Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nehezebb úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nehezebb úgy csajozni, ha a szüleimnél lakok? 35 éves vagyok. Magas, sportos, mérnök.

Figyelt kérdés
De olyan spúr vagyok, hogy folyamat csak a portfóliómat építgetem a passzív jövedelem miatt. Autót is úgy vettem, hogy minél kevesebbet fogyasszon és igénytelen legyen.(karbantartásmentes)
2022. máj. 5. 08:53
 21/100 anonim ***** válasza:
66%
A csajok valóban nem szeretik ezt , ha ennyi idősen még otthon van egy pali
2022. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim ***** válasza:
40%

A mai nőknek menő autó kell és az, hogy tele legyen a pasi pénztárcája és legyen saját lakása! Saját tapasztalatom. (:

L27

2022. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim válasza:
88%
Nem a pénzügyi portfóliód az igazi kincsed, hanem a családod (ami nincs), a tartalmas életed, a jó csajok, akikkel vagy, a kirándulások, az életcélok elérése. Portfóliód is lehet (nekem is van), de legyen családod is, és tartalmas életed, az sajnos rövid ideig tart, ne csak portfólióépítésre használd.
2022. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
22%
És mit mérsz te mérnök?
2022. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld kéz. Természetesen van saját lakásom, mert ingatlanba is fektettem. De az albérletben van, a garázs is ki van adva. Ahhoz, hogy egy csaj a saját lakásomba költözzön (és ezáltal elesek havi 150 ezer bevételtől) mindennap fényesre kéne hogy nyalja a golyóimat. Hétvégén többször is. Nem azért törtem föl a szegénységből, hogy más csak úgy ingyen beköltözzön oda. BME-n tanultam, normális mérnök vagyok. Amúgy a könnyűipari mérnök is ugyanolyan mérnök, mint a többi. Ezt valószínű valami primitív ember válaszolta, hogy az nem mérnök. Akkor vegyed le a ruhádat, mert azt bizony az ő segítségével gyártották.
2022. máj. 5. 10:40
 26/100 anonim ***** válasza:
78%

Azért ne üljetek már fordítva a lovon. Csávókám (incelke) kezdett itt nagyzolni hogy mérnök.


Közben meg egy óriásbébi. Anyuka szoknyája alatt született, él, onnan megy nyugdíjba is. Kérdező, semmi esélyed. Még egy aranyásóhoz sem, mert soher vagy

2022. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
68%
Nálam esélytelen volna. Én sem véletlenül költöztem külön. Kell/kellett a magánszféra. Nem szokott érdekelni ki milyen megfontolásból van otthon. Én senki anyuciját és apuciját sem kerülgetem. Pontosan azt várom el, amit nyújtani tudok. Van saját házam, ahol csakis én tartózkodom. Magamra mosok/főzök/takarítok. Egy olyan ember pedig aki 30 fölött lakik szülőkkel nekem a nagyon defektes kategória. Persze ehhez mérten választottam párt. Nem volt lehetetlen.
2022. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:
93%

"Ahhoz, hogy egy csaj a saját lakásomba költözzön (és ezáltal elesek havi 150 ezer bevételtől) mindennap fényesre kéne hogy nyalja a golyóimat. Hétvégén többször is."


Ez inkább kizáró ok. ha ilyen felfogásod. Nem baj de ne nagyon számolj ezzel a mentalitással csajra főleg hosszú távon.

2022. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 A kérdező kommentje:
De nincs igazam? Végigtanultam az egyetemet, föléltem a diákhitelt albérletre, aztán keményen güriztem és jön egy csaj, aki beköltözik egy szép lakásba? Csak ezért, mert ő csaj? Hogy van akkor ez? Annyit azért nem ér a szex. Kb 5 év múlva már a passzív jövedelmemből fogok élni.
2022. máj. 5. 10:58
 30/100 anonim ***** válasza:
65%
en 28 vagyok, anyammal lakok de azert nem berlek/veszek lakast mert allandoan elkoltozom kulfoldre van hogy csak honapokra, van hogy evekre. Nekem ez a normalis elet, hogy vilagi qrva modjara elek ossze vissza a nagyvilagban, de legalabb mindig van egy biztos pont ahova vissza tudok menni :D De azert nem egy leanyalom szulovel-szulokkel elni, szoval ha hosszu tavrol lenne szo en is elkoltoznek akar egyszobas alberletbe is, csak legyen meg a kis privat zonam…
2022. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!