Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A blackpill ennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A blackpill ennyire elfogadott szemlélet?

Figyelt kérdés

Már a pszihológusom is arról fecseg hogy a felső 10% visz mindent, a többi páciens panaszai alapján. Akkor mégis a nőkön és a chadeken kívűl ki tagadja még ezeket?

Nem lenne egyszerűbb ha inkább felmérnék fiatalkorban ki hogyan néz ki és a ronda férfiakat automatikusan kasztrálnák?

Mint így hogy a többség csak szenved, értelmetlenül megáldva egy hímvesszővel amit leginkább akkor használhat ha hugyozni megy?



#nők #blackpill #Női hipergámia
2022. máj. 18. 17:10
 71/121 A kérdező kommentje:

"Ami meg vicces, hogy abban a felmeresben a "most attractive" 0%-ot kapott, vagyis nincs az a gigachad, ami tokeletes lenne a noknek :)"

Gondolom csakis saját magukat látják tökéletesnek, a kis nárcik

2022. máj. 19. 16:45
 72/121 anonim ***** válasza:
68%
Felső 10% az etalon. Azalatt csak elvétve kapsz pinát, örülhetsz annak ami jut.
2022. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/121 anonim ***** válasza:
87%

#71 Pistám, te nagy pszichológushoz járó. Nem mondta még a pszichológusod hogy pont te mutatod a nárcisztikus személyiségzavar összes kritériumát? 🤡 Meg az összes többi hozzád hasonló, istenkomplexusos, bántalmazó, provokáló, majd a reakciók áldozatszerepben vinnyogó szerencsétlen társad? Pszichopaták vagytok mind, akik itt hisztiztek és fölényeskedtek miközben ti is tudjátok hogy nullák vagytok. És ezt nem tudjátok elviselni, ezt kompenzáljátok itt azzal hogy mindenki mást próbáltok degradálni.

De igazából az is lehet hogy csak trollok vagytok, mert különben mi a franc vinne rá embereket arra hogy naponta szénné égessék magukat.

2022. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/121 anonim ***** válasza:
100%
*reakciók után
2022. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/121 A kérdező kommentje:

"Nem mondta még a pszichológusod hogy pont te mutatod a nárcisztikus személyiségzavar összes kritériumát?"

Erről még nem beszélt, de kértem hogy állítson fel rólam egy pontos pszihológiai leletet, diagnózist

Majd ha ilyesmit is jelez, akkor feltétlenül megírom

"Egyenlőre nem mond rám semmit

miközben ti is tudjátok hogy nullák vagytok"

Nem mondod?

Hát akkor szerinted mi mást állítunk magunkról?

Nők szemében nullák, pontosan 00,00 vagyunk, ezt pontosan tudjuk mind

Sőt, mondok jobbat: Ez a blackpill alapja is

2022. máj. 19. 17:52
 76/121 anonim ***** válasza:
85%
#75 nem úgy értettem hogy a nők szemében nullák vagytok mint férfi, hanem emberi értelemben. Ki akarna ilyen barátot, ismerőst, kollégát? Biztos hogy látszik rajtatok élőben is ez a negativitás, utálat. Igazi energiavámpírok lehettek.
2022. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/121 A kérdező kommentje:

76#

Buta vagy mint a föld ha így ítélkezel emberi értelemben rólam, miközben a legcsekélyebb mértékben sem ismersz engem mint embert

2022. máj. 19. 18:06
 78/121 anonim ***** válasza:
88%

- "Vannak a párkapcsolati piacról kiesett incelek, akik csak 2018 óta találkoztak a problémával, korábban volt nőjük. Ilyen vagyok én is."


- "Egyébként sok itt irogató incelellenes férfi maga is incel lenne, ha most kerülne a piacra. Ők jól csinálták és megszerezték a hosszútávú kapcsolatot 2015 előtt. Ennek ellenére ők is érzik a problémát..."


Beavatnátok incelek, hogy ezeknek a dátumoknak mi a relevanciájuk? Mi történt 2018 óta? Mi történt 2015 előtt? Ez utóbbit még talán sejtem, hogy a Tinder (2014) és a többi újhullámos randiapp (pl. Tinder-Badoo páros) megjelenése. Ha jól értem, akkor a társkeresés az utóbbi 4-7 évben változott meg annyira, hogy ez vezetett az incelek megjelenéséhez, az incelfórumok szerint? Netán az a gond, hogy a mai párkapcsolatok 40%-a társkeresőkről születik (forrás: [link] és ez okoz gondot sokaknak? De akkor is, a 2018-nak mi a relevanciája, akik 2018 után lettek incelek?


Valaki beavatna ebbe részleteiben?

2022. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/121 anonim ***** válasza:
83%
#77 Letetted már itt a névjegyed, Pisti. Meg a többi incel is, főleg a beazonosíthatókra gondolok. Kösszépen nem kéne ez a csomag.
2022. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/121 A kérdező kommentje:

79#

Nem vagyok incel

Az meg hogy te mit állítasz teljesen irreleváns

2022. máj. 19. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!