Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A blackpill ennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A blackpill ennyire elfogadott szemlélet?

Figyelt kérdés

Már a pszihológusom is arról fecseg hogy a felső 10% visz mindent, a többi páciens panaszai alapján. Akkor mégis a nőkön és a chadeken kívűl ki tagadja még ezeket?

Nem lenne egyszerűbb ha inkább felmérnék fiatalkorban ki hogyan néz ki és a ronda férfiakat automatikusan kasztrálnák?

Mint így hogy a többség csak szenved, értelmetlenül megáldva egy hímvesszővel amit leginkább akkor használhat ha hugyozni megy?



#nők #blackpill #Női hipergámia
2022. máj. 18. 17:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/121 anonim ***** válasza:
81%

#60


Durva, hogy panaszkodsz. Itt vannak 30-40... évesek, akiknek soha senkije nem volt, még rájuk se mosolygott nő, nem hogy ilyenek. "Dulva" :).

2022. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/121 anonim ***** válasza:
100%

61


Kérdés, melyik rosszabb? Ha megaláznak, vagy ha leszarnak? Igazából akárki akármelyiket is élte vagy éli át, nem egy sétagalopp.

2022. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/121 anonim ***** válasza:
100%

#61

Teljesen igazad van, semmi jogom panaszkodni hozzájuk képest valóban, ezt belátom.

Csakhogy ennyi erővel máshol meg éheznek, ahhoz képest Európában incelnek lenni fenomenálisxd Minden viszonyítás kérdése. Lehet hogy nem vagyok incel, de azzal kb tisztában vagyok hogy a büdös életben nem lesz kapcsolatom.

Mellesleg igen, én is látom akár a saját ismerőseim között van nem egy ember akivel elbánt a Jóisten, na őket viszont tényleg tudom sajnálni, nekik előreláthatólag még egy bányarém se fog jutni.

2022. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/121 anonim ***** válasza:
69%

"Nézd az az igazság hogy amúgy nem vagyok csúnya gyerek az igazat megvallva, legalábbis gondolom az alapján hogy sok esetben pont ilyen lányok kezdeményeztek nálam"



Kezd felhigulni az incelszakma.......



37F incel

2022. máj. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/121 anonim ***** válasza:
83%
Nem mondtam hogy incel vagyok. Sőt, kifejezetten leírtam hogy nem vagyok az, de szerintem ez egy sokkal nagyobb társadalmi probléma minthogy ezt bárki leszűkítse az incelekre. Az incelség is pontosan ennek a tünete.
2022. máj. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/121 anonim ***** válasza:
100%

#63

Természetesen jogod van panaszkodni vagy rosszul érezni magad, inkább csak meglepődtem, hogy ilyen is van. Bár ahogy 64-es is sugallja, lehet lassan be kell vezetni egy új megjelölést a fogalomrendszerbe, ami leírja a 63-ast :).

2022. máj. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/121 anonim ***** válasza:
59%

64: Igazából az angol incel oldalakon is van egy ilyen törés.


- Vannak a párkapcsolati piacról kiesett incelek, akik csak 2018 óta találkoztak a problémával, korábban volt nőjük. Ilyen vagyok én is.

- És vannak a sub5 truecelnek nevezett férfiak, akik korábban is ugyanazt tapasztalták, amit mi csak 2018 után, így nem nyitottak annyira a párkapcsolati piaci inflációval kapcsolatos elméletekre (itt ilyen 37f).


Ami szomorú, hogy sok Z generációs férfi ma rögtön blackpilled incelként kezdi a piaci változások miatt, pedig ha 10 évvel korábban él, még az is lehet, hogy felső kategóriás férfinak számított volna.

2022. máj. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/121 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként sok itt irogató incelellenes férfi maga is incel lenne, ha most kerülne a piacra. Ők jól csinálták és megszerezték a hosszútávú kapcsolatot 2015 előtt. Ennek ellenére ők is érzik a problémát, de az egójuk még kordában tartja a szabad gondolkodásukat, ezért irogatnak ide egyfajta védekező mechanizmusként.
2022. máj. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/121 anonim ***** válasza:
23%

Az OkCupid-fele felmeres, amirol az #1 valaszban irtam, 2006-os (!) keltezesu amugy....


Ami meg vicces, hogy abban a felmeresben a "most attractive" 0%-ot kapott, vagyis nincs az a gigachad, ami tokeletes lenne a noknek :)



37F incel

2022. máj. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/121 anonim ***** válasza:
28%

#67

Vicc egyébként de én is kb 18 óta tapasztalom ezt látványosan. Az előtt se volt kapcsolatom, de legalább szóba álltak velem a lányok, azóta alig, szex se volt évek óta. Ugyanazok a lányok akiknél korábban még lehetett volna esélyem, mostanra tökéletesen elérhetetlenné váltak. Az alapból rossz helyzetet a tinder mostanra totálisan abba az irányba vitte hogy ducijucin meg tankarankán kívül már gyakorlatilag nincs elérhető csaj és ezt konkrétan tinderen is lehet tapasztalni. Egy-két éve még voltak jobb matcheim, persze azokból se lett sose semmi, de mostmár 100 kiló alatt matchem sincs😂😂

2022. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!