Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfi, komoly egziszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi, komoly egzisztenciával és szerethető,jó belső tulajdonságokkal már nem kap nőt ha van egy kis pocakja?

Figyelt kérdés

Most lehet mondani, hogy dagadt meg ronda nőt igen, de ha ő nem ronda akkor miért kéne azzal beérnie? Illetve mit mutat fel a nő?


A nő rendelkezik ugyanúgy saját ingatlannal, márkás autóval, komoly munkahellyel, 8 számjegyű megtakarításokkal? Legtöbb huszonéves akit akarok az nem, akkor ő a kinézetével tömi be ezt a rést nem? Nem ez lenne a logikus?



Tehát én nyújtok mindent, biztonságot, szeretetet, jó belsőt, pénzt , stb.. de nem vagyok tökéletes mert van egy kis pocakom , a nő meg mit nyújt? Ő maximum a testét meg egy kis szeretet na akkor nyilván nem a kinézetével kéne pótolnia azt amit ő nem ad én viszont igen? Úgy lenne egyenlő a mérleg nyelve nem de?


2022. aug. 31. 17:04
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadèrt nem teszel semmit akkor lfsz lesz a seggedbe


Miért nem az ismerkedésbe írsz amúgy ?

2022. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

#11


Mivel az ismerkedésig nem jutok el , csak ha valami jó képű férfi képét használom fel a társkeresőn

2022. aug. 31. 17:31
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves, megértő, szerető , jó beszélgető partner"


🤣🤣🤣


Szexista, lenéző, lusta, akaratgyenge

2022. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha venni akarsz egy Audi A8 at és ingyen akarod elhozni? Megmondod nekik hogy használod 1-2 évet és utána lehet kifizeted?


Senki nem fog össze jönni veled kamu ígéreted kapcsán, hogy majd idővel lefogysz! Első a munka és utána próbálkozz.

2022. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

#14


Egy átlag csinos, vékony lányt ne hasonlítsunk egy prémium autóhoz , nem egy a szint

2022. aug. 31. 17:39
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a kedvesség, coca?
2022. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

#16


Ez az objektivitás.


Akkor lenne igaz amit írtál ha azt mondanám, hogy nekem modell csajok kellenek csak, de nem ezt mondtam.

2022. aug. 31. 17:44
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Nos remélem, hogy ma még nem csúszott le az a 10 sör és el tudod olvasni és (ami fontosabb) értelmezni fogod azt amit most leírok.


Hagyd el ezt a szexista, ostoba, primitív látásmódodat. Hidd el, hogy nem érsz vele semmit és nem fogsz találni olyan társat aki igazán szeretni fog. Persze kifoghatsz majd pár anyagiasabb ringyót akinek csak a penzed kell, de gondolom te nem erre vágysz.


Ha társat szeretnél akkor igen is előre kell dolgoznod magadon. Ne igyál annyi sört, menj el fodrászhoz, járj el edzőterembe, művelődj egy kicsit és felejtsd el azt, hogy a nők alád vannak rendeltetve. Ha ezeket megteszed akkor nagyon hamar talalsz majd magadnak társat. Ha nem akkor holnap talákozunk ugyanitt.

2022. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

#18


Sose iszok 10 sört szerdán hétköznap, maximum ha szabadságon vagyok és nincs másnap munka


Azt a "látásmódot" , hogy egy nő nem egyenlő a férfivel sosem tudom elengedni mivel ez egy objektív tény, nyilván tudok úgy tenni, hogy ezt nem mutatom de ez így van. Nem tudom azt a látásmódot elhagyni, hogy 1+1 az 2 akkor se ha itt 100 nő leírja , hogy az 3, mert nem lesz igaz attól.

2022. aug. 31. 17:54
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Holnap találkozunk vele megint mert ez sose fog változtatni. Eljárni edzeni ne röhögtessetek! Ez a hapsi egyre koverebb lesz a gyors kaják miatt. Meg az alkohol se jó irányba fordítja az alakját.
2022. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!