Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért könyvelnek el egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könyvelnek el egyből erkölcstelen lotyónak sokan azért, mert volt 1 párom, aki nem fehér?

Figyelt kérdés

Először úgy voltam vele, hogy nem is említettem ismerkedésnél a dolgot, csak aztán sikerült összejönnöm egy szép csendben szélsőjobbos szittyamagyarral, aki meg is pofozott, amikor kiderült. Azt mondta, hogy hazudtam, átvertem. Közben csak nem mondtam el, milyen volt az egyik exem bőrének a színe.

Azóta már inkább elmondom, de sokszor az a reakció, hogy addig komolyan vették az ismerkedést, utána meg hirtelen irányt váltottak, és csak a szexről beszéltek, gusztustalan stílusban kezdtek nyomulni, amikor meg látták, hogy nem tetszik, ghostoltak.

Azért akadt pár kivétel is, velük meg egyelőre más okból nem jött össze.


Szerintem nem érdemlem ezt.

A srác édesanyja félig magyar, félig pedig afrikai fekete, az apukája pedig magyar. Tehát a srác csak negyedrészt néger (a vonásain és a haján eléggé látszott, és a bőre is olyan világosabb féle "tejcsoki"), és kulturális különbségek sincsenek, mivel már az anyukája is 4 éves kora óta itt él, ő pedig már itt született.

Rajta kívül csak 1 barátom volt még, egyéjszakás kapcsolatom pedig nem volt.

Tehát semmilyen definíció szerint nem lehetek r_ibanc, és azt sem hiszem, hogy erkölcsi elveket sértenék azzal, hogy nem zavart a srác bőrszíne.



2022. aug. 6. 13:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 A kérdező kommentje:

"A pozitív rasszizmus fel se merül senkiben, amikor a nő akarja kipróbálni a négert. Merthogy a nő a közvélemény szemében ártatlan virágszál, ilyesmire sose vetemedne, ilyen perverz dolgot is csak a férfiak csinálnak, mikor ki akarnak próbálni egy ázsiai nőt mondjuk."


Természetesen van ilyen, de az esetemben szó sincs ilyesmiről.

Párkapcsolatban voltunk 6 évig.

2022. aug. 6. 14:18
 22/102 anonim ***** válasza:
86%

Én is azt mondom, hogy ez egy jó szűrő.

Aki fennakad rajta, azzal jobban is jársz, minél messzebb maradsz tőle.

2022. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
100%
Na csak kibújt a szög a zsákból. Az a probléma, hogy most már nemcsak a nyugati pasi, de az egzotikus 'néger' is elveszi előlük a nőt.
2022. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
90%

"Sosem értettem ezt az (ál)naivitást, hogy mikor a vegyes párok szóbakerülnek egyből jön az őszinte szerelem meg érzelem duma."


Én minden párra így tekintek. Mármint oké, Mészáros Lőrinc és Donald Trump kapcsán senki sem fog meggyőzni arról, hogy nem pénzen vették a feleségüket, de alapvetően jóhiszemű vagyok. Szerintem, ha két ember szabad akaratából úgy dönt, hogy együtt lesz, akkor nyomós okunk kell legyen ahhoz, hogy "őszinte szerelem meg érzelem" helyett valami mást feltételezzünk. Mert végülis miért tennénk ezt?


Az a baj, hogy az incelek kivétel nélkül minden boldog és kiegyensúlyozott párkapcsolatra rásütik, hogy "látszat", "érdek" vagy esetünkben "pozitív rasszizmus". Tényleg olyan elképzelhetetlen, hogy két ember vonzódik egymáshoz, kedvelik egymást, jól megvannak együtt harmonikus a kapcsolatuk? MÉG AKKOR IS, ha ne adj isten, véletlenül, jaj-csak-rám-ne-szakadjon-a-plafon, az egyik színesbőrű? Miért? Miért kell mindig mindenben valami mást sejteni?

2022. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
14%
Hát, volt egy barátnőm, egy igazi tündérien bájos lány (kedves, vörös haj, szeplős arc, kék szem). Fél év után láttam először képet az exéről (valami baranyai putris srác), hát, ha az ismerkedés elején látom, tuti nem jövünk össze... bennem az igénytelenség merült fel először, kicsit olyan mint kecskével szexelni az istállóban...
2022. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 A kérdező kommentje:

25

És ez hogy jön ide most? :)


Amúgy:


Az üzenet szövege:

Szia!

Hát úgy tűnik neked csak egy kiút maradt: továbbra is keresd a félvérek, negyedvérek társaságát, mert nem lesz jobb a helyzet! Én is félig afro vagyok, tehát lotyóskodhatsz velem. ;)

Ha ismerkednél, írj magadról! Hány éves vagy? Honnan? Milyen külsőre: cm,kg,haj stb.?


Ilyen gyökerek garázdálkodnak az oldalon, azért ez már egy komoly mélyrepülés. :D

2022. aug. 6. 14:53
 27/102 anonim ***** válasza:
8%

"Milyen fagyi nyal vissza? Én nem tettem semmi rosszat, nem ártottam senkinek."


Azok a férfiak sem ártottak senkinek, akik olyan indokokkal lettek visszautasítva, hogy


- nem érik el az 180 centit (akár 155 centis lány által)

- nekik a vékonyabb pasik jönnek be.

