Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért könyvelnek el egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könyvelnek el egyből erkölcstelen lotyónak sokan azért, mert volt 1 párom, aki nem fehér?

Figyelt kérdés

Először úgy voltam vele, hogy nem is említettem ismerkedésnél a dolgot, csak aztán sikerült összejönnöm egy szép csendben szélsőjobbos szittyamagyarral, aki meg is pofozott, amikor kiderült. Azt mondta, hogy hazudtam, átvertem. Közben csak nem mondtam el, milyen volt az egyik exem bőrének a színe.

Azóta már inkább elmondom, de sokszor az a reakció, hogy addig komolyan vették az ismerkedést, utána meg hirtelen irányt váltottak, és csak a szexről beszéltek, gusztustalan stílusban kezdtek nyomulni, amikor meg látták, hogy nem tetszik, ghostoltak.

Azért akadt pár kivétel is, velük meg egyelőre más okból nem jött össze.


Szerintem nem érdemlem ezt.

A srác édesanyja félig magyar, félig pedig afrikai fekete, az apukája pedig magyar. Tehát a srác csak negyedrészt néger (a vonásain és a haján eléggé látszott, és a bőre is olyan világosabb féle "tejcsoki"), és kulturális különbségek sincsenek, mivel már az anyukája is 4 éves kora óta itt él, ő pedig már itt született.

Rajta kívül csak 1 barátom volt még, egyéjszakás kapcsolatom pedig nem volt.

Tehát semmilyen definíció szerint nem lehetek r_ibanc, és azt sem hiszem, hogy erkölcsi elveket sértenék azzal, hogy nem zavart a srác bőrszíne.



2022. aug. 6. 13:08
 71/102 anonim ***** válasza:
16%

57


De idegen. Ha nem tudod miért, olvass többet te ostoba.

2022. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
0%

60


Amúgy folyton ráerősítesz a rólatok kialakított képre :)

2022. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:

Azért, mert az emberek nagy részében előítéletek vannak.

Fekete párja volt = ez csak szexre kapható.

Ez csak szexre kapható = döntsük meg gyorsan.

Nem lehet jól megdönteni = hagyjuk az egészet.

Ilyen egyszerű ez, egyesek fejében.

Sokszor a nők is pont így gondolkodnak, csak ott más sémák vannak (magasság, barátnők száma, stb. stb.)


Ja, és a "fekete" tényleg azt jelenti, hogy mondjuk 16 felmenőjéből EGY fekete volt. Az illetőn ez sokszor már nem is látszik.

2022. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim ***** válasza:
100%

Inczel Vince, akkor fussunk neki még egyszer.


"Ugyanazt, amit az, amikor a nő utasít vissza azért, mert prostituálttal voltál vagy túl későn vesztetted el a szüzességedet, esetleg túl sok partnered volt, vagy volt köztük cigány."


Ez miféle válasz? Most komolyan azzal érvelsz, hogy "deanőkis"? Nyithatunk egy külön topikot erről, de most nem ez van terítéken. Esetleg tégy fel egy kérdést, és szívesen vitatkozok veled ott a témáról, de nem értem, miért kell a nemekre kihegyezni a dolgot. Rasszokról van szó.

A többi példád szintén elég rossz. Ha egy nő nem vonzódik az alacsony férfiakhoz, vagy egy férfi nem vonzódik a kövér nőkhöz, vagy az anyagiak tekintetében egyik sem akar lényegesen rosszabbul élni a párkapcsolatban az egy teljesen valid ok a visszautasításra. Érted... ezek a tényezők közvetlenül őt érintik, nem valami elvont, múltbéli eseményre vontakozó homályos erkölcsi irányelvek, hanem a valóság.


"Nem rossz, csak a kémia múlik el."


Már elnézést, de ne hazudj. A kérdező leírta, hogy megütötték, és a kommentekben is olvasni jópár mocskolódást. Lotyónak, kurvának, aljadéknak, a volt párját pedig állatnak és vadembernek nevezik. Nem az elröppent kémiáról, hanem kemény gyűlölködésről van szó. Nem tudom, hogy tényleg ennyire nem veszed észre vagy szándékosan hazudozol.


"Akkor mit mondasz arra, aki a 180 alattiakat nem tekinti teljesértékű embernek."


