Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/647 anonim ***** válasza:
78%

Adtam, meg is bántam.

Eleinte nagyon rendesnek tűnt és bár nem vonzott (túlsúlyos volt és borzalmasan izzadós) úgy voltam vele biztos megbecsül majd és normális lesz.

Aha. Ő volt a legnagyobb szemét az összes volt párom közül😂

Eleinte megjátszotta még magát, hogy ő a cuki duci fiú aki a világ mázlistája hogy ilyen jó nője van bla bla. Aztán jött a fekete leves pár hónap után.

Nonstop féltékenykedés, kisajátítás, érzelmi zsarolás (ezeket az alacsony önbizalmara vezetnem vissza) és anyuci pici fia volt. El akarta velem hitetni ha szakitok vele senki nem fog így szeretni stb. Fogdosott mások előtt, ha nem akartam vele lefeküdni (valljuk be olyannal aki rád izzad 2 litert napi egy együttlét is elég) macerált, fogdosott, nyúlkált. Ha csokoloztunk ki volt akadva ha nem lett kielégítve mert neki felállt az az én hibám kezdjek vele valamit(?)… Szexet erőszakolta állandóan, rendes programot nem lehetett vele csinálni, ha valami nem a kedve szerint zajlott hisztizett, próbált anyám ellen meg a barátnőim ellen uszítani és elválasztani tőlük. Aztán kidobtam.

A mostani párom tetovált-fültágítós, fekete haj, kék szem, külsőre teljesen az egykori ideálom és nagyon helyes. De a “kemény” külső ellenére egy igazi cukorka. Végtelen kedves, hatalmas szíve van, a tenyerén hordoz és isteni az ágyban. Magamtól mászok rá, nem erőszakol semmit és tisztel mindenben.

2022. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/647 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehet, hogy adnék, ha amúgy igényes magára és van benne valami vonzó számomra. Az arcberendezéséről és bizonyos testi adottságokról nem feltétlenül tehet a fiú. Az igényességért és a fejlett személyiségért viszont sokat tehet, ezért ezek fontosabbak nekem. 33N
2022. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/647 anonim ***** válasza:
81%
Mintha én írtam volna a 11-es kommentet. Igaz, fültágító nélkül.😅
2022. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/647 Miss Endzsi ***** válasza:
79%
Adtam még tiniként, beteg volt agyilag, alig lehetett megszabadulni tőle.
2022. máj. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/647 Miss Endzsi ***** válasza:
85%
Egyszer a mentőt is ki kellett rá hívnom, mert, hogy ő megöli magát, az osztálykirándulásra se engedett volna el, mert ő látta álmában, hogy megb*sznak.
2022. máj. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/647 anonim ***** válasza:
86%

Na de Endzsi… Itt, ilyenkor? :D


Te nem leszbikus vagy amúgy?


No offense, de mintha összefutottunk volna már az Ismerkedésben valahol.

2022. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/647 Miss Endzsi ***** válasza:
62%
Biszexuális, de én még a barátomat is megdgnám, ha lenne farkam, nem vagyok normális.
2022. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/647 anonim ***** válasza:
58%
Jaaaaa. Üdv a klubban. Vagyis a kijelentés első felét illetően.😂
2022. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/647 anonim ***** válasza:
94%
Mert a csúnya fiúknak is van mája... :D
2022. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/647 anonim ***** válasza:
72%
Én adtam esélyt és nem bántam meg. Ő lett a férjem 😊.
2022. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!