Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem boldog párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem boldog párkapcsolatra, ha nem tudok engedni ezekből a "soviniszta" nézetekből?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy nem gyűlölöm a nőket. Tisztelem, becsülöm őket emberként, romantikus, szexuális értelemben pedig rajongok értük.

Ha végre összejönne egy komolyan kapcsolat, kizárólag a legtökéletesebb formámat nyújtanám, tenyeremen hordoznám a párom, mindent megadnék neki, egy hangos vagy bunkó szavam nem lenne felé, ha képes ő is szeretni és NŐ lenni számomra.


Viszont... Most jön a "de".

Nem tudok abból engedni, hogy egyáltalán nem szeretnék nőkkel együtt dolgozni, és azt sem akarnám, hogy a páromnak bármilyen olyan munkája kell, ami alkotást (semmiből létrehozni valamit), kreativitást, brainstorming meetingeket, mindezek szűk határidőre való nyújtását, előteremtését kívánják, pláne nem tudományos, business vagy műszaki területen.

Temérdek tapasztalattal rendelkezem, amik miatt szerintem teljes joggal és nyomós indokkal vannak ilyen érzéseim.

Mérnök vagyok, több munkahelyen is megfordultam, mindenhol voltak nők és biztosra tudom már, amit még egyetemistaként sem tudtam: Férfi és nő között nemcsak fizikai, hanem súlyos szellemi különbségek is vannak. Logika, stressztűrés és kreativitás terén a nők egy másik világ. Ahányszor egy női kollégám valami jó ötletet adott elő, vagy komolyabban részt vett egy projektben, mindig volt mögötte egy vagy több férfi, azonnal meg lehetett ismerni a férfikollégák keze nyomát a munkájukon. Stresszhelyzetben levegőkapkodásra, csapongásra futotta, majd el kellett menniük szabira, ha nagy volt a hajtás, akkor némelyiknek táppénzre is.

Ha valamit nem tudtak, és segítséget kértek, akkor SOHA, egyik sem azt akarta valójában, hogy magyarázzuk el érdemben a dolgokat, nem megtanulni akarta, hanem több órás lelkizés következett, aminek során majdnem vagy akár nemcsak majdnem sírva adta elő, hogy ő mekkora sz.ar, neki fel kellene mondania, és nyilvánvaló volt, hogy csak egy eszköznek használt ahhoz, hogy lelkesítő beszédet mondjak neki, mellé simogassam az egóját, hogy mennyire csodálatos és alkalmas, szóval azt akarta elintézni, hogy egy-egy beégése után még dicséret özönt kapjon.

A konfliktuskezelés témakörében szerzett tapasztalataimba meg inkább bele sem megyek.

Nem találkoztam egyetlen kivétellel sem.


Nem mondom, hogy kerüljenek a nők függő viszonyba, és még mindig mondom, hogy tisztelem őket, és olyan pozíciókban, ahol precizitás és meglévő protokollok tűpontos követésére van szükség, nagyon is helytállnak, jobban, mint a férfiak. Szóval EGYÁLTALÁN NEM VAGYOK FRUSZTRÁLT NŐGYŰLÖLŐ. A helytállni képtelen női kollégáimat is inkább mélységesen sajnálom, nem haragszom rájuk. Szerintem a világ már a nőket és a férfiakat is egyaránt tönreteszi ezzel a "mindenki legyen mindenben egyenlő" nézet erőszakos átnyomásával.


Szóval: Van esélyem olyat nőt találni aki osztja a nézeteim, megtalálja a helyét ebben a félőrült világban és tudna mellettem NŐKÉNT ragyogni?



2022. máj. 21. 17:17
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

38-as


Nyilván ha feljönnének az én női kollégáim ide írogatni, akkor ők is ugyanezt állítanák, a valóság meg megint egy egészen másik világ.


Amúgy még mindig nem állítok olyat, hogy azt kívánom, hogy a nők ne tanuljanak, és éljenek a férfiaktól függve.

