Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az átlagos utcán lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az átlagos utcán lévő párokról van szó, észrevettétek ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Ha a délután 2 és hajnali 2 közötti szakaszt nézzük, minnél később megyek ki a belvárosi utcára, annál jobban néznek ki a párban lévő férfiak. Tehát például délután 4 -kor tényleg sok átlagos férfit lehet látni kézenfogva sétálni nővel, viszont hajnali 1 -kor már minden nővel sétáló férfi Chad.


A nőknél ugyanez nem jellemző. Még éjfélkor is simán látok 155 cm -es kövér szemüveges lányt, akár 190 centis Chaddel is egyébként. Ma 4 -kor viszont láttam az ellenkezőjét is, ahol a nő volt szép a férfi meg nem.



2022. máj. 4. 20:03
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
83%

39-es; jaj?

Jobb reakciód nem volt?

2022. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
91%
Azt mégsem írhatja le, hogy neki csak a nők felső 5%-a számít nőnek.
2022. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
79%

42-es: igen, én is erre gondoltam.

Tipikus incel, aki a nők egy részét nem veszi emberszámba, mert neki nem jön be. De hisztizik, hogy csak náluk lenne esélye, és számára nem "fair" ha lejjebb kell adjon az igényeiből.

2022. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nincsenek igényeim. A teljesen dagadt nőktől kezdve a szűrős p*cin át a hatvan évesig bárkit megd*gnék. De mégis incel vagyok 😔
2022. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
*szőrös (csak idesütött a Nap és nem láttam jól a telót)
2022. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem akarja, hogy egy igénytelen megdugja.
2022. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
42%

#46


De az előbb még nem azt írtátok, hogy mégis miféle férfi az aki válogat ahelyett, hogy a "szintje alatt levő" nőkkel beérné.

Most meg leírom, hogy teljesen mindegy, mert én már nem válogatok, erre azt írjátok "igénytelen". Akkor most mi az igazság?

2022. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
82%

46-os:

Kicsit korrigálom a válaszod, mielőtt a kérdező kiforgatja a szavaid:

"Senki nem akarja, hogy egy igénytelen megdugja." -> ez korrekt, de az igénytelenség fogalma itt azt jelenti, hogy Te, kérdező vagy igénytelen valószínűleg magadra nézve. Az igényesség nem ott kezdődik, hogy nem akarsz 170 centi alatti lánnyal összejönni.

2022. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
79%

"Tehát például délután 4 -kor tényleg sok átlagos férfit lehet látni kézenfogva sétálni nővel, viszont hajnali 1 -kor már minden nővel sétáló férfi Chad."


A sötétség és a pia megszépíti a világot.

2022. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!