Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalabb vagy középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb vagy középkorú csajok szeretik jobban ha a férfinek van egy kis pocakja?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok , inkább az ilyen 20-25 év körüli csajok jönnek be , de azért az ilyen 30-35 évesből is vannak akik jól néznek ki ha rendbe tartják magukat , melyik rétegnek jön be jobban ha van egy kis pocak a férfin?
2022. jún. 30. 16:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/128 anonim ***** válasza:
93%
#40: konkrét példát kértem, nem megfoghatatlan általánosságot. Mellesleg ha már itt tartunk, szerintem az emberek többsége ugyanezt elmondhatja magáról, mint te, hogy el tudja végezni a munkáját, és nem rúgják ki. Ettől lennél kivételes főnyeremény?
2022. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/128 anonim ***** válasza:
83%

30 éves vagyok, de 24-25-nek szoktak nézni maximum. Vékony és sportos vagyok, az alakom a csúcsformáját éli az utóbbi 4-5 évben, amióta rendesen edzek.

Légkondis lakásom, légkondis autóm és légkondis munkahelyem van. Jól keresek, és senkit nem szoptam le annak érdekében, hogy ott legyek, ahol.

Egy röpke töredékmásodpercig sem lenne semmi esélyed. Akármennyi izmod van, 20-30 kiló felesleg már eszméletlen gusztustalan számomra, és semmivel nem tudnád kompenzálni, ha belepusztulsz, akkor sem.

20-25 éves koromban sem lett volna esélyed, vszeg rád sem nézek, és ha bepróbálkozol, kellett volna egy kis idő, mire tényleg felfogom, hogy hozzám beszélsz egyáltalán, annyira nem volt egyetemista, majd pályakezdő lányként semmi, de semmi közöm 30 körüli pasikhoz, még a nálam fiatalabbaknak is több esélye volt (párom is 2 és fél évvel fiatalabb).

Szerintem jegeld a témát, és keresd hozzád hasonlóan pocakos, 20-30 kiló felesleggel rendelkező nőket.

2022. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/128 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tudok javasolni, ha már ennyire okosnak, ügyesnek tartod magad. Okosan felejtsd el a gügyögést, + kezd el a külsődet reálisan látni, és nem mások és saját magad becsapásával. Tehát, ha olyan okos vagy, mint aminek tartod magad, akkor fektess erőt a megfelelő önkritika kifejlesztésére is.

Tudom még javasolni a hímsovinizmus jégre tételét is egy életre. Egy másik ember, tehát egy nő sem rosszabb tőled semmivel, és nem a középkorban élünk már, hogy szerinted egy nőnek milyennek is kell lennie, ami nőiessé teszi. Tehát lépj a 21. századba át. Amit elvársz, azt nyújtsd. Máshoz neked sincs több jogod, tehát az egoizmust is ideje legyűrnöd végre. Szívesen.

2022. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/128 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet és meglátjuk, bejössz-e.
2022. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/128 anonim ***** válasza:
94%

#44

Ahhoz nincsen bátorsága, hiába öntelt. 🤭

2022. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/128 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha ennyire hajtogatja a magáét, küldhetne. Aztán meglátjuk, mennyi az annyi. 😊
2022. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/128 anonim ***** válasza:
100%

"mert egyszerűen képtelenek teljesíteni "


Bammeg! Erre te vagy képtelen! Még ezt az egyszerű szituációt sem vagy képes felfogni és kezelni. Napok óta ezen rugózol, mint valami debil. Abszolút helytelenül látod a helyzeted. Rohadtul érdekelne, hogy te ilyen képeséggekkel mit és hogyan tudsz teljesíteni :D

2022. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/128 A kérdező kommentje:

#41


Nem mondok konkrét példákat, nem adom ki a munkám és persze elmondhatja az árufeltöltő, hogy jól helyezte ki a tejfölös dobozokat meg a manikűrös , hogy de szép körmöket csinált csak éppen nem egy szinten mozognak azzal amit én elvégzek.

2022. jún. 30. 17:44
 49/128 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs képet küldeni egy olyan női brigádnak akik lehordanak mindennek mert van egy kis pocakom.
2022. jún. 30. 17:46
 50/128 anonim ***** válasza:
98%

"de ahol VALÓS tudás és szakértelem kell hozzá ott nem rúg labdába egy nő főnöki pozícióra."


Tudod, nekem az ilyenekről, mint te, mindig az jut eszembe, hogy a (nem alaptalan) kisebbségi komplexusukat próbálják mások lenézésével kompenzálni, és amikor semmivel nem tudnak semmit megindokolni, akkor jön az utolsó aduász, hogy "nekem farkam van".


Mellesleg tagja vagyok a Mensának, és egészen biztos vagyok benne, hogy te a közelébe sem jutnál, mivel egy igen gyenge felfogású ember képe rajzolódott ki nekem rólad.

Itt vergődsz napok óta egy egyszerű dolgon és képtelen vagy megérteni, csak szajkózod a baromságaidat és kijelented hogy te mennyivel többet érsz és milyen tökéletes a belsőd. WTF??? :Đ

2022. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!