Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire elszálltak az igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elszálltak az igények manapság?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, évek óta nem találok párt. Magamra maximálisan igényes vagyok, higiénia 100%-os, gyakran vágott és ápolt haj, rendbetett fogak, bör, stb. Nem vagyok büdös sem, stb. Tényleg nem! Sokáig kerestem magamban a hibát, de végül nem találtam olyat, hogy szájszagom lenne pl. vagy büdös lábam.

Szeretek kimozdulni, kirándulni de bulizni nem! Szívesen megyek akár spontánul is külföldre, szeretem bebarangolni a városokat, túrázgatni, de elvagyok egy könyvvel is a vízparton. Szeretem a nyári sportokat, ebben is adok magamra, futni és kondizni járok. 170 cm és 70 kg vagyok.

Akiket keresnék: szeret olvasni, kirándulni, lehet vele beszélgetni, nem felületes ember. Ne legyen buliörült és ne drogozzon, cigizzen. Alkoholisták is kizárva! Külsöre nincs zsánerem, de nem cicababákat keresek. Ha valakinek kedves mosolya van engem már levett a lábamról. Lehet 50 kg vagy 80, stb. Nem ezt nézem!

Anyagiakba nem akarok belemenni, mert nem azzal kívánok ismerkedni, de jól állok, azt hiszik sokan, hogy nálam emiatt sorban állnak a nök! Pedig nem! Vagyis bizonyos prostitúcióból, férfiak lehúzásából élö nök sorban állnának, de az ilyeneket elkerül bárhogy is néznek ki.

Sajnos nem vagyok jó senkinek. Legutóbb egy kedves, mosolygós, müvelt, szemüveges, duci testalkatú csajjal randiztam, minden rendben is ment, már nagyon örültem, nagyon tetszett nekem. Erre benyögte a sokadik randin, hogy ö nyitva hagyta a kapukat és mással is találkozik ha úgy van és jött is egy olyan pasi akit nem szalaszthat el, így nem szeretne velem többet találkozni. Nem rontottam el semmit, de jött valaki aki neki jobb! Megkerestem ezt az embert a neten, egy 190 magas, jóképü gyúrósjózsi. Egy látszatember. Kiderült, hogy mindene hitelböl, kölcsönökböl van, amikkel virít, dicsekedik. Nem értem ez az értelmes, okos nö mit akar ettöl az embertöl aki alpárian nyilvánul meg és postjai alapján kineveti azt a könyveket olvas, mert nem erröl szól az élet szerinte.

Most így milyen reménye legyen az embernek?


2022. máj. 21. 10:59
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
69%
Nem szálltak el, de a felgyorsult világban mindenkinek több lehetősége van. Könnyebb valamit lecserélni, mint tenni érte, hogy kompromisszumot kössünk.
2022. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
17%

#9: Értelmeztem. Le is írtam az értelmezést.

Nem egy idegen után kutakodott, a csajjal randizott, megfogta, emiatt csinálta. Ettől még senki sem lesz elmebeteg.

A kérdező le írta azt is, hogy kereste magában a hibát, de kb. csak annyit talált, hogy vannak, akik jobban néznek ki. Nyugodtan adhatsz ám tippeket neki, hogy mi lehet benne a probléma. Mármint, úgy értem neki adj, mert az nem tipp, hogy mást kattantnak titulálsz random, ez csak téged minősít.


"Neked pedig azt javaslom, hogy egy szöveg értelmezésekor ne vigyenek el az érzelmeid, előítéleteid, hanem értsd meg, hogy mit akar a másik közölni."

Köszönöm, így szoktam csinálni. Itt az ideje, hogy a saját tanácsod is megfogadd. Mert, most lényegében szúrta a szemed, hogy az illető nem sorolt fel magával kapcsolatos hibát és még férfi is.

2022. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
80%

#12 Továbbra sem érted mire vonatkozott a pszichiátriás rész.

Mondd már meg, hogy honnan tudja, hogy a gyúrós emberünk mindent hitelből szerzett?

Facebook profil alapján kétlem, hogy ez kiderült.

Ha pedig más módon is utána nézett, ahol ilyen infók is kiderülhettek, az már valóban nem az egészséges kategória.

2022. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
77%

4

Ott bukik el az elmélet, hogy elmondásaid szerint a duci csaj ismerősöd összejöt EGY HOZZÁ ILLŐ DUCI SRÁCCAL. Most akkor ezek után hogy lehet azt mondani, hogy az átlagos/átlag alatti fickóknak nincs esélyük? Hát pont te írtad le az előbb, hogy van... Az egyik srác meg hoppon maradt, de egy másiknak meg összejött a párkapcsolat.

2022. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
84%

#13:

Engedd el...

... Mi itt sokan értettük!

2022. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
62%
Ronda vagy, esetleg teperős jófiú. Akkor meg a hajadra kenheted, hogy minden nap fürdesz és ápolt vagy.
2022. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
88%
14. A "hozzá illőség" két ember között nem csak egy dologból áll, tehát nem csak a kinézetből, csak a pénzből, csak a belsőből, hanem ezek összességéből. Lehet az egyik fél egy kicsit lentebb van egyikben a párjánál, de azt egy másik dologgal kompenzálja, ami meg nagyon tetszik a másiknak.
2022. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
32%
Biztosan jó a szaglásod?
2022. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
19%

#13: Te éltél már valaha kisvárosban? Ha igen, akkor értelemszerűen ez a hozzászólásod értelmetlen volt.

Továbbra sem lesz senki attól beteg, hogy te rásütöd. Pont ez a kirekesztő, lenéző szint az, ami beteges.


#14: Mondjuk, a beérte és boldogtalan részeken átugrottál. Gratulálok.


#15: Így van. Naponta feljöttök ide megszülni a spanyolviaszt, elvégzitek a lelki önkielégítéseteket és az ééégvilágon senki sem ért mást. Kb. mindent túlfacsartok valami értelmetlen "logika" mentén, hogy előadhassátok, hogy igazatok van. Tökéletes 2 példa voltatok erre. Mondjuk, valamiért a tényeket és a valóságot mindig ignoráljátok, de hé! Ha itt élitek ki magatokat, akkor mégis mit számítanak azok a dolgok? :D

2022. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
22%
Ebben a kategóriában egyébként a többség hobbija a logika, valóság és értelem lepontozása? :O
2022. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!