Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfi, komoly egziszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi, komoly egzisztenciával és szerethető,jó belső tulajdonságokkal már nem kap nőt ha van egy kis pocakja?

Figyelt kérdés

Most lehet mondani, hogy dagadt meg ronda nőt igen, de ha ő nem ronda akkor miért kéne azzal beérnie? Illetve mit mutat fel a nő?


A nő rendelkezik ugyanúgy saját ingatlannal, márkás autóval, komoly munkahellyel, 8 számjegyű megtakarításokkal? Legtöbb huszonéves akit akarok az nem, akkor ő a kinézetével tömi be ezt a rést nem? Nem ez lenne a logikus?



Tehát én nyújtok mindent, biztonságot, szeretetet, jó belsőt, pénzt , stb.. de nem vagyok tökéletes mert van egy kis pocakom , a nő meg mit nyújt? Ő maximum a testét meg egy kis szeretet na akkor nyilván nem a kinézetével kéne pótolnia azt amit ő nem ad én viszont igen? Úgy lenne egyenlő a mérleg nyelve nem de?


2022. aug. 31. 17:04
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rossz lányokra gondoltam, hanem hogy pl egy pizzáslányt se tudsz megszerzezni egy alkalomra se, nem hogy sokra. Voltál bárkivel is úgy, hogy cserébe nem fizettél érte?
2022. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

#38


Sose írtam, hogy szűz vagyok.. az, hogy te keversz valakivel / valamelyik itteni nő (amire láttam már példát) tesz fel kérdést a nevemben azon nem tudok segíteni.


De ha visszaolvasod az én régebbi kérdéseimet , ott is láthatod már, hogy többször leírtam, hogy 20-as éveim elején sok prostit látogattam.

2022. aug. 31. 19:48
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

De te szerencsétlen idióta, magad miatt kell fogyni nem más miatt.

Persze majd várják melletted a csodát.

Kifogás megint van, de ha neked itt picsigni jobb nekem mindegy.

2022. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

#38


Illetve 105 kg-t se írtam soha, mivel sose voltam annyi. Jelenleg 98 kg vagyok.


Te valakivel keversz, vagy csak a sz*rt próbálod keverni :)

2022. aug. 31. 19:49
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
És eddig csak pénzért cserébe volt veled nő, ugye, kérdező?
2022. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

#45


És ha igen? 20-as éveim elején nem is kerestem párt mivel nem akartam egy barátnővel foglalkozni, egyszerűbb volt prostizni


De sima kavarások meg, hogy "rám mászott nő" voltak több esetben bulikban még akkoriban , viszont nem akartam hazavinni semelyiket és ezzel esetleges kapcsolatot teremteni

2022. aug. 31. 19:56
 47/49 anonim ***** válasza:
22%
Ezzel a hátterrel, és ilyen tulajdonsagokkal, kapnál nőt...
2022. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "már nem kapp, Miért kellene kapni? Ennek ez az új, modernkori változata?
2022. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a pocak lesz a probléma. ...
2022. szept. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!