Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nehezebb úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nehezebb úgy csajozni, ha a szüleimnél lakok? 35 éves vagyok. Magas, sportos, mérnök.

Figyelt kérdés
De olyan spúr vagyok, hogy folyamat csak a portfóliómat építgetem a passzív jövedelem miatt. Autót is úgy vettem, hogy minél kevesebbet fogyasszon és igénytelen legyen.(karbantartásmentes)
2022. máj. 5. 08:53
 61/100 anonim ***** válasza:
72%
Az a bajuk, hogy nincsen doktorijuk (Ezt Sheldon mondta az Agymenőkben)
2022. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 anonim ***** válasza:
93%

Én is olyasmi voltam, mint a kérdező, bár én miután szétmentem 31 évesen a menyasszonyommal, maradtam külön házban, nem mentem vissza a szülőkhöz, az önállóság fontos, még ha ára is van.


Aztán rájöttem, hogy olyan nőt nem fogok találni, aki: művelt, emberileg normális, jól is néz ki, 30 alatti, egzisztenciálisan legalább megközelítőleg hasonló szinten van, szingli és még be is jövök neki...


Később rájöttem arra is, hogy a házat és portfóliót is feldughatom magamnak, de fiatalabb nem leszek és valamiből engedni kell, vagy sose lesz saját család. Szerintem a 25 körüli korosztályban lehet a legtöbb normális nőt kifogni, mert fentebb már erősen megszűrt a mezőny, 30 felett pedig már sok a gyerekes vagy kétségbeesett gyermektelen. De egy pályakezdőtől ne várjuk már el, hogy saját ingatlanja legyen, mert különben csak "beteszi a p.csáját a készbe".


Én arra jutottam, hogy jobb egy művelt, szép, magas EQ-jú, de albis csaj, mint egy pénzes bányarém vagy pénzes, szép, de mindig savanyúpofájú, mentálisan instabil hárpia. És kapaszkodj meg, ha nem Bp-n laksz, akkor jó eséllyel még kompromisszumos csaj is jó eséllyel csak másik városban fog akadni. Aztán jön a dilemma, hogy ő te városodban nem talál munkát, te pedig az ő városában találnál, de xarabb pénzért, akkor mi legyen...


Ilyen a felnőtt élet, komoly döntéseket kell hozni. Nem a jó és rossz között (azt a h.lye is tud), hanem a két rossz között, csak mindkettő máshogy xar.


Azt már most mondom, hogy a te hozzáállásod a nők 80%-ánál kuka. Nem azért, mert a szülőkkel laksz, nem azért mert anyagiasak és lehúzni akarnak, hanem mert képtelen vagy a kompromisszumokra és magad helyezed előbbre, nem a közös jövőt...


34F

2022. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 anonim ***** válasza:
83%

#62

Ott a pont

2022. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
72%

56

Ja, hát pörög a NERzetgazdaság. Különösen a Balatonnál kell mindent is betonba önteni.

2022. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
75%
#64 Amúgy valóban brutális ami itt megy. Lassan már minden beépül lent a parton. Meg amilyen árak vannak lent... Egy üres telek 30-40 millió is lehet attól függ, hogy hol van. Egy új építésű apartmant vagy házat meg ne is mondjuk. Én mondjuk a parttól jóval messzebb lakom de akkor is.
2022. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi vagyok, hogy aki mérnököt írt és van háza, az mégis hány éves és mennyit tesz félre havonta? Mert én évekig napi 10 órát dolgoztam és így jött össze a lakás + garázs. (hitelmentesen)
2022. máj. 6. 13:25
 67/100 anonim ***** válasza:
76%
25 éves vagyok. havonta félre tudok tenni kb 300 ezret. Munka mellett járok egyik haverommal szerelni. Nekem ez egy hobbi nem csak munka már ez a szerelés dolog. A házat meg úgy örököltem nagyapámtól aki 2 éve meghalt.
2022. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 A kérdező kommentje:
Akkor lehetnél portás is valahol, a házad akkor is meglenne. Így csalóka az egész.
2022. máj. 6. 13:46
 69/100 anonim ***** válasza:
100%
Akár de szeretem a munkámat és szeretem csinálni. Portás meg nem szívesen lennék. Lehet csalóka , hogy én nem vagyok PC legalábbi a mai elvek szerint de én vállalom ezt a dolgot.
2022. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 A kérdező kommentje:
PC az mi? számítógép?
2022. máj. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!