Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nehezebb úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nehezebb úgy csajozni, ha a szüleimnél lakok? 35 éves vagyok. Magas, sportos, mérnök.

Figyelt kérdés
De olyan spúr vagyok, hogy folyamat csak a portfóliómat építgetem a passzív jövedelem miatt. Autót is úgy vettem, hogy minél kevesebbet fogyasszon és igénytelen legyen.(karbantartásmentes)
2022. máj. 5. 08:53
 11/100 anonim ***** válasza:
24%

Kőltség es időmegtakarításként ajánlom a guminőt.Egyszeri befektetéssel jósokáig működő kapcsolat!

Nem kell vacsorákat fizetned,elfér a sarokban anyádék nappalijában, és mindig kéznél van,nem pofázik hogy a portfólió helyett miért nem foglalkozol vele.

2022. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim válasza:
62%
Figyelj 35 évesen vagy későn kezdted vagy nem megy túl jól de mérnök létedre otthon lakni. Valószìnű a kocsi vásárlásból is hogy maga a személyiséged is olyan hogy rengeteg nő nem állna veled szóba.
2022. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
82%

Arról se feledkezzünk meg azért, hogy sokan azért laknak még otthon ennyi idősen is, mert a korábbi párkapcsolataikból nem lett otthonteremtés – albérletet béreltek –, és szakítás után a pasi inkább hazaköltözött anyagi megfontolásokból, hogy ne szórja ki feleslegesen a havi 150-et az ablakon, hanem félretegye vagy másra költse. Pláne, hogy ha a szülői otthon egy ház, ami ugye Magyarországon a gyerek(ek) felnőtté válásakor jellemzően kong az ürességtől, mert a szülők egyedül maradnak benne (nálunk nem jellemző a generációk együttélése).

Ha vki ezért lakik otthon, az lúzerség/életképtelenség vagy józanság/életrevalóság?

Persze értem én, h ez egy ördögi kör, mert az otthonlakás egy stigma, és így még kisebb sansza lesz a pasinak saját otthon teremtésére egy csajjal. Tehát marad otthon stb., stb.

2022. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
80%

35 évesen mérnökként két lakásom volt a pesti belvárosban, de az pont nem látszik senkin, rajtam se.

A magasság, sportosság meg igen, azzal lehet csajozni.

2022. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
79%
35 éves mérnökként szinte esélytelennek lásom, hogy ennyire rossz legyen az anyagi helyzeted. Minimum egy albérletet érdemes lenne keresned. Én azt gondolom, hogy x kor után marha kellemetlen a mamahotelba menni ha együtt akarok lenni a párommal, tudván hogy az anyja mindent hall, de legalább is sejti. Mintha valami kamaszok lennénk. Én is ismerek nem egy ilyen férfit, na nincs is normális kapcsolatuk évek óta, mert ez nagyon hátraveti az ismerkedést.
2022. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
14%

Max valami könnyűipari (szövés-varrás) mérnök lehetsz. Eleve nem egy státusz.


Az h szüleid zsirján élsz, azt még inkább ne firtasd. Szerintem ez nem a sóherség miatt van, hanem mert nem szakadtál még le anyuciról.

2022. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
74%

Beszarok. 😀 Most akkor elkezdjük itt egymás szakmáját / végzettségét minősíteni? (Meg az autóját, a fasza méretét…) Attól szar alak / jó ember valaki, hogy mit dolgozik? Nem mondjuk az értelmi, érzelmi intelligenciájától, a moráljától, jó szívétől, esetleg a műveltségétől?

Amúgy ha nem lennének könnyűipari mérnökök, mi a szart vennél a New Yorkerben teszem azt?

2022. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
90%
Hát figylej, ha randin kifizetteted vele azt a 2 gombóct fagyit is, akkor nem sok esélyed van. :D
2022. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim válasza:
81%
#17 Ott a pont.
2022. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim válasza:
67%
Szánalmas lúzernak tartok egy olyan fiúcskát, aki 35, de akár 30 évesen is azt várja el, hogy a szülei tartsák el. Bármi is a szakmája, bármilyen a fizetése. Még akkor is, ha beszáll a rezsibe. Anyuka főz rá, mossa a szaros gatyáját... Szánalmas. Nem férfi!
2022. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!