Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalabb vagy középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb vagy középkorú csajok szeretik jobban ha a férfinek van egy kis pocakja?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok , inkább az ilyen 20-25 év körüli csajok jönnek be , de azért az ilyen 30-35 évesből is vannak akik jól néznek ki ha rendbe tartják magukat , melyik rétegnek jön be jobban ha van egy kis pocak a férfin?
2022. jún. 30. 16:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/128 anonim ***** válasza:
96%

#27


Pedig igen ostoba vagy. És hímsovi, rosszindulatú.

Nem véletlen nincs nőd neked. A külsőd sem egy előny, de ami igazán undorító, az a belsőd.

2022. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/128 A kérdező kommentje:

#28


Mivel nekik van a lábuk között valami ami sajnos ösztönszerűen izgatja a férfiakat

2022. jún. 30. 17:01
 33/128 A kérdező kommentje:

#31


A belsőm tökéletes , de nyilván ha valaki támad azzal nem leszek kedves

2022. jún. 30. 17:02
 34/128 anonim ***** válasza:
96%
#33: és ez a tökéletes belső mégis miben mutatkozik meg?
2022. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/128 anonim ***** válasza:
98%

#28

Fáj neki, hogy nem előtte térdeltek. Irigykedik. Most úgy gondolja, eljött az ő ideje, csak az a gond, hogy nincs főnöki pozícióba a jelek szerint. 🤣

Egyébként rengeteg ostoba és buta ember él főnök bácsiként. Szóval, ez nem a nők kizárólagos sajátossága. A kanok is tudnak ám segget nyalni, na meg szopni a főnöknek. De még mennyire......

2022. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/128 A kérdező kommentje:

#34


Sok mindenben, kedves vagyok, megértő, átlag feletti intelligenciám miatt jól átlátom a szituációkat így sokat tudok segíteni minden téren, stb..

2022. jún. 30. 17:12
 37/128 A kérdező kommentje:

#35


Lehet, hogy az aktatologató közszférában vagy 1-2 kivétel helyen olyan főnökök vannak, de itt bizony egy főnök főleg aki felettem áll az elég nehezen kerülhetne oda ha ostoba lenne.. mondjuk úgy, hogy 5 nő agykapacitása nem teszi ki. Nem véletlenül nincs 1 nő se itt bizonyos szint felett mert egyszerűen képtelenek teljesíteni 1 bizonyos szint felett, persze ahol kvóta, meg jópofisokodás, stb. alapján benyomják őket pozicióba az más, de ahol VALÓS tudás és szakértelem kell hozzá ott nem rúg labdába egy nő főnöki pozícióra.


Persze ezért jön a lehurrogás, hogy hirr durr lehet okos egy nő, igen , lehet nem is erről beszéltem. Elismerem ha valaki mondjuk egy kiváló orvos nőként vagy tudós , stb. stb. , de vezetői pozícióba nő NEM való.


Nem véletlen erőltetik sok helyen, hogy kvóta alapján legyen nők is a vezetőségbe , na ez egy vicc, szerintem legyenek hörcsögök is, velük se kivételezzünk..

2022. jún. 30. 17:16
 38/128 anonim ***** válasza:
94%

Én a klímás lakásból meg beülök a klímás buszomba, a kocsiba...sajna a motoronon nincs klíma.

Amúgy meg neked se ártana biciklizni, sétálni meg futni, aztán nem leszel dagadt!


Nekem mindig volt hasam, kb 15 kiló felesleg. Hosszú kapcsolataim voltak.

Amíg randiztam csak azok szóltak meg akiken szintén volt felesleg.

Most már lefogytam és edzek rendszeresen. Nem, egy kis pocakot se tolerálok, tessék nem zabálni és mozigni.

N 30

2022. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/128 anonim ***** válasza:
94%
#36: Átlag feletti intelligencia? Ugyan mondjál már konkrét hétköznapi példát arra, amikor ez nélkülözhetetlenül hasznos volt, és másoktól is elismerést kaptál az ebből adódóan állítólag kivételes problémamegoldó képességedre.
2022. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/128 A kérdező kommentje:
A munkám során nap mint nap hasznos.
2022. jún. 30. 17:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!