Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A blackpill ennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A blackpill ennyire elfogadott szemlélet?

Figyelt kérdés

Már a pszihológusom is arról fecseg hogy a felső 10% visz mindent, a többi páciens panaszai alapján. Akkor mégis a nőkön és a chadeken kívűl ki tagadja még ezeket?

Nem lenne egyszerűbb ha inkább felmérnék fiatalkorban ki hogyan néz ki és a ronda férfiakat automatikusan kasztrálnák?

Mint így hogy a többség csak szenved, értelmetlenül megáldva egy hímvesszővel amit leginkább akkor használhat ha hugyozni megy?



#nők #blackpill #Női hipergámia
2022. máj. 18. 17:10
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/121 anonim ***** válasza:
83%
De ez baromi gáz, az időtöket vesztegetitek csak ezzel a raklap guanóval skacok. Annyi jó példaképet lehetne találni csak a neten akár, ti meg hagyjátok hogy ez sok lúzer a fórumon ilyen hülyeségekkel húzzon le titeket.
2022. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/121 anonim ***** válasza:
35%

#91


Mutass párat, aki *bizonyítottan* érzelmi alapon összejött egy szintjén felüli nővel. Mert a szintjén mindenkinek lehet nője, abban nincs semmi újdonság és itt páran azért nem "találnak", mert jobb nőt akarnak a szintjüknél.

2022. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/121 anonim ***** válasza:
69%

92


De mi azok a szintek, kifejtenéd?


Genetikai alapú szintek?


Mik vagyunk, valami kicsi nácik?

2022. máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/121 A kérdező kommentje:

"Mik vagyunk, valami kicsi nácik?"

Dehogyis

Inkább feminácik (akkor is ha férfi vagy)

2022. máj. 21. 09:04
 95/121 anonim ***** válasza:
78%

92


Ezt magyarázd el nekem légyszi akkor, hogy ebben mi a jó. Mert nekem ez kb. olyan, mintha egy 8 általánost végzett szaki panaszkodna, arról, hogy ugyan miért nem jár neki alanyi jogon egy igazgatói pozíció. Miért csak a diplomások jelentkezhetnek, amikor én olyan aranyos fiú vagyok és velem sokkal boldogabb lenne a cég. Miért nem az a feladvány, hogy a saját életem hogy javíthatom, bővíthetem? Mert lehet, kismillió példa van rá. Persze, számít egy nem egész 30%-ban a genetika abban, hogy valaki hogy néz ki, de szinte 50%-ban ez egyénileg alakítható. Ha már ti a külsőben mértek szinteket. Edzés, étkezés, bőrápolás... lehetne még sorolni.


Kettő, minden második incel mellverés arról szól, hogy "én ugyan nem jövök össze szintem alatti nővel, mert az elvárásaimból nem adok le", de a nőkön ugyanezt számon kéritek a következő kommentben. Vicces nem? 91 voltam.

2022. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/121 anonim ***** válasza:
35%

Kis pozitívum:


- A kommenteket olvasva látszik, hogy az oldalon jóval több blackpiller van, mint egy évvel ezelőtt, akik ráadásul a korábban tapasztaltakhoz képest már nem csak a photfeeler 3as kategóriából érkező truecelek. Egyre több átlagos régóta nőtlen férfi is kezd felébredni, ami jó jel.

- Amit nem szeretek a blackpill közösségben, az a doomer nihilista szemlélet. Igenis a probléma történelmileg újkeletű, társadalmi és lehet rajta változtatni.

2022. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/121 anonim ***** válasza:
51%

96


Igen és ehhez az kell, hogy a biológiát szem előtt tartsuk.


A férfiből ne csináljunk nőt, a nőből sem férfit.


Természetes, hogy a nők mivel alacsonyabb libidójuk van alapból csak a nagyon macsó arcra és testre indulnak be.


Ezért is volt a szex mindig is a férfi dolga. Bármennyire is szadistán hangzik, egy nőnél beindul a nedvesedés ha a férfi kicsit vadabb, megtépi a haját, megmarkolja a nyakát, rácsap a popójára. Igen, az állatoknál is megfigyelhető, hogy a szex az elején nem kívánságműsor de aztán a nőstény számára is élvezetes.


Nem nemi erőszakra utalok, hanem arra, hogy a nő nem csak azzal 10-20% pasival élvezné a szexet akik nekik vizuálisan tetszenek.


Ezt a rendszert kellene a porig rombolni, hogy az emberek biológiai szerepüknek megfelelően élhessenek és ne egy ilyen műszerepben frusztrálódjanak egy életen át.

2022. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/121 anonim ***** válasza:
30%

97: Ezekkel a gondolatokkal nem fogsz tetszeni se a feministáknak, se az incelek nihilista doomer részének.


Egyébként teljesen egyetértek. A natgeo magazinban mintha olvastam is volna olyan felmérést, amiből az jött ki, hogy az elrendezett házasság működik hosszú távon a legjobban.

2022. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/121 anonim ***** válasza:
35%

" már nem csak a photfeeler 3as kategóriából érkező truecelek"



En az vagyok :)



#97



Ezek attol is ideggyogyot kapnak, ha egy incel rajuknez....



37F incel

2022. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/121 A kérdező kommentje:

"Amit nem szeretek a blackpill közösségben, az a doomer nihilista szemlélet. Igenis a probléma történelmileg újkeletű, társadalmi és lehet rajta változtatni."

Hát akkor én ezt a nihilista vonalat képviselhetem

Az megvan hogy fiatalkori férfitöbblet?

Ez megvolt régen is, azaz régen sem jutott nő minden férfira

Ez már matematikai képtelenség, legfeljebb ha az öregasszonyokat is kiházasítod akkor jön ki egálba a két nem aránya

Az meg kinek jó?

2022. máj. 21. 14:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!