Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A blackpill ennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A blackpill ennyire elfogadott szemlélet?

Figyelt kérdés

Már a pszihológusom is arról fecseg hogy a felső 10% visz mindent, a többi páciens panaszai alapján. Akkor mégis a nőkön és a chadeken kívűl ki tagadja még ezeket?

Nem lenne egyszerűbb ha inkább felmérnék fiatalkorban ki hogyan néz ki és a ronda férfiakat automatikusan kasztrálnák?

Mint így hogy a többség csak szenved, értelmetlenül megáldva egy hímvesszővel amit leginkább akkor használhat ha hugyozni megy?



#nők #blackpill #Női hipergámia
2022. máj. 18. 17:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/121 anonim ***** válasza:
23%
Rengeteg csinos no var rad. Csak egy kis penz kell nekik. Mar 100-200 eurotol vannak lanyok.
2022. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/121 anonim ***** válasza:
32%

,,Mert ennyire egyszerű még sose volt megismerni valakit, mint manapság."

Legrosszabb vicc... A mai fiatal nők arrogánsak, válogatósak és utálatosak(persze tudom szerintetek ilyen az ideális független nő aki), ezen nem segít az hogy van 800 féle app ahol 800 féleképpen küldhetnek el a francba. Tudom tudom nőgyűlölő vagyok meg akármi, de az a helyzet hogy több évnyi szívós pofáraesés és csalódás után, amikor konkrétan alkalmi szexen kívül 0 jó tapasztalatom van a nőkkel kapcsolatban, nem fogok másként nyilatkozni, ez van ezt tapasztalom. Tisztelet a valahol biztos létező kivételnek...Ha szerintetek olyan jó ma ismerkedni akkor hogy van az hogy az incelek tömeges megjelenése az utóbbi 30 év terméke. Ilyen nem volt régen. Szüleink, nagyszüleink generációjában gyakorlatilag alig vannak szinglik ma meg egy rahedli, de ja tuti azért mert olyan könnyű ismerkedni.

2022. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/121 anonim ***** válasza:
37%

"alkalmi szexen kívül"


Azt ezt mégis hogy a rossebbe csináltad?

2022. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/121 anonim ***** válasza:
37%

,,Egyszerűen arról van szó, hogy ti vagytok azok akik a felső 20%-ból szeretnétek válogatni."

A statisztikák szerint azok pont a nők,persze a feminácikat sose érdeklik a tények. Ne magatokból induljatok ki!

2022. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/121 anonim ***** válasza:
32%

,,Azt ezt mégis hogy a rossebbe csináltad?"

Mi olyan érthetetlen ezen? Van olyan csaj aki kapható szexre, de kapcsolat már derogál neki, közben meg sír hogy hova tűntek a normális férfiak. Meg tudod van egy olyan dolog is hogy alkohol...

2022. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/121 anonim ***** válasza:
85%
Régen is voltak agglegények, akiknek nem volt nőjük (maximum ha elmentek a bordélyházba). Csupán manapság jobban szem előtt vannak, mert egyrészt nethez jutva ezer emberhez is eljutnak a sirámaik, amiket azelőtt csak 1-2 szesztárs előtt sírtak el a kocsmában, másrészt mert elkezdtek közösségbe szerveződni, és egymást lovallják bele az incelkedésbe, ráerősítenek az előítéleteikre, hogy "a nőknek csak a chadek kellenek, jaaaaj". Ezáltal azokat a társaikat is visszarántják, akik egyébként képesek lennének megváltozni és fejlődni.
2022. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/121 anonim ***** válasza:
59%

"nethez jutva ezer emberhez is eljutnak"


Csak mint a nők a csúcskategóriás férfiakhoz online datingen (Tinder) ;). Jól mondod.

2022. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/121 anonim ***** válasza:
96%

"A mai fiatal nők arrogánsak, válogatósak és utálatosak"


Szabad kérdeznem hol és milyen nőkkel ismerkedtél? Mert velem a legrosszabb esetben is csak passzívak voltak, semmilyen érdeklődést nem mutatva. De egyik se volt velem még arrogáns vagy utálatos. Akikről beszélsz, szerintem általában a szép, vonzó és népszerű csajok akikre jellemző az általad leírt viselkedés...bár ilyeneknél értelemszerűen nem próbálkoztam soha, mert nem akartam koppanni.

2022. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/121 anonim ***** válasza:
38%

,,Régen is voltak agglegények, akiknek nem volt nőjük"

Ja persze 10ed ennyien se.

,,Ezáltal azokat a társaikat is visszarántják, akik egyébként képesek lennének megváltozni és fejlődni."

Muhaha fejlődni hogyne, jól hangzik csak semmit se jelent.

2022. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/121 anonim ***** válasza:
61%

,,Akikről beszélsz, szerintem általában a szép, vonzó és népszerű csajok akikre jellemző az általad leírt viselkedés...bár ilyeneknél értelemszerűen nem próbálkoztam soha, mert nem akartam koppanni."

Nézd az az igazság hogy amúgy nem vagyok csúnya gyerek az igazat megvallva, legalábbis gondolom az alapján hogy sok esetben pont ilyen lányok kezdeményeztek nálam. Eleinte nagyon kedves meg aranyos mindegyik, aztán valahogy mindig kibújik a szög a zsákból és onnantól kezdve hogy az ember szeretne mondjuk valami komolyabbat. Onnantól általában átmennek rbancba. Konkrétan volt olyan hogy egy ilyen csaj összefeküdt az egyik haverommal a saját születésnapi bulimon, miután közöltem vele hogy amúgy bele vagyok esve. És nem egy, nem kettő kísértetiesen hasonló eset történt velem.

De legutóbbi olyan volt hogy egy csaj konkrétan egy éven keresztül hülyített(itt még szex se volt), aztán egyszer megtudtam amúgy mindez idő alatt amúgy miket művelt...na mindegy is.

Na amikor ezeket számonkéri az ember, ott kezdődik az amiről beszéltem. Ott már a talán a jobbik eset ha ignorálnak.

Egyszerűen az a tapasztalatom hogy a mai lányok nagyrésze gátlástalan pszichopata módjára magasról tesz a férfiak érzéseire. Ezen a fórumon is vegytisztán kijön ez... Mindenesetre kb 10 év alatt sikerült annyi rossz tapasztalatot összegyűjtenem hogy már csak maró cinizmus és keserűség maradt bennem.

Egyszerűen rá kellett jönnöm hogy hiába nem vagyok csúnya, mindig van jobb és ha van, akkor a nők mindig azt választják.

2022. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!