Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem boldog párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem boldog párkapcsolatra, ha nem tudok engedni ezekből a "soviniszta" nézetekből?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy nem gyűlölöm a nőket. Tisztelem, becsülöm őket emberként, romantikus, szexuális értelemben pedig rajongok értük.

Ha végre összejönne egy komolyan kapcsolat, kizárólag a legtökéletesebb formámat nyújtanám, tenyeremen hordoznám a párom, mindent megadnék neki, egy hangos vagy bunkó szavam nem lenne felé, ha képes ő is szeretni és NŐ lenni számomra.


Viszont... Most jön a "de".

Nem tudok abból engedni, hogy egyáltalán nem szeretnék nőkkel együtt dolgozni, és azt sem akarnám, hogy a páromnak bármilyen olyan munkája kell, ami alkotást (semmiből létrehozni valamit), kreativitást, brainstorming meetingeket, mindezek szűk határidőre való nyújtását, előteremtését kívánják, pláne nem tudományos, business vagy műszaki területen.

Temérdek tapasztalattal rendelkezem, amik miatt szerintem teljes joggal és nyomós indokkal vannak ilyen érzéseim.

Mérnök vagyok, több munkahelyen is megfordultam, mindenhol voltak nők és biztosra tudom már, amit még egyetemistaként sem tudtam: Férfi és nő között nemcsak fizikai, hanem súlyos szellemi különbségek is vannak. Logika, stressztűrés és kreativitás terén a nők egy másik világ. Ahányszor egy női kollégám valami jó ötletet adott elő, vagy komolyabban részt vett egy projektben, mindig volt mögötte egy vagy több férfi, azonnal meg lehetett ismerni a férfikollégák keze nyomát a munkájukon. Stresszhelyzetben levegőkapkodásra, csapongásra futotta, majd el kellett menniük szabira, ha nagy volt a hajtás, akkor némelyiknek táppénzre is.

Ha valamit nem tudtak, és segítséget kértek, akkor SOHA, egyik sem azt akarta valójában, hogy magyarázzuk el érdemben a dolgokat, nem megtanulni akarta, hanem több órás lelkizés következett, aminek során majdnem vagy akár nemcsak majdnem sírva adta elő, hogy ő mekkora sz.ar, neki fel kellene mondania, és nyilvánvaló volt, hogy csak egy eszköznek használt ahhoz, hogy lelkesítő beszédet mondjak neki, mellé simogassam az egóját, hogy mennyire csodálatos és alkalmas, szóval azt akarta elintézni, hogy egy-egy beégése után még dicséret özönt kapjon.

A konfliktuskezelés témakörében szerzett tapasztalataimba meg inkább bele sem megyek.

Nem találkoztam egyetlen kivétellel sem.


Nem mondom, hogy kerüljenek a nők függő viszonyba, és még mindig mondom, hogy tisztelem őket, és olyan pozíciókban, ahol precizitás és meglévő protokollok tűpontos követésére van szükség, nagyon is helytállnak, jobban, mint a férfiak. Szóval EGYÁLTALÁN NEM VAGYOK FRUSZTRÁLT NŐGYŰLÖLŐ. A helytállni képtelen női kollégáimat is inkább mélységesen sajnálom, nem haragszom rájuk. Szerintem a világ már a nőket és a férfiakat is egyaránt tönreteszi ezzel a "mindenki legyen mindenben egyenlő" nézet erőszakos átnyomásával.


Szóval: Van esélyem olyat nőt találni aki osztja a nézeteim, megtalálja a helyét ebben a félőrült világban és tudna mellettem NŐKÉNT ragyogni?



2022. máj. 21. 17:17
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha olyan párt akarsz magad mellé, akinek az égvilágon semmi ambíciója...?
2022. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
2%

Evezredek utan kivakartak magukat a kecskeolbol. Szerinted visszamennek maguktol? :)



A migrancstutujgatas kovetkezteben majd visszamennek.



37F incel

2022. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van, keress egy cigány nőt..a többség úgy is csak segélyre akar szülni és nem dolgozni. Az hogy otthon főz e, más tészta. De ők a célcsoportot. ;)
2022. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
2022. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
93%
Van esélyed, nálunk a gyárban sok nő van, aki ragyogni ugyan nem szokott, de attól sem kell félned, hogy a mérnöki pályára lép. Karrierista, diplomás nőknek ezt ne nagyon akard beadni, mert ők nem olyan szolgalelkűek, hogy ne ábránduljanak ki belőled azonnal.
2022. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
97%

Annyira nagyon okos vagy, logikus és szellemileg felsőbbrendű. Hogy született meg a kérdés egyáltalán? Egyedül nem tudod eldönteni, hogy most épp kapcsolatban vagy-e egy nővel vagy sem?

Vagy ha eddig egyáltalán nem jött össze, akkor nem sikerült kilogikázni, hogy nem vagy alkalmas?

2022. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen mentalitással semmi esélyed nincs boldog (vagy akármilyen) párkapcsolatra.
2022. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként csak azt nem értem az okfejtésedben, hogy mi köze van a munkaügyeknek a párkapcsolatokhoz?


Ennek maximum akkor lenne jelentősége, ha egy helyen dolgoznátok, de ha nem így van, akkor nem mindegy neked, hogyan viselkedik a párod a munkahelyén?

2022. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

8

Nem mindegy neki, mert kontrollmániás, és ezen a ponton teljesen mindegy, hogy incel, femináci, pincsikutya vagy szexista... Aki meg akarja szabni a párjának, hogy hol és milyen beosztásban dolgozzon, annak nem párkapcsolat kell, hanem egy alapos önvizsgálat.

2022. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelték, becsüllek, nagyra tartalak, de nagyon remélem, hogy nincs...
2022. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!