Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalabb vagy középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb vagy középkorú csajok szeretik jobban ha a férfinek van egy kis pocakja?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok , inkább az ilyen 20-25 év körüli csajok jönnek be , de azért az ilyen 30-35 évesből is vannak akik jól néznek ki ha rendbe tartják magukat , melyik rétegnek jön be jobban ha van egy kis pocak a férfin?
2022. jún. 30. 16:06
 71/128 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, 103 kiló mert tegnap csak annyit írtál. Előtte többször 110. Szóval hazug is vagy
2022. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/128 anonim ***** válasza:
94%
Még mindig nem derültek ki, pontosan mik is azok a kivételesen jó belső tulajdonságaid, kérdező. Mikor arra kértelek, mondjál konkrét példát az intelligenciádra, problémamegoldó képességedre, a munkádra hivatkoztál. Te hoztad fel. De semmi kézzelfogható példát nem mondtál. Mire én csak annyit mondtam, hogy ez nem elég konkrét, azt válaszoltad, hogy nem adod ki, mi a munkád (és nem mellesleg lefikáztál más munkákat, ami aztán nagyon pozitív belső tulajdonságokra utal). Holott a munkádat, mint példát, TE hoztad fel, én nem érdeklődtem konkrétan a munkád iránt. És még mindig nem értem, hogy az, hogy el tudod végezni a munkádat úgy, hogy nem rúgnak ki, az miért különleges.
2022. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/128 anonim ***** válasza:
100%
#72 voltam, hozzátenném: és azt, hogy neked olyan extra különleges képességeket igénylő munkád van, azt meg ugye, higgyük el neked, mert te azt mondtad, anélkül, hogy bármi konkrét információt mondanál ezzel kapcsolatban. Ugye, ezt te sem gondolod komolyan?
2022. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/128 A kérdező kommentje:

#71


Sose írtam 110 kg-t akkor az másik kérdező lehetett , én 99 és 102 kg között mozgok , sose voltam 110 kg

2022. jún. 30. 18:43
 75/128 anonim ***** válasza:
100%
69! 100 nem 110!🤣
2022. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/128 A kérdező kommentje:
Belső tulajdonságokat nehéz körül írni így, főleg amikor már ellenem támad mindenki.. de alapvetően kiemelten intelligens vagyok , kedves, együttérző , humoros , stb.
2022. jún. 30. 18:46
 77/128 anonim ***** válasza:
98%

Amit művelsz végtelenül szomorú. Valószínűleg intelligens vagy, mert nagyon jól tudod, hogy mik azok a kérdések, amire nem tudsz válaszolni, és kerülnöd kell. Ettől függetlenül amilyen logika mellett/mögött érvelsz az önáltatás. Nem beszélve arról, hogy végtelenül lenézed a nőket, és magadat valami szuper lényként kezeled, borítékolhatóan senkinek nem kellesz.

Ha nem troll vagy, akkor változtass, kívül/belül mert épp eszű nő nem áll szóba veled, és a buták sem!

2022. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/128 A kérdező kommentje:

#78


Nyilván nem mutatom ki egy nő felé, hogy lenézem ha akarok tőle valamit és nem minden nőt nézek le

2022. jún. 30. 18:49
 79/128 anonim ***** válasza:
100%

#77: "Belső tulajdonságokat nehéz körül írni"


Nem, egyáltalán nem nehéz, csak szókincs (= olvasottság, mármint VALÓDI IRODALMAT tartalmazó könyvek többszöri elolvasása), meg érzelmi intelligencia kell hozzá. Utóbbi kiemelten fontos a jó párkapcsolat szempontjából. Nagyon érdekes és sokatmondó rád nézve, hogy ezt eszedbe sem jutott megemlíteni.

2022. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/128 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholizmusnak van az a szintje amikor a piálás már nagymértékben kihat a személyiségre. Az ilyen emberek kötözködnek, vitát, feszültséget generálnak akkor is amikor erre semmi ok nem lenne. Tökmindegy hogy min csak vitatkozni lehessen, a vita ürügyén meg le lehessen szólni a másikat, ettől lesz nagy király a férfi ugye? A magadfajta embertől mentsen meg az isten minden nőt. Egy öntelt hímsoviniszta dagadt alkoholista vagy akinek a pia meg a nőkkel kapcsolatos sikertelenség már az agyára ment. Nem látod reálisan saját magadat, nem látod reálisan a saját helyzetedet, lehetőségeidet, beszűkülve, a saját elb@szott kis belső világod törvényei szerint gondolkozol. Nem, soha a büdös életedbe nem lesz csinos, cuki huszonéves csajod aki majd szívből szeret téged és értékeli a csodálatos személyiségedet mert ők elhányják magukat a külsődtől és a belsődtől is. És kiírhatsz ide minden nap egy újabb elb@szott kérdést, ez akkor is így marad.
2022. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!