Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire elszálltak az igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elszálltak az igények manapság?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, évek óta nem találok párt. Magamra maximálisan igényes vagyok, higiénia 100%-os, gyakran vágott és ápolt haj, rendbetett fogak, bör, stb. Nem vagyok büdös sem, stb. Tényleg nem! Sokáig kerestem magamban a hibát, de végül nem találtam olyat, hogy szájszagom lenne pl. vagy büdös lábam.

Szeretek kimozdulni, kirándulni de bulizni nem! Szívesen megyek akár spontánul is külföldre, szeretem bebarangolni a városokat, túrázgatni, de elvagyok egy könyvvel is a vízparton. Szeretem a nyári sportokat, ebben is adok magamra, futni és kondizni járok. 170 cm és 70 kg vagyok.

Akiket keresnék: szeret olvasni, kirándulni, lehet vele beszélgetni, nem felületes ember. Ne legyen buliörült és ne drogozzon, cigizzen. Alkoholisták is kizárva! Külsöre nincs zsánerem, de nem cicababákat keresek. Ha valakinek kedves mosolya van engem már levett a lábamról. Lehet 50 kg vagy 80, stb. Nem ezt nézem!

Anyagiakba nem akarok belemenni, mert nem azzal kívánok ismerkedni, de jól állok, azt hiszik sokan, hogy nálam emiatt sorban állnak a nök! Pedig nem! Vagyis bizonyos prostitúcióból, férfiak lehúzásából élö nök sorban állnának, de az ilyeneket elkerül bárhogy is néznek ki.

Sajnos nem vagyok jó senkinek. Legutóbb egy kedves, mosolygós, müvelt, szemüveges, duci testalkatú csajjal randiztam, minden rendben is ment, már nagyon örültem, nagyon tetszett nekem. Erre benyögte a sokadik randin, hogy ö nyitva hagyta a kapukat és mással is találkozik ha úgy van és jött is egy olyan pasi akit nem szalaszthat el, így nem szeretne velem többet találkozni. Nem rontottam el semmit, de jött valaki aki neki jobb! Megkerestem ezt az embert a neten, egy 190 magas, jóképü gyúrósjózsi. Egy látszatember. Kiderült, hogy mindene hitelböl, kölcsönökböl van, amikkel virít, dicsekedik. Nem értem ez az értelmes, okos nö mit akar ettöl az embertöl aki alpárian nyilvánul meg és postjai alapján kineveti azt a könyveket olvas, mert nem erröl szól az élet szerinte.

Most így milyen reménye legyen az embernek?


2022. máj. 21. 10:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%
Arcra, fejre összességében jóképű vagy avagy sem?
2022. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%

Milyen fajta helyeken, közösségeken keresztül ismered meg a nőket, akikkel randizol? Ezen kellene változtatni.


Ez csak egy példa, nem ugyanerre akarlak rávenni, de én majdnem 30 voltam, amikor elkezdtem egyházi közösségekbe járni (ez alatt nem csak a misét értem). Úgy, hogy előtte sose voltam vallásos, meg sem voltam keresztelve. Ott iszonyú kedves és szinte csak komoly kapcsolatot kereső emberekkel találkoztam, ott ismertem meg a menyasszonyom is.

2022. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
30%

Ez egy hatalmas nagy kamu kérdés.


Egy kigyúrt jóképű 190 cms férfi az életbe nem jönne össze egy duci csajjal, mikor bőven válogathat a szebbnél szebb nők közül.

2022. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ, hogy kiknek a válaszára vagy kíváncsi.


Ha az átlagos gyk-s csajokéra, akik azért járnak fel, hogy a saját önérzetük kielégítsék és mindenkit támadjanak, aki mást mer tapasztalni, akkor nem szálltak el az igények.


Ha bárki máséra kíváncsi vagyok, akkor igen, a legtöbb nőnél eléggé elszálltak. Ezt simán elismeri egy csomó nő is mindenhol, kivéve ezen az oldalon.


Egyébként én is tudok hasonló példát. Volt egy cuki páros, jó 7-8 éve jöttek össze. Teljesen passzoltak. A srác átlagos alkatú volt, a csaj duci. Kinézetre egyikük sem ronda, de nem is szép. Tényleg, tök átlagosak a duciságot leszámítva.

Na, szakítás után társkeresőztek. A csaj sorban húzta be a top pasikat, de mindegyikük csak szexre használta. Pár hónap ilyen után végül inkább elkezdte lejjebb adni és most boldogtalanul van együtt egy vele egy szinten lévő duci sráccal.

A srác meg behúzott 1-2 matchet, lett 1-2 randi és ennyi. Azóta sem kell senkinek.

2022. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ezek alapján tetszenél. Persze még sem a humorod, sem az alaptermészeted sem semmi mást nem ismerek belőled. De az a rész, ami nekem fontos lenne (intelligencia, simulékonyság, a belső értékek szem előtt tartása) az mind megvan.

Átlagos nő vagyok, semmi "hájp" meg stb. Nem akarok általánosítani, de szerintem egy hozzám hasonló lánynak is simán megfelelnél. Csak lehet eddig nem volt szerencséd. Sajna a társkeresés mázli is. Én is nehezen találtam meg a társamat, mert elég introvertált vagyok. De így is sikerült, szóval ne add fel! Biztos összejön, csak hagyd, had történjenek úgy a dolgok, ahogy.

2022. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező egyszerűen neki jobban bejött gyurosjozsi remélem találsz mást akivel paszoltok.
2022. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
77%

"Megkerestem ezt az embert a neten..."


Itt váltott át szánalmasba a kérdésed. Eleve gyanús volt, hogy semmi negatívat nem írtál magadról, nem gyakorolsz önkritikát, de normális ember ezt ennyiben hagyta volna. Ha mást akar, menjen.

Te viszont nekiálltál kutatni és egy facebook profil alapján ítélkezni.


"Kiderült, hogy mindene hitelböl, kölcsönökböl van"


Ez a rész is mi? Sherlock Holmes sem mondaná meg ezt néhány posztból, ha pedig jobban nyomoztál és onnan tudod, akkor irány a pszichiáter.

2022. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
13%
#7: Fordítom a véleményed: Ha egy férfi nem szidja el magát és értelmesebb, mint egy kaktusz, akkor szerinted elmebeteg. Hát, öhm... Ez is egy szint.
2022. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%

#8 Értelmezd már, amit írtam.

Az "elmebeteg rész" arra vonatkozott, hogy kutakodik egy idegen után.

Másrészt ez a társkeresési problémák témakör, ő leírta mi a jó benne, továbbá nem érti, hogy miért nincs csaja.

Nyilván van benne hiba, van vele probléma, annak megtalálásához meg önkritika kell.


Neked pedig azt javaslom, hogy egy szöveg értelmezésekor ne vigyenek el az érzelmeid, előítéleteid, hanem értsd meg, hogy mit akar a másik közölni.

2022. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező tegyél be magadrol egy képet!
2022. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!