Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem boldog párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem boldog párkapcsolatra, ha nem tudok engedni ezekből a "soviniszta" nézetekből?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy nem gyűlölöm a nőket. Tisztelem, becsülöm őket emberként, romantikus, szexuális értelemben pedig rajongok értük.

Ha végre összejönne egy komolyan kapcsolat, kizárólag a legtökéletesebb formámat nyújtanám, tenyeremen hordoznám a párom, mindent megadnék neki, egy hangos vagy bunkó szavam nem lenne felé, ha képes ő is szeretni és NŐ lenni számomra.


Viszont... Most jön a "de".

Nem tudok abból engedni, hogy egyáltalán nem szeretnék nőkkel együtt dolgozni, és azt sem akarnám, hogy a páromnak bármilyen olyan munkája kell, ami alkotást (semmiből létrehozni valamit), kreativitást, brainstorming meetingeket, mindezek szűk határidőre való nyújtását, előteremtését kívánják, pláne nem tudományos, business vagy műszaki területen.

Temérdek tapasztalattal rendelkezem, amik miatt szerintem teljes joggal és nyomós indokkal vannak ilyen érzéseim.

Mérnök vagyok, több munkahelyen is megfordultam, mindenhol voltak nők és biztosra tudom már, amit még egyetemistaként sem tudtam: Férfi és nő között nemcsak fizikai, hanem súlyos szellemi különbségek is vannak. Logika, stressztűrés és kreativitás terén a nők egy másik világ. Ahányszor egy női kollégám valami jó ötletet adott elő, vagy komolyabban részt vett egy projektben, mindig volt mögötte egy vagy több férfi, azonnal meg lehetett ismerni a férfikollégák keze nyomát a munkájukon. Stresszhelyzetben levegőkapkodásra, csapongásra futotta, majd el kellett menniük szabira, ha nagy volt a hajtás, akkor némelyiknek táppénzre is.

Ha valamit nem tudtak, és segítséget kértek, akkor SOHA, egyik sem azt akarta valójában, hogy magyarázzuk el érdemben a dolgokat, nem megtanulni akarta, hanem több órás lelkizés következett, aminek során majdnem vagy akár nemcsak majdnem sírva adta elő, hogy ő mekkora sz.ar, neki fel kellene mondania, és nyilvánvaló volt, hogy csak egy eszköznek használt ahhoz, hogy lelkesítő beszédet mondjak neki, mellé simogassam az egóját, hogy mennyire csodálatos és alkalmas, szóval azt akarta elintézni, hogy egy-egy beégése után még dicséret özönt kapjon.

A konfliktuskezelés témakörében szerzett tapasztalataimba meg inkább bele sem megyek.

Nem találkoztam egyetlen kivétellel sem.


Nem mondom, hogy kerüljenek a nők függő viszonyba, és még mindig mondom, hogy tisztelem őket, és olyan pozíciókban, ahol precizitás és meglévő protokollok tűpontos követésére van szükség, nagyon is helytállnak, jobban, mint a férfiak. Szóval EGYÁLTALÁN NEM VAGYOK FRUSZTRÁLT NŐGYŰLÖLŐ. A helytállni képtelen női kollégáimat is inkább mélységesen sajnálom, nem haragszom rájuk. Szerintem a világ már a nőket és a férfiakat is egyaránt tönreteszi ezzel a "mindenki legyen mindenben egyenlő" nézet erőszakos átnyomásával.


Szóval: Van esélyem olyat nőt találni aki osztja a nézeteim, megtalálja a helyét ebben a félőrült világban és tudna mellettem NŐKÉNT ragyogni?



2022. máj. 21. 17:17
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
28-as vagyok. Amúgy a férfiak közül is sokan szarul tűrik ám a stresszt, csak ők nem bőgnek, hanem arrogáns bunkó parasztokká válnak, kötekednek, sőt, némelyik ordibál a beosztottjával/feleségével/akivel éppen mer. Ez ugyanolyan gáz és elítélendő, mint mikor a nő bőgni kezd a munkahelyén.
2022. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
97%

Nézd, a senkiházi! (Mögötte egy nagyúr)

A céges rendezvényen három whiskytől bevadul

Forogj kisleány! – a titkárnővel flörtöl

Kényes a bele, a feje megfájdul egy sörtől


Ő nem akárki, ő a mintapolgár

Templomba jár, a súlyos tekintélynek szolgál

Otthon van az asszony és a termék: négy gyerek

A beosztottak alattvalók - le nem térdelek


Felfelé nyal, lefelé tapos

Hiányos a műveltsége, a humora lapos

Mohó az ego, etetné egy jachttal

A csinos pincérlánynak imponálna gigajattal


Megteheti és megteszi, mert hagyod

A munkahelyed félted, ő meg a zsírjában ragyog

Arrogáns, ha iszik és nőket zaklat

A modora meg olyan, mint egy konzervgyári raklap


ANNYIRA találó :D

2022. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

A válaszokkal csak magatokat minősítitek.

