Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért könyvelnek el egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könyvelnek el egyből erkölcstelen lotyónak sokan azért, mert volt 1 párom, aki nem fehér?

Figyelt kérdés

Először úgy voltam vele, hogy nem is említettem ismerkedésnél a dolgot, csak aztán sikerült összejönnöm egy szép csendben szélsőjobbos szittyamagyarral, aki meg is pofozott, amikor kiderült. Azt mondta, hogy hazudtam, átvertem. Közben csak nem mondtam el, milyen volt az egyik exem bőrének a színe.

Azóta már inkább elmondom, de sokszor az a reakció, hogy addig komolyan vették az ismerkedést, utána meg hirtelen irányt váltottak, és csak a szexről beszéltek, gusztustalan stílusban kezdtek nyomulni, amikor meg látták, hogy nem tetszik, ghostoltak.

Azért akadt pár kivétel is, velük meg egyelőre más okból nem jött össze.


Szerintem nem érdemlem ezt.

A srác édesanyja félig magyar, félig pedig afrikai fekete, az apukája pedig magyar. Tehát a srác csak negyedrészt néger (a vonásain és a haján eléggé látszott, és a bőre is olyan világosabb féle "tejcsoki"), és kulturális különbségek sincsenek, mivel már az anyukája is 4 éves kora óta itt él, ő pedig már itt született.

Rajta kívül csak 1 barátom volt még, egyéjszakás kapcsolatom pedig nem volt.

Tehát semmilyen definíció szerint nem lehetek r_ibanc, és azt sem hiszem, hogy erkölcsi elveket sértenék azzal, hogy nem zavart a srác bőrszíne.



2022. aug. 6. 13:08
 81/102 anonim ***** válasza:
100%

Inczel Vince, nem érted, hogy nem a férfi-nő tengelyen folyik a vita? Teljesen mindegy, hogy a sztoriban ki férfi és ki nő. Teljesen és tökéletesen mindegy. Az előző kommentedben provokáltál is, hogy vajon egy nő részéről ugyanilyen szánalmasnak tartom-e ezt a viselkedést, és leírtam, hogy IGEN. Nem vágom, hogy miért kattogsz még mindig ezen. Felhozol tök más (egyébként érdekes) témákat, amik sajnos sehogy sem kapcsolódnak ide, ezért nem is reagálok rájuk.


"Mi köze a teljesértékű embernek tekintésnek azzal, hogy utána már nem tartod alkalmasnak a nőt komoly kapcsolatra?"


Nagyonis köze van hozzá. A példád pedig minden létező szempontból undorító. Sőt nemcsak undorító, hanem meglehetősen cinikus is. Állattal, halottal, gyerekkel szexelni nem azért viszolyogtató, mert nem szeretjük őket. A feketékkel való szexuális kapcsolat elítélése viszont mi másból eredhet? Ha teljesértékű embernek tartod őket, akkor miért probléma, hogy a potenciális partnered lefeküdt eggyel? Nem állatok, nem magatehetetlenek, nem halottak és nem erőszak áldozatai. Felnőtt emberek, akik szexeltek egy másik felnőtt emberrel.

Most már rengetegszer kitértél a válasz elől, de felteszem még egyszer:

Ha valaki undorítónak és erkölcstelennek találja, hogy a randipartnere lefeküdt egy feketével, akkor annak mi más oka lehet, mint hogy a feketéket nem tekinti teljesértékű embernek? Az is egy válasz, ha erre nem vagy hajlandó válaszolni.


"Például rád egy BLM aktivista rádsüthetné a rasszizmust, mert visszautasítasz ilyen "fals indokkal" egy fekát, hogy nem az anyanyelveden beszél."


Igen, ez elképzelhető. De te nem vagy BLM aktivista. Én sem vagyok BLM aktivista. Az indok nem fals, tényleg magyarul szeretek kommunikálni a párommal, és szerintem ezt te sem vonod kétségbe. Akkor mi értelme volt ennek a megjegyzésnek? Próbálasz meggyőzni róla, hogy mekkora faaszság a woke őrület? Kösz, ezt tudom magamtól is. De attól, hogy egyesek fűre-fára rásütik, hogy rAsSziZmuS, attól még a rasszizmus létezik.

2022. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
0%

79


Mert vaksi vagy, és ezek szerint csak nézel, de nem látsz. Vissza lehet engem olvasni egészen nyugodtan. Ha nem megy, az annyit jelent, hogy neked vannak súlyos problémáid. És engem igazolt minden amit írtam: te kimerülsz a lepontozásban és személyeskedésben, mert egyszerűen nem rendelkezel egy korrekt vitához szükséges olvasottsággal. Még pótolhatod, kezdj neki.

2022. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
16%

"A feketékkel való szexuális kapcsolat elítélése viszont mi másból eredhet?"


Te elítéled ha valaki mondjuk lefekszik egy rasszistával?

2022. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
70%

84

Miért ítélném el? Az ő dolga...


De azért azt lássuk be, hogy feketének lenni nem ugyanaz, mint fajgyűlölőnek.