Megint ferdítesz.

Egyrészt ha valaki olyan stílusban nyilatkozik az alacsony férfiakról, mint az itteni kommentelők a feketékről, akkor ugyanaz a véleményem: ostoba, rosszindulatú ember, sőt kicsit bántana is a dolog, mert a pasim 173 cm magas - pont mint én.

Másrészt a példád a következőképpen állná meg a helyét: Egy férfi nem jön össze egy nővel, mert megtudta, hogy volt már 180 alatti partnere. Na ugye, hogy milyen abszurd?

Én személy szerint nem jönnék össze külföldi férfival (hófehér, szőke, kékszeművel sem), mert számomra hihetetlenül fontos, hogy a párkapcsolatomban az anyanyelvemen tudjam kifejezni magam. Nem gondolom, hogy ettől rasszista lennék, de könyörgöm... Én ezt a preferenciámat nem oktrojálom másokra, ahogy olyat sem hallottam még, hogy valakit azért usatítsanak vissza mert járt már alacsony férfival.


"Esetleg az a nő is rasszista, aki elutasít, ha voltál cigánylánnyal? Vagy ázsiaival?"


Igen. Nyilvánvalóan. A kérdést sem értem.


A prostizás, meg a 30 évesen szűznek levés más kérdés. Ha akarod vitassuk meg egy másik kérdés alatt vagy egy másik platformon, de nagyon elhúzódnának az üzenetek, ha ebbe belemennénk.


A kérdés viszont áll: aki nem tekinti a színesbőrűeket teljesértékű embernek, az mi, ha nem rasszista?

2022. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
79%

73

Te is, ne aggódj, nácika. :DDDDDD

2022. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
0%

76


Látod, ennyi vagy :) Üres és korlátolt.

2022. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
0%

#65: "Ha egy tálib megjelenik nálad és szokásai által viselkedik nő családtagjaiddal, ami neked nem elfogadható-nekik se, akkor rasszista vagy?"


Kettő nőismerősöm is van, aki muszlimmal jött össze.


Az egyik sima bulizós csaj volt, a másik igazi kis öntudatos femináci.


A bulizós csaj felvette az arab nevét és kint élnek Egyiptomban, de amúgy teljesen rendben van, tengerpart meg öröm, bódottá. Legalábbis a képeken. Már baba is van.


Az öntudatos femináci pedig pókerarccal, burkában próbál mosolyogni azon a kevés képen, ami kint van neki.


Ő volt egyébként az, aki előszeretettel ecsetelte korábban, hogy véleménye lehet bárkinek, de neki egy férfi sem fogja megmondani vagy előírni, hogy milyen ruhába öltözik, hogyan hordja a haját vagy túl erős-e a sminkje, túl hosszú-e a körme.


Ehhez képest a korábban jellemre és stílusra Papp Réka Kingára emlékeztető kis öntudatos, tűzrőlpattant lány most úgy pózol a képeken, mintha a Szolgálólány meséjének a castingjára készülne, eközben a párja hol a széles Eddie Murphy vigyort nyomja, hol lazán pöffeszkedik, mint a Sebhelyesarcú, épp csak a szivar és a whisky hiányzik.


Ezek után fel is adtam, hogy megértsem őket. Egyik elmeállapot váltakozik náluk a másik után. Mint valami vallási fanatikus, aki nem érzi a logikai bukfenceket a "ne ölj" parancs és az eretnekek máglyán való elégetése között.

2022. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
85%

77

Egy nyomorult érvet nem tudtál kinyögni, csak azt, hogy brühühűűűű lepontoztok. Menj és náculj valahol máshol.

2022. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
11%

"Ez miféle válasz? Most komolyan azzal érvelsz, hogy "deanőkis"?"


Igen, azzal érvelek, ha úgy tetszik szeretnék a közbeszédben én is kvótákat, hogy ugyanannyi nőnek is menjetek neki, aki kijelenti, hogy neki nem kell ilyen vagy olyan MÚLTÚ férfi.


"Ha egy nő nem vonzódik az alacsony férfiakhoz, vagy egy férfi nem vonzódik a kövér nőkhöz, vagy az anyagiak tekintetében egyik sem akar lényegesen rosszabbul élni a párkapcsolatban az egy teljesen valid ok a visszautasításra."


