Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalabb vagy középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb vagy középkorú csajok szeretik jobban ha a férfinek van egy kis pocakja?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok , inkább az ilyen 20-25 év körüli csajok jönnek be , de azért az ilyen 30-35 évesből is vannak akik jól néznek ki ha rendbe tartják magukat , melyik rétegnek jön be jobban ha van egy kis pocak a férfin?
2022. jún. 30. 16:06
 81/128 anonim ***** válasza:
100%

#79:


"Nyilván nem mutatom ki egy nő felé, hogy lenézem ha akarok tőle valamit"


Az ilyet úgy hívják, hogy manipuláció. Ezt is a csodás belső tulajdonságaid közé sorolod?

2022. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/128 A kérdező kommentje:

#81


Igen, sejtem, hogy nem lesz mivel a nőket a külső érdekli csak így labdába se rúgok.

2022. jún. 30. 18:56
 83/128 A kérdező kommentje:

#82


A manipuláció a mindennapok része , mindenki szerepet játszik , valaki kevésbé valaki jobban

2022. jún. 30. 18:57
 84/128 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem mindenki jelentse a kérdéseit mert csak provokálja itt a gyakori polgárait
2022. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/128 anonim ***** válasza:
98%

De nem fogod fel, hogy a belsőd is egy utolsó, rakás sz.ar?

Inkább választanám az örök magányt, mint téged. Olyan szintű magányt, hogy úgy öregszem meg, hogy senkim nincs, és a szomszédok veszik észre, hogy büdös van, amikor már a legyek is szállják a hullámat. Inkább ez, minthogy beengedjek az életembe egy ilyet, mint te.

Ha hozzám mernél nyúlni, olyan agressziót váltanál ki, amire szavak nincsenek.

2022. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/128 anonim ***** válasza:
100%

#84:


"mindenki szerepet játszik"


Én például nem, mert nekem a szerepjátszás óriási, fölösleges pszichés teher.

2022. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/128 anonim ***** válasza:
96%
Rendesen hányingerem lett
2022. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/128 anonim ***** válasza:
11%

Azért annyiban a kérdezöt is meg lehet érteni, hogy ha kòrusban szapuljàk erre nem fog bàjos kedvesen reagàlni. Ettöl még lehetnek jò tulajdonsàgai.


Én írtam azt a vàlaszt miszerint tetszik a macis alkat. Nos az tényleg tetszik nem zavar a pocak,de az alkoholizmus az nagyon is zavarna.

2022. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/128 A kérdező kommentje:

#89


De nem vagyok alkoholista ezt is csak rám aggatták

2022. jún. 30. 19:34
 90/128 anonim ***** válasza:
97%

Nálam a túlsúly (vagyis a pocak) mindig is kizáró tényező volt, egyszerűen kevés dolog taszít annyira, ha a külsőt nézzük. Másrészt lehet én vagyok a felszínes, de tapasztalataim alapján egy túlsúlyos férfi nem fog túrázást, egész napos városnézést és hasonlókat élvezni, amik viszont nekem nagyon fontosak.


A húgom ellenben például szereti a mackós alkatot, úgy, hogy ő maga vékony.

24/N

2022. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!