Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az átlagos utcán lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az átlagos utcán lévő párokról van szó, észrevettétek ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Ha a délután 2 és hajnali 2 közötti szakaszt nézzük, minnél később megyek ki a belvárosi utcára, annál jobban néznek ki a párban lévő férfiak. Tehát például délután 4 -kor tényleg sok átlagos férfit lehet látni kézenfogva sétálni nővel, viszont hajnali 1 -kor már minden nővel sétáló férfi Chad.


A nőknél ugyanez nem jellemző. Még éjfélkor is simán látok 155 cm -es kövér szemüveges lányt, akár 190 centis Chaddel is egyébként. Ma 4 -kor viszont láttam az ellenkezőjét is, ahol a nő volt szép a férfi meg nem.



2022. máj. 4. 20:03
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Amikor egy Chad hazamegy egy nővel, ketten mennek haza, miközbe a többi haverja tovább bulizik, hátha ők is megkapják ugyanezt.
2022. máj. 4. 20:15
 12/49 anonim ***** válasza:
90%

Erről linkelj valamit légyszi. Én is akarom ennyire ismerni az embereket. De ne incel fórum filózgatás legyen!


Amúgy te csöves vagy, hogy egész nap a járókelőket nézed?

2022. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
98%
Csak én érzem magam valami komédiában mindig, mikor olvasom a 'chad' szót? :D
2022. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
98%

Én ezt nem értem... Az átlagos férfiak este/éjszaka nem mennek ki az utcára? Vagy kimennek, de nem a csjukkal? A vonzó férfiak meg fordítva?

Azon túl, hogy én nem figyeltem meg ilyesmit, voltaképpen a dolog logikáját sem értem...

2022. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
12: Mit linkelhetnék? Ezt tudományosan még senki se csinálta.
2022. máj. 4. 20:23
 16/49 anonim ***** válasza:
84%
Tehát akkor csak vélemény. És fotókkal sem tudod bizonyítani, hiába van a zsebedben az okosteló.
2022. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

"Azon túl, hogy én nem figyeltem meg ilyesmit, voltaképpen a dolog logikáját sem értem...":


Én csak megfigyeltem mi történik. Az is lehet, hogy az éjszakai Chad akkor ismerte meg a párját pár órája. És a lány úgy viselkedik, mintha 3 éve ismerné, mert annyira tetszik neki a kifogott hal.

2022. máj. 4. 20:25
 18/49 A kérdező kommentje:
Egyébként is én először megfigyelem mi történik, utána teszek hozzá logikát. Az biztos, hogy a szórakozóhelyekről és Tinderről is a Chadek mennek haza nővel, míg a többiek nem kapnak kb semmit se pár nagyon ritka kivételtől eltekintve.
2022. máj. 4. 20:26
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Délután sokan intézik a dolgukat: munka után hazafele, fáradtan, gyerekkel, párral, meg egyedül. 0-99 korosztály vásárol, postára siet, elugrik edzeni, elhozza a gyereket oviból, intézi az ügyes-bajos dolgait.

22 után meg leginkább a bulibogarak rajzanak. Jellemzően a fiatal korosztályból, és a jobb anyagi helyzetűek. Nem meglepő módon köztük több az igényes megjelenésű fiatal férfi.

Mondjuk hajnali kettőkor viszonylag kevés családapa megy az oviba a gyerekért, meg melósruhában postára.

Másrészt a legtöbb ember nem a párjával megy mindenhova. Annak is van, aki épp nem szorongatja senki kezét.

2022. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
30%
Ezért jobb inkább otthon leülni és füvezni. Esetleg benyomni egy bélyeget. Mintsem olyan nőket nézegetni és után vágyakozni akiket sosem fogok megkapni
2022. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!