Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem incel férfiként kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem incel férfiként kérdezem, hogy mégis hogyan léphetnek előre az incelek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a megkeseredett, mindenért a nőket okoló,gyűlködő embereket hoznám fel példaként, hanem azokat akik, eredménytelenül próbálkoznak. Nagyon jó ötletnek tartom a szakemberhez való fordulást, az edzést és sportolást, munka melletti tanulást stb. Viszont ezek hosszú távú folyamatok, amelyek biztosan megtérülnek ilyen vagy olyan formában, de addig hogy éljenek túl? Az idő egyre telik és továbbra is nő, párkapcsolat, szeretkezés, szex, érzelmek és tapasztalat nélkül maradnak. Amennyiben elfogadjuk azt, hogy prostikhoz járni alantas és nem opció, de bizonyos kor felett kínos a szüzesség és tapasztalatlanság, akkor mi lehet a megoldás? A prosti pótcselekvés, mert bár adhat testi örömöt, de a hódítás varázsa nélkül. A mély érzelmek nem képezhetik kereskedelmi cserealap tárgyát, de legalább az incelek rövid ideig felfedezhetik egy fiatal és gyönyörű nő testét. Amennyiben ez red flag, úgy az is, hogy jóformán senki nem akar egy érzelmileg sérült vagy nem kellően érett, bizonytalan, tapasztalatlan embert tanítani. Azonnal akarja élvezni az együttlétet. Tehát ez egy ördögi kör. Nem akarom védeni az idióta embereket, de ezt a kettősséget is nehéz feloldani. Nektek mi erről a véleményetek?

2022. szept. 17. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 A kérdező kommentje:
#7-es! Köszönöm a válaszod. Én nem írtam olyat, hogy ne a legjobbat akarjátok és erről is a nők tehetnek. Én azt pedzegetem, hogy mi lehetne itt a megoldás? Incelek számára a prostik nem azok. A nőgyűlölet szintén nem az. Az incelek kezdjenek önfejlesztésbe, de ettől még nem lesz tapasztalatuk nőknél. A nőtől sem várható el, hogy pszichológus legyen. A legjobbat akarja magának, hisz egy élete van. De az incelnek is. Ha beletörődik, akkor az van, hogy gyenge, nem kitartó. A beletörődes sem lehet opció egy fiatal férfi számára. Én ezt az ördögi kört feszegettem. Hogy lehet ebből kilépni egy incelnek?
2022. szept. 17. 18:57
 12/82 anonim ***** válasza:
90%

Ha fejleszted magad, akkor kifelé mész ebből a körből.

Ha gyűlölet is van, azon a pszichológus segít.

EZ a két aktív módszer van.

2022. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
92%

A prosti red Flag. Nem azért, mert ciki ha valakinek nincs annyi tapasztalata. Nem az. Senki sem mágus az ágyban. Aki az is, az van, hogy valamit kompenzál azzal, hogy pl jól orálozik. Mert mondjuk nem nagy a pénisze.


Tökéletes ember meg nincs, kérdező. Nők és férfiak között sem. Nekem is idő kellett, amíg fejlődtem annyira, hogy azt tudjam mondani, most okés vagyok. Edzés, esetleges önfejlesztő könyvek, tanulás. Bármi, ami épít téged. Fogadd el magad és könnyen találsz magad mellé valakit. :)



22/N

2022. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
24%

Kedves Kérdező

A következőket tudod tenni:


- ha sosem jön össze a csaj, akkor olyannál kell próbálkoznod, aki nagyon(!) nem jön be neked. Legyen az dagadt, beteg, torz, büdös, bármi.

Lényeges, hogy taszító legyen.

Ha egy ilyen csajnál próbálkozol, egy nagyon kicsi nyomást sem fogsz érezni, mivel nem érne fájdalmasan egy esetleges kudarc.

Viszont a nyomás nélkül magabiztos leszel, mindezt meg csak tetézi, hogy te jól láthatóan magasabb ligába való volnál, mint az áldozatod.

Egyszerűen minden össze fog jönni.

Neked az a dolgod, hogy vidd végig, ha egyszer belekezdtél: nyomass neki szöveget, vidd el randizni, dugd meg, élveztesd el, hívj neki taxit, mintha valóban számodra értékes nő lenne. Aztán ne hívd fel soha többé.

Tudom, hogy ez kegyetlennek hangzik, de kérdezek valamit: ha választanod kell, hogy a te egód sorvadjon-e el vagy egy idegen csajé(és valamilyiket muszáj választanod), akkor melyiket választanád?


- Igenis érdemes eljárni prostihoz. Ebben a kérdésben nem érdemes a morállófasxt himbálni. Ha ingyen szexhez nem jutsz, megveszed. Ha megvenni nem tudod, összahazudod. Ha összehazudni sem tudod, akkor elveszed, ha pedig elvenni sem vagy képes, na akkor már tényleg bajban vagy.


- Érdemes eljárni a szórakozóhelyekre, mert rendre előrodulnak önbizalomhiányos, figyeleméhes, daddy-issuekkal küzdő, alkohol hatására halmazállapotot is váltani képes csajok. Ezeket sokkal könnyebb felszedni.


