Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek illetlenség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illetlenség egy ismerkedés fázisa alatt felhozni előző partnerrel való szex témáját/beszámolót tartani?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, és sokszor előkerül a szex téma, ami nem probléma, főleg ha kölcsönös a vonzalom.

Bár, mikor jön egy-két beszámoló amiből sejthető hogy kivel, hogy szexelt titeket zavarna?

Nekem kicsit kiábrándító az igazat megvallva.

Én erre kivételesen ügyelek, hogy ne hozzam szóba, hogy mi hogy volt, kivel, előző kapcsolatok témáját mellőzni..


Nekem az a felfogásom, hogy a jelenben élünk és vele ismerkedek, az már a múlt, ő érdekel, nem nosztalgiázom.


(Nyilván, és kihangsúlyozom(!), ha egyszer egy-egy ex szóba kerülne akkor az nem is probléma, mi volt a hiba, miért lett vége.. de akkor se olyan kontextusba, hogy mikor meg hol nem akart szexelni a srác, és abba a pózba nem tudták annyiszor csinálni mint a másikba, pedig a lány benne lett volna. Ez számomra illúzió romboló)


Mi a véleményetek? Ti hogy vagytok ezzel?



#ismerkedés #ex téma
2022. máj. 2. 16:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
3%
#4 vagyok. Kajak 0 ra pontoztatok :D? Látom van még itt pár megkeseredett 30 as aki nem szereti ha a randipartnerét már előtte is dugták. Kiábrándítalak titeket srácok a csajt akivel randiztok még aznap a randi előtt is megdugta valaki és a randi után is megfogja. De nem ti. Nektek marad a kezetek :DDD xoxooxoxooa
2022. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

11-es, engem biztos nem dug meg masvalaki meg aznap!

48/N

2022. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

12-es, de bizony. Méghozzá én. Készülj.


25/F

2022. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%
😄😄😄
2022. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#13

És 5 perc alatt végzel is?

2022. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
#15, Ha jó a nő akkor elképzelhető. De igyekszem kihúzni 6 percig.
2022. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16

Hát az nem nagy teljesítmény. 🤣

2022. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
#17, Attól függ miben mérjük a nagyságot.
2022. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Az internet szerin komolyan ennyi az atlagos szex ido3-6-7 perc hazasparoknal...
2022. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jó a nő akkor elképzelhető. De igyekszem kihúzni 6 percig."

Ismerős valahonnan!?

Ááh, Al Bundy keménykedett így a nejével😂🤣

2022. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!