Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nehezebb úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nehezebb úgy csajozni, ha a szüleimnél lakok? 35 éves vagyok. Magas, sportos, mérnök.

Figyelt kérdés
De olyan spúr vagyok, hogy folyamat csak a portfóliómat építgetem a passzív jövedelem miatt. Autót is úgy vettem, hogy minél kevesebbet fogyasszon és igénytelen legyen.(karbantartásmentes)
2022. máj. 5. 08:53
 31/100 anonim ***** válasza:
90%
Neked is csak akkor lesz közöd nőhöz, ha fizetsz érte...
2022. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim válasza:
90%
Hallottam tegnap egy történetet. Volt egy anyuka 85 éves, a kisfia 65 éves volt és együtt laktak. Az anyuka pátyolgatta a gyerekét, a gyerek önállótlan volt, a hosszú évek alatt egymáshoz idomultak. Majd 90 évesen meghalt az anyuka és a gyerek 70 évesen beköltözött az idősek otthonába. Micsoda élet, micsoda karrier.
2022. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 A kérdező kommentje:
Én meg olyat hallottam, hogy a férfi otthon lakott a szüleinél, de összejött egy lánnyal. Összeházasodtak és gyerekük lett. De végig a szülőknél laktak.Nem vettek fel hitelt, így nem volt stressz rajtuk. Soha nem veszekedtek. A gyerekből is tanult ember lett. Micsoda élet, micsoda karrier.
2022. máj. 5. 11:20
 34/100 anonim ***** válasza:
91%

Neked volt valaha barátnőd ? Mert szerintem neked fingod sincsen, hogy egy kapcsolat hogyan működik vagy mik a lányok elvárásai.

Lehet, hogy van lakásod meg az a 150 ezer az nagy pénznek gondolod meg minden de egy nőt nem érdekli ez. Neki nem az a fontos, hogy mennyi pénzt raksz össze. Meg alapból sem szeretik a soher embereket.

Neked jobb egyedül anyukádéknál

2022. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 A kérdező kommentje:
Igen volt. A gimiben még bulizós voltam, meg csajozós. Azt hittem, hogy a szegénységből nem lehet kitörni és csak élveztem az életet. Pia, bulik, nők meg fű is volt. Aztán elolvastam egy könyvet Lee Iacoccáról és reményt kaptam. Újraérettségiztem és felvettek a BME-re.
2022. máj. 5. 11:26
 36/100 anonim ***** válasza:
72%

Senki nem mondta, hogy össze kell vele költözni.Azt veszem észre, elég sok nő kifejezetten nem akar össze költözni.Élik a karrierista életüket egyedül, néha igénylik a férfi társaságát.

Mostanság sok férfi panaszkodik, hogy elkezdtek dumálni, telefonnál meg eltünnek. Akkor minek regisztrált be adott oldalakra.

2022. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 A kérdező kommentje:
Hát ez az, a nők se szentek. A karrierbe kapaszkodnak, ami valójában semmit se ér. Mert csak egy téglák a falban. A saját család az igazi érték.
2022. máj. 5. 11:38
 38/100 anonim ***** válasza:
87%
Simán tudsz ismerkedni, ha úgy alakul akkor vagy saját lakásodba, vagy albérlet mentek. Majd meg felezitek a havi költségeket.
2022. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 A kérdező kommentje:
Köszi 38as, az egyetlen hasznos válasz. Többiek szánalmasak.
2022. máj. 5. 11:43
 40/100 anonim ***** válasza:
100%
Én azt írtam még az elején, hogy nehéz ismerkedni ebben a korban. Miért vagyok ettől szánalmas? Én azt látom, hogy a csajoknál 20-25 között van az ideális kor, mármint amikor ők ennyi idősek, mert ilyenkor még nincsenek elvárásaik, a szívükre hallgatnak, és jó eséllyel nem foglaltak. Ennyi idősen jön az első hosszú kapcsolat, tapasztaltak lesznek, elvárásaik lesznek, nem fognak érted már soha úgy rajongani, mintha te lettél volna nekik az első.
2022. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!