Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nehezebb úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nehezebb úgy csajozni, ha a szüleimnél lakok? 35 éves vagyok. Magas, sportos, mérnök.

Figyelt kérdés
De olyan spúr vagyok, hogy folyamat csak a portfóliómat építgetem a passzív jövedelem miatt. Autót is úgy vettem, hogy minél kevesebbet fogyasszon és igénytelen legyen.(karbantartásmentes)
2022. máj. 5. 08:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
76%

87: valami buta fruskát talán, de ha van önérzete, akkor simán elmegy vele a Rendőrségig, és az apjával is meg fog gyűlni a bajod.


Soha ne élj vissza azzal, hogy beengedsz valakit a saját lakásodba. Azt nem szabad, azt az élet megbünteti.


Attól, hogy esetleg kib***tak veled a nők, neked csak maradjon tiszta a lelkiismereted. Jobb életed lesz, hidd el. Egyébként is úgy érzem, hogy neked nem az anyagi helyzeteddel van a gond, valami másért nem működik nálad a csajozás. Biztos, hogy rendben van az önértékelésed, és azt keresed, aki boldoggá fog tenni?

2022. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
100%

"Én simán bevallanám a nőnek, hogy a szüleimmel lakok. Ne a pénzem miatt szeressen. Először megnézném a reakcióját"


Az jó irány, h ne a pénzedért szeressen, de ne gáncsold el magad azzal, hogy azt a képet mutatod, hogy nincs semmid. Ha azt mondod, h a szüleidnél laksz, akkor feleslegesen rossz képet mutatsz magadról. Lehet azon keseregni, hogy a nők felszínesek, de mindenki valahol a külsőségek alapján is ítél. Tehát mondd azt, hogy albérletben laksz, ami kb. félúton van a saját lakás és a szüleiddel lakás között. Ezzel eléred, hogy ne a pénzedért szeressen, de ugyanakkor ne is tartson csórónak; és ha látod, hogy magadért szeret, akkor elmondhatod neki, hogy amúgy van saját lakásod.

2022. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 A kérdező kommentje:
És hogy fogja fogadni, hogy hazudtam neki az elején?
2022. máj. 10. 20:34
 94/100 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj már ha OLYAN pasi vagy, akkor tök mindegy, hogy kivel laksz, kelleni fogsz a nőknek.


Engem semennyire se aggasztana, ha a szüleimmel laknék. Na és? Megnézném, hogy egy olyan kaliberű pasit mint én mikor pattint le egy csaj csak azért mert az anyámmal laknék. 😂

2022. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 A kérdező kommentje:
94-es miért 10es pasi vagy? Milyen magas? Sportolsz vmit? Hány éves vagy és hány nőt döngettél meg ideáig? Őszintén, úgyis anonim oldal.
2022. máj. 10. 20:48
 96/100 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki tökéletes pasi az oldalon meg gazdag. Itt csúnyák meg csórók nincsenek
2022. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
52%

De, sajnos vannak!

A csúnyák olyan csúnyák, hogy a tükör meggörbül, ha belenéznek,

a csórók meg olyan csórók, hogy még az internetet is a levegőből szűrik ki,

hogy egész nap azon lóghassanak.

2022. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
77%

95. Nem arra akartam kihegyezni a dolgot, hogy olyan szupermodell lennék (nem vagyok), akit még úgy is kajálnak a nők, ha az anyjával lakik mint Cristiano Ronaldo. Nem vagyok jobb, mint 10/6-7. De ez lényegtelen. A lényeges az, hogy ha egyébként tetszel mint férfi, a személyiséged stb. akkor azért hátat fordítana egy nő, mert éppen a szüleiddel laksz?


Néhány szupersztár, akik felnőttként a szüleikkel laknak vagy laktak hosszú ideig: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Billie Eilish, Michael B. Jordan, Jamie Foxx, Michelle Obama, Robert Downey Jr., Kim Kardashian….


Szóval itt alapvetően önbizalmi problémával állunk szemben, nem azzal, hogy kivel laksz…

2022. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
100%
98-Ha a szüleiddel laksz Beverly Hillsben az nem ugyanaz, mint a pesti panelban :D
2022. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
76%

"És hogy fogja fogadni, hogy hazudtam neki az elején?"


Nem fogja bánni, mert nem azért hazudtál, hogy árts neki, hanem óvatosságból, hogy kiismerd. Szerintem még imponálni is fog neki, ha elmondod, hogy óvatos vagy, mert olyan kapcsolatot szeretnél, ahol a másik nem az anyagiak miatt van veled. Valszeg ő se fog elmondani rögtön mindent magáról.

2022. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!