Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért könyvelnek el egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könyvelnek el egyből erkölcstelen lotyónak sokan azért, mert volt 1 párom, aki nem fehér?

Figyelt kérdés

Először úgy voltam vele, hogy nem is említettem ismerkedésnél a dolgot, csak aztán sikerült összejönnöm egy szép csendben szélsőjobbos szittyamagyarral, aki meg is pofozott, amikor kiderült. Azt mondta, hogy hazudtam, átvertem. Közben csak nem mondtam el, milyen volt az egyik exem bőrének a színe.

Azóta már inkább elmondom, de sokszor az a reakció, hogy addig komolyan vették az ismerkedést, utána meg hirtelen irányt váltottak, és csak a szexről beszéltek, gusztustalan stílusban kezdtek nyomulni, amikor meg látták, hogy nem tetszik, ghostoltak.

Azért akadt pár kivétel is, velük meg egyelőre más okból nem jött össze.


Szerintem nem érdemlem ezt.

A srác édesanyja félig magyar, félig pedig afrikai fekete, az apukája pedig magyar. Tehát a srác csak negyedrészt néger (a vonásain és a haján eléggé látszott, és a bőre is olyan világosabb féle "tejcsoki"), és kulturális különbségek sincsenek, mivel már az anyukája is 4 éves kora óta itt él, ő pedig már itt született.

Rajta kívül csak 1 barátom volt még, egyéjszakás kapcsolatom pedig nem volt.

Tehát semmilyen definíció szerint nem lehetek r_ibanc, és azt sem hiszem, hogy erkölcsi elveket sértenék azzal, hogy nem zavart a srác bőrszíne.



2022. aug. 6. 13:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként miért az a következtetés, hogy azért gond, hogy néger az exe, mert biztos nagy a dákója? Ennyi erővel írom azt, hogy sok nőnek azért nem tetszik ha egy férfi néger lánnyal volt, mert szop*sabb szájuk és szebb fenekük van.
2022. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
77%

Hogy a f..ba jön egyáltalán szóba, hogy ki kit nyalt ki vagy szopott le? Annyira életszerűtlen számomra, hogy ismerkedek valakivel majd be kérdezi, te hallod voltál már amúgy fekával? MIÉRT TÉMA EZ EGYÁLTALÁN?


Bár szerintem(hál isten) én egy másik dimenzióban létezek, mert tőlem még azt se kérdezte senki hogy hány pasival voltam együtt, nem hogy még a színükre is rákérdezzenek.

2022. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
74%

39

Rendben, akkor mi a magyarázat? Mi a magyarázat arra, hogy valaki szerint erkölcstelen, undorító dolog egy néger sráccal szexelni? Halljam.

2022. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
0%

43


Az fel sem merül benned, hogy az is lehet magyarázat, hogy egyszerűen nem szimpatikus az illetőnek egy ilyen kapcsolat? De nektek egyből arra kell gondolni, hogy biztosan a farka miatt, vagy mert rasszista. Ezt a középkori intellektust honnan szedtétek össze? Meg mennyi agy kell hozzá, hogy egy ilyen közegben valaki ezzel villantson? Utána meg fel van háborodva. És erre írtam azt, hogy akik előszeretettel rasszistáznak, azok ugyan úgy elhúzták a szájukat nő létükre, amikor ez rólam derült ki, hogy voltam feketével.

2022. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:

42


Általában ez akkor merült fel, amikor már jártunk, és rákérdeztek, hogy általában kivel meddig jutottam, és mennyi idő alatt.

2022. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy megjósoltam: az összes válaszom 0 százalékon áll. Tipikusan magyar (in)tolerancia.
2022. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 A kérdező kommentje:

Milyen kapcsolat, és mi nem szimpatikus rajta?

Volt egy barátom, akit az egyetemen ismertem meg. Itt született, itt nőtt fel, magyar az anyanyelve. Soha az életben nem bántott, nem volt bunkó, kifejezetten kedves természerű, még kicsit szégyellős is volt. 6 évig vele voltam, szerettük egymást, és azért mentünk szét, mert sehogy sem egyeztek a terveink azt illetően, hogy hol szeretnénk élni és mikor alapítunk családot. Amikor összejöttünk, még tanultunk és alig voltunk 20 évesek, teljesen más irányba fejlődtünk idővel. Szóval még az se volt, hogy megvert/megcsalt volna, és én tűrtem neki.

Ugyanolyan, mint bármilyen más kapcsolat, nem tér el semmiben azon kívül, hogy barnább bőre, néhány néger arcvonása és göndör haja van.

Elfogadnám, hogy valakinek kifogásolnivalója van, csak épp nem tudtok mondani egyetlen értelmes gondolatot, hogy mégis mi a probléma. A trópusi betegségekről és kulturális különbségekről való hadoválás nem tartozik ide. Az sem, hogy én valami alantas perverziótól vezérelve széttettem volna a lábamat neki. Nem értem, mi köze lenne az első komoly, 6 évig tartó kapcsolatomnak ahhoz, hogy valaki fizet egy qrvának, hogy baszhassa egy-két óráig.

2022. aug. 6. 16:43
 48/102 anonim ***** válasza:
53%

#45


De minek ezekről témázni egyáltalán? Szerintem ez annyira magánügy

2022. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 anonim ***** válasza:
7%

48


Hát nem tudom...amikor összejövök valakivel, egy idő után mindig felhozzák.

2022. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:
28%

Néger után szélsőjobbos szittyamagyar!?!


Jobban megerőltethetted volna magad, ha már kamuzol.

2022. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!