Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az átlagos utcán lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az átlagos utcán lévő párokról van szó, észrevettétek ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Ha a délután 2 és hajnali 2 közötti szakaszt nézzük, minnél később megyek ki a belvárosi utcára, annál jobban néznek ki a párban lévő férfiak. Tehát például délután 4 -kor tényleg sok átlagos férfit lehet látni kézenfogva sétálni nővel, viszont hajnali 1 -kor már minden nővel sétáló férfi Chad.


A nőknél ugyanez nem jellemző. Még éjfélkor is simán látok 155 cm -es kövér szemüveges lányt, akár 190 centis Chaddel is egyébként. Ma 4 -kor viszont láttam az ellenkezőjét is, ahol a nő volt szép a férfi meg nem.



2022. máj. 4. 20:03
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
96%
Nem logikát teszel hozzá, hanem véleményt. Mint a suliban, mikor voltak azok a képek, amik alatt nem volt szöveg, és ki kellett találni, mi történik. Teli zacsival meg mindenfélét képzelődsz. És persze továbbra is kerülöd a kérdéseket, amiket nem tudsz megválaszolni.
2022. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
96%
Arra adj már nekem légyszi valami tudományos magyarázatot, hogy hogy lehetett a chad barát hajnali 1-kor egyedül?😮 Nem úgy van szerintetek, hogy náluk, ahogy leszállt a egyik nő, már röppen is rá másik?
2022. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

"Nem logikát teszel hozzá, hanem véleményt.":


Ez igaz. Csak leírtam, mit látok a valóságban, ahogy azt is, mit látok azokon a helyeken, ahova az emberek egyértelműen ismerkedni járnak.


"És persze továbbra is kerülöd a kérdéseket":


Most nem.


"Hol a tökömben van ennyi jó pasi? Vagy neked tetszenek?":


Én csak reálisan nézem a pasikat a való életben megismert férfiakhoz képest. Lehet te máshogy nézel a férfiakra és a felső 20% alatt mindenki ronda neked.


"Csak én érzem magam valami komédiában mindig, mikor olvasom a 'chad' szót?":


Eredetileg nem akartam én se használni a szót. Egyszerűen gyorsabb így leírni. Mondhatjuk úgy is, hogy férfi modell.


"Arra adj már nekem légyszi valami tudományos magyarázatot, hogy hogy lehetett a chad barát hajnali 1-kor egyedül?":


Én se értem. Lehetséges, hogy épp nem érdekelték a nők, jobban érdekelte a szép belvárosi építészet.

2022. máj. 4. 21:45
 24/49 A kérdező kommentje:
22: Bár egyébként láttam már Chadet hazamenni egyedült a club -ból. Akkor ott olyan mértékű volt a férfitöbblet, hogy az ennyire eltorzította a piacot.
2022. máj. 4. 21:46
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Akiket éjszaka ilyen helyeken látsz kérdező, azok fiatalok, és viszonylag a jobb anyagi körülmények közül valóak...akik normálisan dolgoznak (az emberek 80%-a), azoknak nincs energiájuk ilyen késő este az utcákat járni.
2022. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
25: Mondjuk én dolgozom (ráadásul túlórzok is) egész nap és benn lakom a bulinegyedben. Éjszaka érek rá kimenni.
2022. máj. 4. 22:12
 27/49 anonim ***** válasza:
97%
Mi a konklúzió? Mit szűrsz le ebből a tapasztalatból?
2022. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
27: Egyelőre annyit, hogy mindkét félnek igaza van. Azoknak is, akik az átlagos párokról beszélnek, meg azoknak is, akik szerint a nőknek elérhetetlen igényeik vannak.
2022. máj. 4. 22:25
 29/49 A kérdező kommentje:
Egyszerre látom a Chadet, aki a brutális férfitöbblet miatt már kevés a szórakozóhelyen és az oofy doofy -t is, aki valahogy megúszta az egészet és jó csajjal menősködik az utcán.
2022. máj. 4. 22:27
 30/49 anonim ***** válasza:
95%
Nem kéne neked egy nő tesom?
2022. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!