Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem incel férfiként kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem incel férfiként kérdezem, hogy mégis hogyan léphetnek előre az incelek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a megkeseredett, mindenért a nőket okoló,gyűlködő embereket hoznám fel példaként, hanem azokat akik, eredménytelenül próbálkoznak. Nagyon jó ötletnek tartom a szakemberhez való fordulást, az edzést és sportolást, munka melletti tanulást stb. Viszont ezek hosszú távú folyamatok, amelyek biztosan megtérülnek ilyen vagy olyan formában, de addig hogy éljenek túl? Az idő egyre telik és továbbra is nő, párkapcsolat, szeretkezés, szex, érzelmek és tapasztalat nélkül maradnak. Amennyiben elfogadjuk azt, hogy prostikhoz járni alantas és nem opció, de bizonyos kor felett kínos a szüzesség és tapasztalatlanság, akkor mi lehet a megoldás? A prosti pótcselekvés, mert bár adhat testi örömöt, de a hódítás varázsa nélkül. A mély érzelmek nem képezhetik kereskedelmi cserealap tárgyát, de legalább az incelek rövid ideig felfedezhetik egy fiatal és gyönyörű nő testét. Amennyiben ez red flag, úgy az is, hogy jóformán senki nem akar egy érzelmileg sérült vagy nem kellően érett, bizonytalan, tapasztalatlan embert tanítani. Azonnal akarja élvezni az együttlétet. Tehát ez egy ördögi kör. Nem akarom védeni az idióta embereket, de ezt a kettősséget is nehéz feloldani. Nektek mi erről a véleményetek?

2022. szept. 17. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. Az en 155 cm-es magassagom elegge szembetuno a csajoknak.
2022. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:

"Az en 155 cm-es magassagom elegge szembetuno a csajoknak"



Igy viszont eleg gatya a helyzet..... En otodikes koromban voltam ennyi.



38F incel

2022. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
31%
En is otodikes koromban ertem el a 155 centit csak nem nottem tovabb. A kocsog orvos aki kb 2 meter volt mondta akkor, hogy semmi gond nincs ezzel a magassaggal. Aha... Lof@szt nincs. Csak nehany aprosagrol kell lenondanom: mint pl. baratok, baratno, csalad, gyerek, munka, tanulas, bulibajaras. Annyit csinalhatok, hogy otthon ulok es sajnaltatom magamat. Ez azert eleg messze van az elettol.
2022. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
100%

73, mondjuk a barátság pont nem a centiken múlik. Gyanus, hogy eleve beforduló lettél, esetleg házsártos, némi (vagy sok) kisebbségi komplexussal és ezért a szociális életed egy katasztrofa. Értem, hogy a magasságod ennek valahol az alapja, de valójában nem azon, hanem a reakción múlt. Ahogy sok munkahelyen se számít a külső, vagy a testi adottság. Az más kérdés, hogy ilyen irányba tanultál-e, vagy sem.

A többit valóban derékba töri ez a magasság.

2022. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
50%

Talan regen meg nem volt meghatarozo a baratsagnal a kulso, de ma mar igen. Nagyon is. Sok jo baratom volt annak idejen, de ok magasak es helyesek lettek. Akkor kellett megszakitanom a kapcsolatokat, amikor elkezdtek csajozni. Oket korulrajongtak a csajok engem meg le se sz@rtak vagy rosszabb. Csaladba is elegge fekete barany vagyok, igy vegul teljesen egyedul maradtam. Semmilyen emberi kapcsolatom nincsen es nem is volt az elmult 15 evben. Most 33 vagyok. Csak remelni tudom, hogy a nehezen mar tul vagyok.


Egyebkent pont a kulsom miatt mentem programozonak. Mondom itt nem szamit, hogy nez ki az ember. Egy nagy f@szt nem. Mindenhol szamit.


Most tervbe van, hogy elmenekulok a tarsadalomtol. Veszek egy kis hazat valahol a semmi kozepen es azt eszem, amit megtermesztek magamnak. Se tv, se internet se semmi es senki.

2022. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
69. Te magad vagy felszínes és silány. :)
2022. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
20%

75


Igazad beszélsz de a büdös életbe be nem fogják ismerni ezek a genetika mázlisták, hogy a külsődnek bármi köze is lenne a sorsodhoz. Ezért készülj fel rá, hogy mindenért te leszel a hibás.


Üdv. Egy magas vékony, férfiatlan arcú sorstás!

2022. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:

75. Az a legjobb amit tehetsz, de nem azért, mert nekem a külső számít.


Azért ez a legjobb dolog, mert nemeszel kitéve a nagy szennyezésnek, stb.

2022. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
50%

78-as.

Milyen szennyezesnek?

Mindenkinek szamit s kulso! Mindenkinek! Meg az ilyen selejteknek is mint jomagam.


Nem azt mondom a kinezet a minden, de mindenhol van egy minimum elvaras, amit sajnos nem mindenki er el. Viszont sajnos a vagyak azok ugyanazok

2022. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
100%

79. Önellátóként nem fognak szarrá mérgezni, stb, nem fogsz függnek a multiktól és nem fognak tudni zsarolni sem, nekünk is ez a cél


Senki sem selejt. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen! Én is képes voltam fejlődni , hidd el. Volt honnan. Most meg megvagyok magammal elégedve, mondhatni. :)

2022. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!