2022. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
78%

Én miért nem kaptam arra a kérdésre választ, hogy jogosan lett-e ezért megpofozva a kérdező?

Nektek amúgy mindenki qrva, aki nem veletek fekszik le, nevetséges. Irigység fájna, már rég halottak lennétek.

2022. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
97%
Nőként válaszolok. Nem olvastam végig az összes választ, kb.a feléig jutottam. 42-eshez hasonlóan én sem értem, hogy jön fel egyáltalán a téma. Más közegben mozgok ezek szerint. Én személy szerint voltam indiai, venezuelai és libanoni sráccal is egyetemista koromban. (Külföldön tanultam, ahol mindenféle országból voltak hallgatók.) Sose kérdezte senki. Két utánuk következő párom tudott az indiairól, olyan szinten, hogy akkor már ismertük egymást, mikor még vele voltam és tudták, hogy igen, ez a srác párom. Ennyi. Ismerek jól működő házasságot arab férfi és európai nő között. Önmagában nem látok ebben problémát. Viszont tökéletesen el tudom fogadni, hogy valaki igen. Javaslom, hogy te is tedd ezt. Fogadd el, hogy másnak más a véleménye, más a preferenciája. Azért emlegetnek itt néhányan szélsőbalos agymenést, mert bizony ez a paci túloldala. Toleráns vagy, elfogadod a más bőrszínűeket. Ok, szuper. Más pedig nem fogadja el. Érted? Mert csak. Nem köteles megindokolni, ugyanolyan valid vélemény, mint a tied. Erről szól a tolerancia. Elfogadod. Majd lesz olyan, aki hasonlóan gondolkodik, mint te, azzal jössz össze. Ennyi. Nem kell ezen rugózni,meg győzködni senkit. Hadd legyen már joga a szabad demokratikus Európában valakinek ahhoz, hogy ne fogadja ezt el. Az én párjaim mind tanult emberek voltak, beilleszkedtek teljesen. De! A nagy tömegben érkező, tanulatlan, gyökeresen más kultúrájú bevándorlók befogadását nem támogatom, mert nem működőképes. Ugyanúgy, ahogy a cigányokkal való együttélés sem az. Pont. Ez a véleményem. Most akkor én rasszista vagyok? Ha szerinted igen, akkor mi van? Vagy a pasik, akik offolnak, rasszisták? Ha igen, akkor mi van? Ez is egy vélemény. Joguk van hozzá. Ez itt a szabad, demokratikus Európa, nemde?
2022. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
18%

85


Azért legyünk tisztában a fogalmakkal. Az ember egy faj, és azon belül van a rassz. Tehát aki fajgyűlölő, az az egész emberiséget utálja, saját magával egyetemben. Aki ezen felül soviniszta szemszögből tekint bármelyikre, az rasszista.

És itt perpill arról van szó, hogyha valaki megtudja, hogy mondjuk egy nő lefekszik egy fekete férfivel, vagy egy férfi egy fekete nővel, akkor csak pozitív véleménye lehet a dologról? Lassan egy lépésre vagyunk a gondolatrendőrségtől.

2022. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
52%

Ez hasonló, mint hogy nem feküdhet le nála alacsonyabbal, vagy szegénnyel, vagy kisfarkúval, vagy ronda ábrázatúval.

Szerintem semmi köze hozzá.

2022. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
0%

"Ja, biztos van párhuzam aközött, hogy valaki A KUTYÁJÁVAL nyalatja magát, és aközött, hogy összejöttem egy olyan sráccal, aki nem 100%-ban fehér. :D"


Minden csak viszonyítás kérdése.


Van olyan vallás, ami szerint tevét megdugni nem bűn, de a házasság előtti szex igen.


#81: "Teljesen mindegy, hogy a sztoriban ki férfi és ki nő. Teljesen és tökéletesen mindegy."


Neked lehet, de a többség még mindig eltérően ítéli meg.


Bármikor bebizonyítom neked, hogy ha a szereplők nemét felcseréled, akkor enyhébben fogják elítélni a nőt és sokkal megértőbbek lesznek vele (nem csak a nőtársaik) ugyanilyen szituációban.


"Az előző kommentedben provokáltál is, hogy vajon egy nő részéről ugyanilyen szánalmasnak tartom-e ezt a viselkedést, és leírtam, hogy IGEN. Nem vágom, hogy miért kattogsz még mindig ezen."


Azért kattogok, mert ha bármilyen kérdést végignézel, a nőkkel szemben mindig elnézőbbek, mint a férfiakkal szemben.


Az egyetlen kivételt a megcsalós, könnyűvérűsködős életforma jelenti, de az is azzal zárul, hogy hímsovinizmust kiáltanak, majd valaki felhozza a kulcsos-lakatos vagy a csizmába beleszarós hasonlatot és utána még nagyobb hímsovinizmust kiáltanak meg patriarchátust.


"Állattal, halottal, gyerekkel szexelni nem azért viszolyogtató, mert nem szeretjük őket."


