Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen megismerkedtem egy nővel. Ti mire gondoltok? Probléma, lent.

Figyelt kérdés

A kérdésem a szöveg végén lesz.

Szóval volt matchelés egy 2 gyermekes nővel. Elkezdtünk chatelni, és már az elején kiderült, hogy mások a céljaink (nekem gyerek vállalás, neki nem, mert már van 2). Ennek ellenére bedobtam neki, hogy mi lenne ha csak úgy beszélgetnénk cél nélkül, amibe bele is ment. Ennek az lett a vége, hogy olyan jól megértettük egymást, hogy rá 5-6 napra randiztunk. A randi nagyon jól sikerült, és a végén volt néhány hosszabb szájra puszi. Másnap megírta, hogy nem érzi a kémiát köztünk, így ennél több nem megy neki. Az lett a vége, hogy a kifejezett kérése ellenére nem maradtunk meg beszélgetőpartnereknek.

Az a gond, hogy ennek a nőnek a természete és a külseje sokkal jobban megfogott mint kéne, és hétvége óta nem tudom kiverni őt a fejemből. Alig tudok enni, aludni. Sokkal könnyebb elfelejteni valakit, ha ismerjük a rossz tulajdonságait, de nála ilyenre nem került sor, mert durván 6 nap alatt lezajlott az egész. Volt valaki hasonló helyzetben? El fog múlni ez az egész, ha csak jó dolgok történtek velünk és rossz nem?

Totál készen vagyok, és ahogy telnek a napok, nem csillapodik a dolog bennem...

Köszi a korrekt válaszokat még egyszer, ha valaki írna...

A válaszokat előre is köszönöm mindenkitől.



2022. ápr. 26. 16:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
80%

30

Tök jót írtál.


Szerintem ez a "nincs meg a kémia" a legtöbb embernél tulajdonképpen annyit jelent, hogy "nem tetszel/nem vonzódok hozzád".


És akkor egy kis érdekesség: egyik exemmel neten ismerkedtünk meg. A fényképen nagyon tetszett. Találkoztunk személyesen, nagyon nem tetszett. De mivel előtte másfél hónapig intenzíven beszélgettünk, ezért valahogy szinte automatikus volt, hogy ismét találkoztunk. Lényeg a lényeg, idővel kiderült, hogy "biológiailag" vagy "kémiailag" vagy "biokémiailag" nagyon összeillünk. Ő volt az első, aki észrevette és megdicsérte, hogy nagyon jó illatú az arcbőröm (alapból, krémet nem tudok használni). Nekem meg az ő szaga tetszett nagyon (a friss, saját, természetes izzadtságszaga). Ahányszor együtt voltunk védekezés nélkül, mindig teherbe esetem azonnal. És nem illettünk össze emberileg, nagyon komoly problémáink voltak.

2022. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Közben tovább bonyolódott a dolog.
2022. máj. 14. 22:12
 33/33 anonim ***** válasza:
Mesélj, mi történt?
2022. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!