Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az átlagos utcán lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az átlagos utcán lévő párokról van szó, észrevettétek ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Ha a délután 2 és hajnali 2 közötti szakaszt nézzük, minnél később megyek ki a belvárosi utcára, annál jobban néznek ki a párban lévő férfiak. Tehát például délután 4 -kor tényleg sok átlagos férfit lehet látni kézenfogva sétálni nővel, viszont hajnali 1 -kor már minden nővel sétáló férfi Chad.


A nőknél ugyanez nem jellemző. Még éjfélkor is simán látok 155 cm -es kövér szemüveges lányt, akár 190 centis Chaddel is egyébként. Ma 4 -kor viszont láttam az ellenkezőjét is, ahol a nő volt szép a férfi meg nem.



2022. máj. 4. 20:03
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
89%

A brutális férfitöbblet egészen pontosan azt a plusz 2-3% férfit jelenti? :D

Arról nem is beszélve, hogy a nagyvárosokvan jellemzően több a nő, tehát Budapesten még csak ez sem igaz.

2022. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
92%

"Mit linkelhetnék? Ezt tudományosan még senki se csinálta."


Vajon miért? XD

2022. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
94%

És mi van azokkal a férfiakkal, akik monogám, hosszú távú kapcsolatban vannak? Mert ilyenek is vannak, nem mindegyiknek a célja az állandó csajozás és menősködés...köztük nekem se.


Azt írtad a bulinegyedben laksz, lefogadom hogy Pesten, azért ezeket tapasztalatot. Ha ki akarod szélesíteni a látóköröd, javaslom nézz szét más városokban, vidéken mondjuk mert ott más a helyzet.


Bár szerintem Pesten, Debrecenen meg talán a megyeszékhelyeken kívül minden más vidéknek számít. 😛

2022. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

"Bár szerintem Pesten, Debrecenen meg talán a megyeszékhelyeken kívül minden más vidéknek számít.":


Budapesten kívül minden vidék. A libri is így írta.

2022. máj. 4. 22:44
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes lenne ott is körülnézni. 😇 Mert Pest ezek szerint csak egy kis szelete az országnak.
2022. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
37%

Azt nem tudom, de az én barátom objektíve is tényleg nagyon helyes és sokat járunk este az utcán.


Mondjuk nekem sincs okom panaszra.

2022. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
88%
Miért akarod csúnyának beállítani azt aki alacsony és szemüveges? Én is az vagyok, de mindkét jellemzőre általában azt mondják a férfiak, hogy cuki. Szóval szerintem veled van baj.
2022. máj. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
32: Mert egyrészt feministák, akik tagadják a férfiak problémáit, másrészt eleve nem is lehet. Bemondásos alapon egyik férfi sem incel és egyik nő sem választott felül.
2022. máj. 5. 08:58
 39/49 A kérdező kommentje:
37: jaj
2022. máj. 5. 08:58
 40/49 anonim ***** válasza:
96%

38

És mi a férfiak problémája, ha kérdezhetem? Hogy az átlagos küldejű pasik nem mennek ki a barátnőjükkel az utcára egy bizonyos napszakban? :D Kérlek magyarázd már el...

A "brutális férfitöbblet" meg, mint már említettem, max néhány százalék, ami később kiegyenlítődik, sőt meg is fordul. És jó reggelt, a nőknek nem a 100%-a él párkapcsolatban, ráadásul a jelenlegi párkapcsolatok egy jó része is fel fog bomlani, és akkor megint mehet a párkeresés. A nagyvárosokban pedig pont fordítva van a nekem aránya, tehát csal a percepciód. Ezek után nem tudom, mit kellene komolyan vennünk...

2022. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!