Oké, akkor arra a kérdésre válaszolj nekem, hogyan tudott kihordani egy 5 éves és 9 hónapos lány egy egészséges gyereket, aki 70 éves koráig élt (az anyja pedig, aki ennyi idősen szülte még ma is él 88 évesen)?


Az állatra felhozhatod a zoonózist, de egyrészt a fajok keveredéséből lett például összvérünk is, a mesterséges keresztezéséből pedig egy csomó haszonállatunk meg fajtatiszta kutyák, macskák.


Illetve a zoonózishoz nem kell megdugnod sem az állatot, elég ha együtt nyalod el a fagyidat a Yorkieval.


A halott már valóban elkezd bomlani, de ahogy nagyon sok ételt sem ennél, ha megtudnád, hogy hogyan készül, a nekrofíliának is ősi múltja van, akárcsak a kannibalizmusnak. Sok pápua új guíneai lakos éppen ezen okból immunis genetilailag a nevető kórra, amit az emberi agy nyersen fogyasztásától lehet elkapni.


[link]


"Ha valaki undorítónak és erkölcstelennek találja, hogy a randipartnere lefeküdt egy feketével, akkor annak mi más oka lehet, mint hogy a feketéket nem tekinti teljesértékű embernek?"


Na mégegyszer: Például ugyanazért, amiért azt, ha lefeküdt egy csomó másik férfivel alkalmi kalandban. -> Mert nagyobb esély van rá, hogy a postással is dug, amíg a párja dolgozik, mint egy konzervatívabb, demiszexuálisabb nő, akinek idő és kötődés kell ahhoz, hogy valakihez vonzódjon. Kollégával ő is félremehet, de azért nagyobb esélye van, hogy olyan nő fog félremenni (és mindezt lelkiismeretfurdalás nélkül letagadni és eltemetni magában egy életen át), aki már tizenévesen is random idegeneket leszopott, meg Tinderről dugott ismeretlenekkel, mintsem egy olyan, akinek már akkor látni fogod a reakcióin, a viselkedésén, hogy elkezdett érzelmileg távolodni tőled, amikor még csak annyi történt a nyomulós kollégájával, hogy az megfogta a kezét, végigsimította a derekát, de benne fura érzések támadtak és már ettől lelkiismeret-furdalása van.


Vagy ha túl magas szintű exei voltak. Pl. milliárdos, orvos, testépítő, celeb. Ezekkel nem tudsz versenyezni, akaratlanul, tudat alatt is hozzájuk fog téged hasonlítani.


Egyébként meg ilyenkor látszik mennyire másképp gondolkodunk. Én pont azt mondom (habár nyilván nem kizárható a rasszizmus sem, mint indok, ehhez ismerni kéne az illetőt, én bármikor megmondom neked, hogy rasszista-e vagy sem), hogy pont az az, aki alkalmasabb hosszútávú, akár önfeláldozó elköteleződésre, akit ilyen információk érdekelnek.


Mert aki mindig azt mondja, amit a nő hallani akar, annál sokkal nagyobb az esély, hogy csak dugni akar vagy az első nehézségnél dobbant, akár akkor is, ha már gyerek van.


Néha magam is mosolygok néhány nő egyszerűségén. Egyik kedvenc klisém, mikor a kigyúrt, ránézésre elítélt fejű kemény gyerek ecseteli a félénk kis visszahúzódó lánynak, hogy "Jaj, ne haragudj, ha megijesztettelek. (az levegőbe bokszolásommal) Tudod én sosem ütnék meg nőt. Sosem bántanék nőt. Fú, ha valaki csak egy ujjal is hozzáér egy nőhöz azt úgy szétcsapnám, így beletérdelnék a fejébe meg az arcába meg bumm."


a nő meg csillogó szerelmes szemekkel issza a szavait és nem is sejti, hogy pár hét vagy hónap múlva, ha addig szerencséjére nem csalja meg vagy csak lép le, mert ráun mekkora sallert fog kapni az első összeszólalkozásnál.

2022. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
0%

#86: Végre egy normális válasz! Köszi!


Egyébként egy érdekes kérdés merült még fel bennem. Ugyebár 3 különböző srác, indiai, venezuelai és libanoni. Mindegyik kreol.


Elismered azt, hogy a nők TÖBBSÉGE (beleértve téged is ezek szerint) a sötétebb tónusú bőrszínű férfiakhoz vonzódik jobban?


És hogy ennek kapcsán lehet itt vicceskedni a farokméreten, de valójában teljesen jogos és valid a világosabb bőrű férfiak azon félelme, hogy ha a nőnek zsánere ez a típus, akkor az sokkal veszélyesebb egy komoly kapcsolatra nézve, mintha pl. a nő viszolyogna a sötétebb bőrű pasiktól?


Erre most mondhatod, hogy ha hűséges, akkor mindegy, ha meg nem, akkor majd egy svéd adonisz csapja le a férfi kezéről.


Nekem meg az a véleményem, hogy jóval kevesebb északi típust láttam vadul nyomulni meg csajozni, annál több kreolt meg négert.

2022. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!