána ő írta, hogy nincs meg a kémia...)

2022. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
89%

26#

Ne mondd már hogy 3 mp alatt derül ki a vonzalom.

Te mindenkihez vonzódsz 3 mp alatt?

Hagyjuk már. A nők illat alapján döntik el hogy van e kémia köztük a pasival, azaz szeretkezne e az adott pasival vagy nem.

És hogy ezt eldöntse a nő, valahogy közel kell kerülni a pasihoz. Ezért kérte a nő hogy puszizkodjanak.

Lehetsz te nagyon cuki meg bejövős a csajnak, ha az alapillatod nem vonzó, nincs mit tenni, a nő nem fog szexelni veled.

2022. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
24%

27

Bocsi, nő vagyok. :)

2022. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amit most érzel, az lehet, hogy inkább fellángolás, mint szerelem. A fellángolás 2-3 hónap alatt kimúlik, a szerelem viszont egy stabilabb, bár light-osabb érzés, mint a fellángolás. Általában azok az emberek képesek könnyen tűzbe hozni másokat, akiknek nagyon erős kisugárzásuk van.

A történet szempontjából elmesélek egy sztorit.


Tudom, mindenki azzal jön, hogy hagyd ezt a nőt.

Valószínűleg mindenki a saját és a környezete tapasztalataiból indul ki, nálam azonban volt kivétel, kettő is: volt két olyan nő is az életemben, akik keményen elutasítottak legalább 2 hónapig (ennél sokkal keményebben, hogy "nincs kémia"). Megmondták, egyáltalán nem jövök be nekik, egyikük olyan magas lovon ült, hogy kutyába se vett (míg le nem rúgtam onnan, és pont ez volt a fordulópont, de ez egy külön topic).

Ám én nagyon szerelmes voltam mindkettőbe (vagyis csak erősen fellángoltam), mert iszonyú erős (főleg szexuális) kisugárzással bírtak. Az ilyet hajlamos az ember szerelemnek hinni! Nekem, ha nem is könnyen, de sikerült végül "betörni" őket, "csak" nagyon kitartónak kellett lenni.


Ezt a sztorit két fontos dolog miatt írtam le:


1. Nem mindegy, hogy szerelem vagy fellángolás (ha egy hölgy képes NEM CSAK TÉGED, hanem általában a férfiakat elvarázsolni, főleg az erős szexuális kisugárzásával, akkor már lehet gyanakodni az utóbbira);


2. Nem törvényszerű, hogy nem éri meg valakiért küzdeni;


+1: Van egy apró bökkenő is: a társkeresős nőknél viszont nem működött ez a "küzdés". Nyilván pont azért, mert a hölgyek egy sikertelen randi után visszatérnek a társkeresőre új partikat keresni. De ha mély benyomást tettél a nőre, akkor lehet esély a 2. pontra is szerintem!

Remélem, tudtam valami jó tanáccsal szolgálni :)

2022. ápr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
93%

Nőként írom, ha valaki randi után ilyen keményen visszautasít, annál nincs esélyed sajnos.

Elhiszem hogy mély nyomot hagyott benned, és te is pontosan tudod hogy csak a szépet jót mutatta meg magából, de pont ezért felejtsd el.


És még beszélgetésre sem kellesz neki...

Ez tényleg halott ügy.

Nézd, én végtelenül toleráns nő vagyok a férfiakkal, sok sok tapasztalattal a hátam mögött, talán egy pasit utasítottam el randi után ezzel a szöveggel hogy nincs meg a kémia, de tőle olyan fokban undorodtam mint férfi, hogy azt leírni nem lehet.

Pedig elbeszélgettünk jól, illetve hagytam fecsegni, tehát még az esélyt is megkapta.

Ezzel azt akarom mondani hogy szép, szép ha valaki kitartó, és tényleg célt is lehet vele érni sok esetben, de itt most ez nem játszik.

Ezt el kell engedni. Idővel elfelejted.

Próbálkozhatsz nála, ha az a lelkednek jobbat tesz, de ennyi.

2022. ápr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!