- Használd a tindert kifordítva: nem válogatsz, csak mindenkit jobbra húzol 2 hétig.

Két hét után meg ránézel a matcheid számára és utóválogatod őket. Ezt pedig tudatosítsd magadban: az a lista, amit nézel, azon lányokat tartalmazza, akik már igent mondtak rád, érdekled őket. Ez egy olyan információ, amire minden férfi vágyik, mielőtt ismerkedésbe kezdene(hisz ha előre tudod a csaj reakcióját, sose pazarolnád az idődet és kockáztatnád az önbecsülésedet). Jelentősen csökkenti az elutasítás esélyét.


- a tinder-profilodat érdemes megdolgoztatni egy csajjal. Komolyan mondom.

Ők pontosan meg tudják mondani, hogy mi a taszító számukra(kevés kép, szar kép, sablonos kép, nincs szöveg, sok a szöveg, buta a szöveg, helyesírási hibáktól hemzseg, érdektelenség, igénytelenség, stb.)

Érdemes rákeresned a neten is "jó ismerkedős/tinder szövegekre", írj ki magadnak párat, tegyél bele egy kis csavart, hogy egyedinek tűnjön és spontánnak.

Emellett találd ki magad. Az áru, amit eladsz, ugyanúgy igényesen becsomagolandó, mint az áru, amit megvennél.

Szóval szedd össze pár pontban azokat a dolgokat, amik érdekessé tehetnek. Valami sport, valami extrém kaland, valami hatalmas terv, egy nagyon különleges hobbi, zenélés, művészkedés...

Ha nagyjából összeszedtél 5db ilyet, akkor mehetsz ki a harcmezőre.

Ez 5 olyan támpont, amire kiélezheted az ismerkedést és amivel meghatározhatod a csajban a rólad kialakuló képet.


Sok sikert!

2022. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
89%
13-assal egyetértek. Ha valaki prostizik az azonnali kizáró ok.
2022. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
100%

Hát norman. Eddig se vonzott a netes társkeresés, de mostmár biztos, hogyha véletlenül egyszer újra párt keresek, maradok az élet hozta lehetőségeknél.

Amit írsz, valóban működhet. Sőt!

De, szerintem azért csak-csak kibukik, ha valaki ennyire ótvar jellem. Gondolok itt a csúnya és/vagy részeg nők felszedésére és kihasználására, illetve a "ha nem adják önként, vedd el" elvre. Legalábbis remélem, hogy vagyok annyira jó emberismerő, hogy ki tudnám szűrni. Mert rossz belegondolni, hogy akárcsak a baráti körömben ilyen ember lehessen.

Szóval, bár működik, amit írsz, szerintem kb egyenlő azzal, mintha eladnád a lelked az ördögnek. Mert ha ilyen aljas dolgokat teszel, az formál a normáidon, a viselkedéseden, a világnézeteden, mindenen és nem jó irányba.

2022. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
100%

Norman:

én is azt mondom, hogy vannak fontos célok.

De a cél NEM szentesít minden eszközt!

Ha valamihez már a lelked is el kell adni, erkölcsöt megtagadni, fűt-fát átvágni - azért az nagyon nem jó dolog!

2022. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, miért nekem írtál ekkora tanácsot. Bár pillanatnyilag egyedülálló vagyok, de nem incel. Ezt a kérdésben is jeleztem. Csak annyi az incel tematika ezen az oldalon és a többség tényleg idegesítő kérdéseket tesz fel provokatív szándékkal,hogy a normálisabbak kapcsán gondolkodtam el...
2022. szept. 17. 21:20
 19/82 anonim ***** válasza:
32%

#16


"De, szerintem azért csak-csak kibukik, ha valaki ennyire ótvar jellem. Gondolok itt a csúnya és/vagy részeg nők felszedésére és kihasználására, illetve a "ha nem adják önként, vedd el" elvre. Legalábbis remélem, hogy vagyok annyira jó emberismerő, hogy ki tudnám szűrni. Mert rossz belegondolni, hogy akárcsak a baráti körömben ilyen ember lehessen."


Hidd el nekem, hogy aki jól csinálja, aki tapasztalt már, annál nem fogod észrevenni, ugyanis a dolog kvintesszenciája az maga a tény, hogy Te már a fejedben élő idealizált képpel azonosítasz, ergo te magad is annak akarsz látni, aminek én mutatom magam. Magyarán a kezemre játszol pusztán a természetedből fakadóan.

Talán ha 2db nő volt, akinél bebuktam, de a többi az minimum egy cumira összejött.


A lelked eladása meg rohadtul nem ijeszt meg szerintem egyetlen, évek óta kanos férfit sem, de ez persze csak az én véleményem.

2022. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
87%

Nem az a legfontosabb kérdés, hogy mi ijeszt meg, vagy sem.

Hanem az, hogy ezek után hogy tudsz tükörbe nézni?

Tudod, el lehet menni tolvajnak vagy rablónak is.

Az miért lenne jobb, ha csalónak mész el?

2022. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!