2022. máj. 21. 20:30
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

Csak korlátoznád a munkalehetőségeket. Ez pedig igen, nőgyűlöletből fakad, mert azt hiszed alacsonyabb szintűek vagyunk nálatok.

De no para: magányosan is meg kell haljon valaki.

2022. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
98%

41

Csak azt értsd meg, hogy egy normális ember nem vindikálja magának a jogot, hogy belepofázzon a párja karrierdöntéseibe. Nekem sem jut eszembe megszabni a pasimnak, hogy milyen munkahelyen, milyen pozícióban, milyen munkaköröket láthat el. Ő dolga.

És ha eddig nem találtál nőt, aki elviseli ezt a paternalisztikus leereszkedésedet, az nem véletlen.

2022. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

"azt sem akarnám, hogy a páromnak bármilyen olyan munkája kell, ami alkotást (semmiből létrehozni valamit), kreativitást, brainstorming meetingeket, mindezek szűk határidőre való nyújtását, előteremtését kívánják"

Nálam ezzel az egy mondattal elásnád magadat, kérdező. Kreatív alkotóként, aki rendszeresen vesz részt üléseken és sokszor köti a határidő, sose kezdenék olyannal, aki így gondolkozik. Csak azért ilyet állítani, mert az adott személy nő egyszerűen szexista és lenéző.


Szerinted a nőknek milyen területen kéne dolgoznia? Mi a számodra elfogadható?

2022. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
29%

Nagyjából egyet értünk. Bár én inkább stíluskülönbséget látok, mintsem szintkülönbséget.


Simán van esélyed találni párt. Bár mondom, nagyon nem a legtisztább a nézeted, nagy lyukak és fekete foltok vannak benne, de igazából az alapja, hogy különbözünk, teljesen jogos, és amiket leírtál, közel állnak a valósághoz. Nőkből is van, aki ezt már meglátta és megértette, de olyan is van, aki képes lesz erre, még ha most nem tart ott, hogy magától lássa.


(UI: kreativitás??? A nők ezerszer jobbak, mint a férfiak)

2022. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként a tudományban hiszek. Soha, sehol, semmikor egy kutatás sem igazolta, hogy a nők szellemileg a férfiak alatt lennének. Innentől kezdve az hogy te mit tapasztaltál, rajtad kívül senkit nem érdekel. Csinálj kutatást, aztán írj és publikálj egy tanulmányt a témában, akkor majd komolyan is lehet venni.

Amúgy nyilván valami butuskább nőnél lenne esélyed. Te jól kijönnél egy butuskább nővel?

2022. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

47

Oszt mégsem mi nem tudunk párt találni. 😂

2022. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
97%

"Férfi és nő között nemcsak fizikai, hanem súlyos szellemi különbségek is vannak"


Mucuka, mégis milyen alapon dumalsz te a magas lóról és minősíted az emberiség felét. Ostoba, komplexusos alak vagy, cherry pickezel, és csak szűk, himsovi eszmeidbe illő dolgokat veszed észre és erősen tulzol.

Nem, nem jönnek veled össze. Ha lányod lenne, belegondolni is rossz.


Ja, és az kis farok vagy, aki Beluka autó osszetoreset úgy kommentelja, hogy Bélukanak rossz napja volt, Gizike autó osszetoreset meg ugy, hogy A Nők nem tudnak vezetni.

Nyugodtan mehetsz a halál f.szára, de a nőket inkább kerüld

2022. máj. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ilyen betyár érvelési hibákkal lehet, hogy nem lenne pofám demonstrálni a férfiak szellemi fölényét...
2022. máj. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
0%

"Csinálj kutatást, aztán írj és publikálj egy tanulmányt a témában, akkor majd komolyan is lehet venni"



Az ilyesfajta kutatas engedelykoteles, ha nincs, akkor buntetendo. Majd megcsinalja az a hugyagyu cociologus baratunk, ha elojon.....



37F incel

2022. máj. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!