Egy büdös szóval nem mondtam, hogy a nőknek a konyhában van a helyük, vagy, hogy elnyomnám a páromat. Természetesen otthon másképp néz ki ugyanaz a viselkedés, mint egy versenyszférás munkahelyen egy utolsó pillanatban összehívott meetingen, ahol foggal-körömmel kell védeni a cég arculatát a kritikák ellen, és rövid idő alatt kell érdemi eredményeket felmutatni.


Az nem érdekel, hogy dühöngtök, fröcsögtök és belemagyaráztok mindenfélét a szövegembe, ami nincs ott, de az aljas hazudozás viszont undorító. Arról beszélek, hogy egyikőtök belinkelte egy primitív g_eci kérdését, és azt hazudja itt is, és más kérdés alatt is, hogy azt a kérdést én írtam, holott sem a stílus, sem a tartalom nincs köszönőviszonyban sem egymással. Soha nem gondoltam és nem írtam sehová olyat, hogy a nő oldalborda lenne és az a dolga, hogy a férfit szolgálja ki, és, hogy a nők csak szopással kerülnek pozícióba, és ha nem adnánk kiváltságokat, akkor 200 ezret keresnének csak, meg egyéb elmebajok.

2022. máj. 21. 20:09
 34/54 anonim ***** válasza:
97%

Konkrétan pont az ellenkezőjét tapasztaltam mindig is; a férfiak rosszabb teljesítményre kaptak több elismerést, és nagyobb egojuk volt mint a jobb munkamorállal rendelkező nőnek.

Ezt amúgy kutatások is igazolják, nem csak a személyes tapasztalataim - a nők kisebb eséllyel pályáznak olyan magasabb pozíciókra, amiket a teljesíményeik alapján kiérdemeltek, mert úgy érzik hogy túl kevesek hozzá, míg a ferfiaknak ez sosem akadály; ők akkor is jelentkeznek ha inkompetensek (így pedig sajnos többször is kapnak előléptetéseket, amikre a női kollégáik alkalmasabbak lennének)

A női kollégáim teljesítményében mindig jobban megbíztam, kevesebbszer van hiba a dokumentumokban amiket áküldenek nekem, és gyorsabbak is. A férfiakban nincs ekkora bizalmam.


Na, kezdenél velem egy boldog párkapcsolat reményében?

2022. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
0%

Kutatások igazolják (zárójel, source: trust me bro)


Köszönjük. :D


Kérdező, sajnos ez így megy itt, ha te nem állsz be a sorba, és nem leszel radikális femináci, akkor egy szavad sem lehet igaz vagy helytálló. Egyenlőséget és elfogadást hirdetnek, miközben a legelső pillanatban átkoznak el és aggatják rád a legocsmányabb jelzőket. Ezek a korrekt emberek, ezek a boldog emberek, akik leszálltak közénk, hogy elmondják, mennyire közönségesek vagyunk. Köszönjük nektek!!! :DDDDDDDDD

2022. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kerek nulla lenne az esélyed.
2022. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz egy kellőképpen beteglelkű, alacsony önértékelésű és/vagy tökéletes mértékben személyiséghiányos lányt, akkor van esélyed. A többi nő viszont el fog kerülni.
2022. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

Mérnök vagyok, és biztosíthatlak, hogy sok férfi kolléga is olyan, mint amilyennek a nőket írod, és nem, közelről sem minden nő olyan.

Hálás vagyok az égnek, hogy nincsenek olyan kollégáim, mint te. És természetesen semmi esélyed sem lenne.

2022. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, a tanulatlan rétegből simán talál amúgy ilyen nőt, itt is annyi nő van, aki belement minden tekintetben függő viszonyba, hogy csak lesek. De egy tanult nő nyilván nem azért tanult, hogy utána egy ilyen kérdezőféle pasi elnyomja, szóval náluk esélytelen.
2022. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
0%
Már megint egyenlőségjelet teszünk a "tanultság" és az intelligencia közé. Ejj, same old same old :D
2022. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!