Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek illetlenség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illetlenség egy ismerkedés fázisa alatt felhozni előző partnerrel való szex témáját/beszámolót tartani?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, és sokszor előkerül a szex téma, ami nem probléma, főleg ha kölcsönös a vonzalom.

Bár, mikor jön egy-két beszámoló amiből sejthető hogy kivel, hogy szexelt titeket zavarna?

Nekem kicsit kiábrándító az igazat megvallva.

Én erre kivételesen ügyelek, hogy ne hozzam szóba, hogy mi hogy volt, kivel, előző kapcsolatok témáját mellőzni..


Nekem az a felfogásom, hogy a jelenben élünk és vele ismerkedek, az már a múlt, ő érdekel, nem nosztalgiázom.


(Nyilván, és kihangsúlyozom(!), ha egyszer egy-egy ex szóba kerülne akkor az nem is probléma, mi volt a hiba, miért lett vége.. de akkor se olyan kontextusba, hogy mikor meg hol nem akart szexelni a srác, és abba a pózba nem tudták annyiszor csinálni mint a másikba, pedig a lány benne lett volna. Ez számomra illúzió romboló)


Mi a véleményetek? Ti hogy vagytok ezzel?



#ismerkedés #ex téma
2022. máj. 2. 16:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagy negatívum lenne, valószínűleg nem is lenne belőle semmi.
2022. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
3%

40 múltam. Én nyíltan megkérdezem, hogy volt-e színes, vagy zsidó, vagy cigány palija. És azt is elmondom, hogy ne hazudjon, mert nem tolerálom!

Igen, van aki feláll, és hazamegy. Nem érdekel.

2022. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Barátaiddal is kibeszéled. Vele csinálni is fogod.
2022. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Engem zavart is, meg nem is. Volt pár partnerem akik már az első randin elővették a szex témát és, hogy mikor, hol, milyen pózban nyomták. Akkor nem zavart annyira amikor csak nagyvonalakban vázolta a dolgot, olyan tárgyilagosan. De amikor az egyik részletesebben is belement és látszott rajta, hogy szinte újraélni...na akkor megmondtam, hogy bocsi, de agyonhasznált lyukba nem szívesen dugnám :D. Természetesen utána megkaptam, hogy mekkora k*csög vagyok, de azért jól esett :D.
2022. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%

#2

Az más dolog szerintem ha egyszer megkérdezed, hogy volt e "színes, vagy zsidó, vagy cigány palija". Erre egyszer válaszol az ember, jó esetben őszintén, és le van tudva a kérdés.


De azzal én sem értek egyet amiről a kérdező is írt, hogy valaki részletekbe menően kitárgyalja hogy mit csinált az ágyban az exével. És mindezt annak az embernek mondja el, akivel éppen ismerkedik. Szerintem ez alapvető intelligenciahiányra utal. Én sem vagyok prűd, nem arról van szó hogy általánosságban ne lehetne valamit megbeszélni a szexel kapcsolatban. De nem úgy, hogy folyamatosan az exeket kell emlegetni, elemezgetni.

Nem csak az IQ fontos az ismerkedésnél, hanem az EQ is. Ha a hölgy rendelkezne érzelmi intelligenciával, akkor ezeket a helyzeteket nem így kezelné. Ilyenkor elgondolkodnék a kérdező helyében, ha összejön a kapcsolat, akkor a majdani közös szexuális életüket is részletekbe menően fűvel-fával kitárgyalja?

2022. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

"Az más dolog szerintem ha egyszer megkérdezed, hogy volt e "színes, vagy zsidó, vagy cigány palija". Erre egyszer válaszol az ember, jó esetben őszintén, és le van tudva a kérdés."


Ezek után az EQ-ról írsz.

2022. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4%

Nekem csak cigany es szines palim volt szinte idaig....

49/N

Ket kivetellel.

2022. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is illúzióromboló, kiábrándító. Meg ízléstelen. Nem szeretném, ha a randipartnerem ecsetelné nekem, milyen nőt mikor milyen pozícióban és hogy dugott meg, meg az mire gerjedt.

Köszi ne.

Senkinek nincs ehhez köze, én se traktáltam soha senkit az exeim témájával, főleg nem ilyen mélységig.

2022. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
7-es vagyok. Se elso randin,se kesobb ne hozza fel a temat szerintem!
2022. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Én meghallgatom. Legalább azelőtt tudok nemet mondani, mielőtt hozzám ért volna.
2022. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!