- nekik a mackósabb pasik jönnek be.

- nekik a KREOL pasik jönnek be (ez ugye nem rasszizmus, egy a rasszizmus kizárólagosan a fehérekre irányulhat csak ugyebár, nemde?)

- nekik a férfi minimum keressen havi félmilliót.


Most megtapasztaltad nőként, hogy téged is visszautasíthatnak férfiak olyan indokkal, amit te nem értesz, hogy miért és igazságtalannak érzed.


"Azzal van bajom, ha hirtelen udvariatlan, qrvaként kezel, vagy épp megpofoz."


Ó, ha te azt tudnád, hogy velem sem kommunikáltak mindig kulturáltan a nők. Számtalanszor volt, hogy teljesen bunkón reagáltak, olyan is volt, mikor leöntött itallal, aztán a barátnője kért bocsánatot, hogy ne haragudjak, teljesen normális voltam, csak a barátnője most szakított és ma este már a sokadik idióta jön oda hozzá ismerkedni és ketten szeretnének lelkizni, beszélgetni.


Olyan is volt, mikor elkapott egy kigyúrt állat, hogy "Ez volt az? Ez volt az?" majd megjelent a csaj, hogy igen, ő volt, majd a srác, hogy "Fizesd már ki a koktélt, amit rád öntött!" a kint cigizők ott kacagtak a szituáción a biztonsági őrök meg álltak mint akik semmit sem vesznek észre, direkt félrenéztek, hiszen területen kívül volt, majd a haverjai csitították. Aztán később mondták rutinos partiarcok, hogy szerintük azért lehetett olyan pipa az ember, mert beletett valamit a lány italába a lány meg talán megsejthette én meg rosszkor voltam rossz helyen.

2022. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
8%

Abszolút természetes, hogy az idegen kultúrális közegből származókat fenntartásokkal kezelik az emberek. Mindenki! Van, aki tagadja, van, aki nem.

Ez ősi, fajfenntartási ösztön( igenis faj! A klf födrajzi helyeken klf éghajlaton és földrajzi körülmények között klf fajok, idegen szóval rasszok alakultak ki, s a fenti körülmények meghatározták a társadalmi szervezettségüket, hitüket, kultúrájukat, gondolkodásmódjukat, szokásaikat)!


Az más kérdés, hogy ezt hogyan kezeli valaki magában. A brutalitás, kirekesztés bűn. De az elnemfogadàs nem bűn, ahhoz jogod van.


Az is természetes, ősi ösztön, hogy az azonos népből származó férfi ferde szemmel tekinti, ha a nő idegen kultúrából jött férfival adja össze magát.


De beleszólni nincs joga!

2022. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 A kérdező kommentje:

"Azok a férfiak sem ártottak senkinek, akik olyan indokokkal lettek visszautasítva, hogy"


Mi az isten közöm van nekem ahhoz, hogy IDEGEN FÉRFIAK miért lettek elutasítva IDEGEN NŐK által?! Miért kellene nekem ebből ízelítő?

Másrészt pedig, mit nem értesz azon, ha valaki azért utasítja vissza a másikat, mert pl. nem vonzódik hozzá? Mit akarsz, hagyja a nő, hogy a torkára nyomja a faxát egy olyan hapek, aki nem jön be neki, mert úgy igazságos?

Hol a párhuzam azzal, hogy engem 0 indokkal qrvaként kezel egy olyan pasas, aki nyilván vonzódik hozzám, mert eleinte udvarolt, és utána is szexelni akar?

Én nem utasítottam el soha férfit sem a bőrszíne, sem a fizetése miatt, és a magassága miatt is csak 1x, de akkor az a pasi vagy 15 centivel alacsonyabb volt nálam, és teljesen megértem, ha engem azért utasít el valaki, mert nem tetszem neki.



A leírt történeted valóban gáz, sajnállak.

De megint mi közöm nekem ehhez? Hol lenne most ez releváns?

Én soha nem viselkedtem így senkivel.

2022. aug. 6. 15:07
 30/102 anonim ***** válasza:
86%

27

Helytelen érvelés.

A potenciális partnered arca, testalkata, magassága, életkora, anyagi és társadalmi helyzete stb olyasmi, amivel NEKED kell együtt élned, ezért teljesen természetes, hogy elvárásokat fogalmazol meg vele szemben. Ha én nem vonzódom bizonyos paraméterekkel rendelkező férfiakhoz, akkor racionális döntés visszautasítani őket. Az ex bőrszínével viszont nem tudom, milyen módon kell NEKED együttélni. Én még azt is megértem, ha valaki nem vonzódik a színesbőrűekhez. Őszintén szólva nekem is jobban bejönnek a fehér férfiak - egyszerűen így vagyok összerakva. Viszont érthetetlen számomra, hogy a másik ember preferenciái milyen módon értinenek ENGEM? Erre semmilyen más magyarázat nincs, mint a nettó rasszizmus.


A veled szemben elkövetett bunkóság pedig nem tudom, mire érv/ellenérv? Ha veled bunkó volt néhány nő, akkor néhány férfi felhatalmazást kap, hogy megüsse a csaját? Vagy ez milyen logika?

2022. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!