Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért könyvelnek el egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könyvelnek el egyből erkölcstelen lotyónak sokan azért, mert volt 1 párom, aki nem fehér?

Figyelt kérdés

Először úgy voltam vele, hogy nem is említettem ismerkedésnél a dolgot, csak aztán sikerült összejönnöm egy szép csendben szélsőjobbos szittyamagyarral, aki meg is pofozott, amikor kiderült. Azt mondta, hogy hazudtam, átvertem. Közben csak nem mondtam el, milyen volt az egyik exem bőrének a színe.

Azóta már inkább elmondom, de sokszor az a reakció, hogy addig komolyan vették az ismerkedést, utána meg hirtelen irányt váltottak, és csak a szexről beszéltek, gusztustalan stílusban kezdtek nyomulni, amikor meg látták, hogy nem tetszik, ghostoltak.

Azért akadt pár kivétel is, velük meg egyelőre más okból nem jött össze.


Szerintem nem érdemlem ezt.

A srác édesanyja félig magyar, félig pedig afrikai fekete, az apukája pedig magyar. Tehát a srác csak negyedrészt néger (a vonásain és a haján eléggé látszott, és a bőre is olyan világosabb féle "tejcsoki"), és kulturális különbségek sincsenek, mivel már az anyukája is 4 éves kora óta itt él, ő pedig már itt született.

Rajta kívül csak 1 barátom volt még, egyéjszakás kapcsolatom pedig nem volt.

Tehát semmilyen definíció szerint nem lehetek r_ibanc, és azt sem hiszem, hogy erkölcsi elveket sértenék azzal, hogy nem zavart a srác bőrszíne.



2022. aug. 6. 13:08
 51/102 anonim ***** válasza:
72%

44

Miért kell támadni?

Feltettem egy kérdést, amire nem kaptam választ. Próbáljuk újra: miért nem szimpatikus valakinek a rasszok közötti szexuális kapcsolat? (Olyan mértékben, hogy össze sem jön olyannal, akinek volt színesbőrű exe.)

Tudsz erre válaszolni, vagy csak a fröcsögés megy?

2022. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 A kérdező kommentje:

Nem kamuzok.

Nem tudtam, hogy szélsőjobbos szittyamagyar, mivel semmi jele nem volt sem rajta, sem a fb-ján pl., és nem beszélgettünk politikáról.

2022. aug. 6. 16:48
 53/102 anonim ***** válasza:
20%

47


De ha tudod, hogy ez általában problémát jelent, akkor minek mondod egyáltalán? Egyszerűen arról van szó, hogy idegen, és kész. Parancsra nem lehet senkit elfogadni, pedig ahogy nézem, ezt sokan elő akarják írni.

2022. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 A kérdező kommentje:
Világosan leírtam, hogy nem idegen. De amúgy nem kapok választ, hogy miért lenne az én részemről erkölcstelen és prostizással egyenértékű az, hogy ő volt a párom 6 évig?
2022. aug. 6. 16:52
 55/102 anonim ***** válasza:
0%

51


Jó, felőletek meg magyarázat nélkül lepontozás jön és személyeskedés. Ti sem vagytok jobbak. Bár az ilyen észrevételeim után mindig nagy a csend.

Felőlem mindenki azzal kamatyol akivel akar, de ezzel villogni egy ilyen közegben hülyeség. De pl a kérdezőnek leírtam a dolgot: idegen és kész.

2022. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
18%
Háát, nekem se kellene vadember levetett "tárgya", mindent elmond a levetettről...
2022. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 A kérdező kommentje:
De nem idegen, te ostoba, nem érted? Mindkét szülője és ő is itt nőtt fel. Magyar állapolgárok, magyar anyanyelvűek, itt dolgoznak és itt fizetik az adót. Attól, hogy van 1 nagyszülője a 4-ből, aki afrikai, és akivel már az anyjának sincs semmi kapcsolata, és van 3 másik, aki itt élő magyar, akkor amiatt az 1 miatt idegen, akihez köze sincs? A butaság fájna, bele is halnátok...
2022. aug. 6. 17:05
 58/102 A kérdező kommentje:

56


Itt egyedül te vagy a vadember. :)

2022. aug. 6. 17:05
 59/102 anonim ***** válasza:
0%

58

Ha így lenne, akkor a tűzifarakás között lennél és télen a kályhában:)


Eltoltad életedet a majomhimlővel gyakorlatilag:DDD

2022. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
81%

55

Neked hallod, jobban megy az áldozatpóz, mint a legbalosabb hípihének. 😂😂😂

Érvek nincsenek, csak picsogás.

2022. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!