És ha egy férfi miután megtudta, hogy a nőnek milyen múltja van és onnantól nem akar tőle semmi komolyat, maximum csak dugna vele (ahogy a kérdező állította, hogy dugásra azért még kellett volna), akkor miért hegyezed ki a rasszizmusra, miért ragadod ki KONTEXTUSBÓL, mikor ugyanaz a szituáció, ha behelyettesítjük, hogy


- kiderül róla, hogy abortusza volt és emiatt kuka. (elméletileg ha nem volt műhiba, akkor ez sem releváns a jelenjére nézve).

- kiderül róla, hogy sok partnere volt. Ugyanúgy nem akar a férfi lyuksógora lenni a fél városnak.

- kiderül róla, hogy volt alkalmi kalandja.

- kiderül róla, hogy hirdette magát egy ideig a rosszlányokon, de papírral igazolja, hogy nincs nemi betegsége.


"Nem az elröppent kémiáról, hanem kemény gyűlölködésről van szó."


Erre írtam, hogy ha Kiss Béla lotyónak nevezte Kovács Pisti meg felpofozta, akkor az Kiss Bélát és Kovács Pistit minősíti, nem pedig az összes többi férfit.


Tudod, amit a nők írnak az incelekre, mikor nőgyűlölőnek nevezik, hogy ne a múltbéli kudarcainkból induljunk ki, ne vetítsük ki a jelenbéli nőkre, minden nőnél indítsunk tiszta lappal, a 18373.-nél is.


"A kérdés viszont áll: aki nem tekinti a színesbőrűeket teljesértékű embernek, az mi, ha nem rasszista?"


Mi köze a teljesértékű embernek tekintésnek azzal, hogy utána már nem tartod alkalmasnak a nőt komoly kapcsolatra?


Megpróbálok másik példát. Van, aki jobban szereti a kutyáját, mint a legtöbb embert meg az állatokat is, mégsem tudna ugyanúgy tekinteni egy nőre, akiről kiderült, hogy a csivavájával nyalatja ki magát rendszeresen.


És van, aki falun nőtt fel, láncraveri és éhezteti a kutyákat meg agyonveri a kutyakölyköket, felrugdossa a kóbor macskákat, de dugott már tehenet is és kecskét is és egyáltalán nem zavarja ez a csivavás dolog, talán még izgatja is, aztán lesz belőlük ilyen jó kis perverz pár, a csávó meg a farkáról nyalatja le a kutyával a nutellát.


Ugye, hogy mennyire köze nincs, hogy a kérdés alanyát milyen értékűnek kezeljük attól, hogy végül mi az, ami belefér és mi nem?


Például rád egy BLM aktivista rádsüthetné a rasszizmust, mert visszautasítasz ilyen "fals indokkal" egy fekát, hogy nem az anyanyelveden beszél.


De valóban rasszista náci katonák előszeretettel dugtak színesbőrűeket.


Valóban rasszista úri nők előszeretettel ábrándoztak a rabszolgáik izmos csupasz férfi felsőtestéről meg ábrándoztak arról, hogyan vegyék rá őket, hogy az izgató húsos szájukkal kinyalassák velük magukat és ez ne tudódjon ki, mert azért őket is megbélyegzik.

2022. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 A kérdező kommentje:

"Mi köze a teljesértékű embernek tekintésnek azzal, hogy utána már nem tartod alkalmasnak a nőt komoly kapcsolatra?"


Nagyon jót röhögök azon, hogy INCELKÉNT vergődsz mások "alkalmasságán". Mintha lenne bármi relevanciája. :D


"Mi köze a teljesértékű embernek tekintésnek azzal, hogy utána már nem tartod alkalmasnak a nőt komoly kapcsolatra?"


Ja, biztos van párhuzam aközött, hogy valaki A KUTYÁJÁVAL nyalatja magát, és aközött, hogy összejöttem egy olyan sráccal, aki nem 100%-ban fehér. :D


"De idegen. Ha nem tudod miért, olvass többet te ostoba."


Akkor hol nem idegen, te ostoba sz.ar? Hol? Hol az otthona? Afrikában? :) 3/4 részben fehérként, magyar anyanyelvűként, európai kultúrkötben szocializálódva?

2022. aug. 6. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!