Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfi, komoly egziszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi, komoly egzisztenciával és szerethető,jó belső tulajdonságokkal már nem kap nőt ha van egy kis pocakja?

Figyelt kérdés

Most lehet mondani, hogy dagadt meg ronda nőt igen, de ha ő nem ronda akkor miért kéne azzal beérnie? Illetve mit mutat fel a nő?


A nő rendelkezik ugyanúgy saját ingatlannal, márkás autóval, komoly munkahellyel, 8 számjegyű megtakarításokkal? Legtöbb huszonéves akit akarok az nem, akkor ő a kinézetével tömi be ezt a rést nem? Nem ez lenne a logikus?



Tehát én nyújtok mindent, biztonságot, szeretetet, jó belsőt, pénzt , stb.. de nem vagyok tökéletes mert van egy kis pocakom , a nő meg mit nyújt? Ő maximum a testét meg egy kis szeretet na akkor nyilván nem a kinézetével kéne pótolnia azt amit ő nem ad én viszont igen? Úgy lenne egyenlő a mérleg nyelve nem de?


2022. aug. 31. 17:04
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

(Azt a "látásmódot" , hogy egy nő nem egyenlő a férfivel sosem tudom elengedni mivel ez egy objektív tény, )


Nem tény hanem a te hülye beképzelt valóságod. De te gondolhatod szűzen , magánytól szenvedve. Addig a jó csajok és sportos faszik jókat kefélgetnek és rajtad és a hozzád hasonló életképtelen embereken nevetnek.

2022. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
#18 vagyok. De egy nő miért lenne alsóbbrendű? Itt ne a nemekközti szerepeknél ragadj le. A nő is ember, a férfi is ember. EMBER. Vágod? Egyik sem ér kevesebbet a másiknál. A nő nem egy állat vagy egy szolga. Hanem egy ember. Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de semmivel nem érsz többet egy nőnél. Valamint a férfitársaidnál sem érsz többet. Mindenki egyenlő.
2022. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Beakadt a lemez? Miért kell minden nap megkérdezni?
2022. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
Na de figyelj már, szerinted a nő úgyis egy értéktelen sz.r akkor miért fogynál le ha ő kérné tőled?
2022. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

#21


Nem vagyok szűz, rengeteg prostival voltam együtt 20-as éveim elején. Az átlag férfinél sokkal több nőt kaptam meg, még ha pénzért is.


De már jó pár éve beleuntam ebbe és nem akarok prostihoz járni

2022. aug. 31. 18:26
 26/49 A kérdező kommentje:

#22


A WC pucoló is egy ember meg az orvos is egy ember, de vajon ha beteg vagy akkor kihez fordulsz? Ember és ember közt igen nagy különbségek vannak.

2022. aug. 31. 18:27
 27/49 A kérdező kommentje:

#24


Ha kapnék egy nőt aki nekem megfelelő lenne kinézetileg és természetileg is akkor nyilván rá azért máshogy néznék mint a többi nőre és kész lennék arra törekedni, hogy megfeleljek neki jobban.


Mint mikor valaki mondjuk utálja a macskákat, de valami módon háziállatijává válik egy és őt elfogadja és máshoz néz rá mint a többire.

2022. aug. 31. 18:29
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz jó belső alatt, mit tudsz szerinted nyújtani az anyagiakon kívül?
2022. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

#28


Kedves, megértő, jó beszélgető partner

2022. aug. 31. 18:45
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Amúgy az embertársaidat továbbra sem "kapod meg", hanem összejössz velük.


Jó lenne már téged lekoptatni erről a fórumról, márpedig ez gondolom csak akkor jön össze ha végre lesz valaki, szóval itt egy tipp: hagyd a pcsába a netes társkeresést, és járj el inkább programokra. Gyakran.

Ha olyan kedves, megértő, jó beszélgető partner vagy, akkor gondolom televagy ismerősökkel, vagy legalábbis nem okoz gondot kimozdulni.

Élőben pedig a nők is fogekonyabbak egy férfi isteni személyiségére, mint pl a tinderen, ahol mindenki pár kép alapján ír le.

2022. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!